Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

Apklausa: Ar Jūsų vaikai kasosi? (65 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Manau, kad nuo maisto, dėl to ieškau klinikos, kur daro alerginius lopo tyrimo testus.
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2017 03 16, 13:30)
Manau, kad nuo maisto, dėl to ieškau klinikos, kur daro alerginius lopo tyrimo testus.

Mes kai darėmes kraujo, tai pasake, kad gali but visiems viskas gerai. bet tada tikriausiai bus kakavai (saldumynai).
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2017 03 16, 11:48)
Sveiki, kažkada čia gyvenau. Mano sūnui jau 11 metų, bet nepraėjo atopinis dermatitas, buvo mažiau, dabar šiemet ypač daug bėrimo. Norėjau paklausti, ar yra Vilniuje kur privačiai pasidaryti alerginius odos lopo testus, nes Kaune randu daug klinikų, Vilniuje nerandu. Norėtųsi greitai be jokių siuntimų. Kraujas nieko niekada nerodė, tai manau, reikėtų po daug metų pakartoti lopus, kurie rodo lėto tipo alerginę reakciją.

Grybo gatvei klinika, manau ten padarytu. Pasiskambinkit ir i santariskiu alergologini, gal ten kaip mokama paslauga greiciau priimtu.
Atsakyti
Gal kas susidūrę esate su alergijos lopų testu? Aš blondinė nepaklausiau gydytojos ar nusiėmus tas nesąmones galima praustis ar ne, po 48 h, t.y. šiandien reikia nusiimti ir nufotkinti, o rytoj apžiūrės jau gyd. po 72 h, tai ir nzn ar galiu praustis, ar rytojaus laukti :/
Atsakyti

Jei gerai pamenu, mes neprauseme  :hmm: 

Sunui prasidejo nuo 5 menesiu, tepdavome hormoniniais ir steroidiniais kremais, kuriuos israsydavo gydytoja.Smarkiai dometis pradejome nuo pernai metu rugsejo.Po lopo testo atsisakeme daug maisto produktu (greitu reakciju neturime (kraujo tyrimas)).Kiausiniu/vistienos, pieno, miltu, avizu, sojos ir visu ju produktu; ir dar nemazai kitu produktu (dabartinis racionas ganetinai skurdus)  nenaudojam pusmeti ir tik dabar odele susitvarke.Pradzioje tepeme sviestmedzio sviestu (kartais tepdavau ir 5 kartus per diena), blogejima sustabdem, bet visisko pasveikimo nebuvo.O padejo labai maudymasis vonioje su magnio druska ir tepimas siomis priemonemis:

[url=https://radikal.ru]687d9c2a9d4e.jpg[/url]

[url=https://radikal.ru]9788a2b5617d.jpg[/url]

Dabar jau turim grazia ir sveika odele, taciau vis dar tepam avene balzamu.

Atsakyti