Įkraunama...
Įkraunama...

Aprangos kaita

Sveikos. Tema nebutinai mamytems, tinka teveliams. Noreciau padiskutuoti klausimu ar teveliai susiduria su problema kai mazyliui nupirkti rubeliai palieka per mazi (isaugti) labai labai greitai, t.y. nespejus ju dorai panesioti, kai tai daryti butu galima dar ilgai? Prie to pacio - jei tokia problema yra, tai, turbut, del to, kad rubeliai nera pigus? Be to, ka su jaiz darote kai vaikas nebeilenda? Paliekate antrAm, giminem? Parduodate? Jei taip, tai kaip sekasi, ar perka kas ir ar kaina padori pardavimui ar visi nori uz dyka gauti?

Trumpai - ar drabuzeliu kaita yra dazna ir ar tai problema???


Aciu uz diskusija!
Atsakyti
QUOTE(Gedme @ 2015 07 12, 17:58)
Trumpai - ar drabuzeliu kaita yra dazna ir ar tai problema???
Aciu uz diskusija!


Šopoholikės ir modistės jaučia kaifą pirkdamos- parduodamos- vėl pirkdamos, taigi, joms tai - - jokia problema, kaip tik priešingai bigsmile.gif

Tų, kurios perka nuosakiau, vaikai paprastai ir dėvi ilgiau, nes striukė neperkama tik prie vienų batelių, suknelė - tik prie vienų basučių. Na net mano mažasis tuo metu metinukas striukę atnešiojo vieną sezoną ir turbūt dar nešios ir antrą, nes pirmais metais buvo kiek ilgoka, dabar kaip tik - tai čia "staigia išauga nė nepanešioti" ? biggrin.gif Taigi, antrajai grupei tai - irgi jokia problema, taip, vaikai auga, bet tai savaime suprantama, o rūbų nepripirkta tiek, kad paskui nežinoti, kur tuos maišus padėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLight: 08 rugsėjo 2015 - 18:11