QUOTE(Ingakalnis @ 2015 08 04, 11:18)
nesuprantu .. leidimas tikiu kad reikalingas pries norint griauti, musu atveju mes planuojam isigyt buta kuriam jau pries 7metus viska isvartyta buvo... galetume gyvent kaip ir dabartiniai seimininkai isverte gyvena ir vargo nemato, dabar as perku man noretus viska susitvarkyt tam tarpe ir iregistruot naujus kad.matavimus. bet jeigu dar leidimo reik.. klausimas kaip tai leidimas jei jau post factum? kazi skambintis i pletros departamenta ar kur? konsultacijos tikrai reik ir kainos kazi kaip bet orientyrui jei 78kv b?
jeigu viskas atlikta be leidimo, nereiškia, kad ir po 7 metų jo nebereikia. Realiai buto savininkai viską atliko nelegaliai, paskutiniu metu daug tuo domėjausi- ištrauka iš vieno skaityto straipsnio: "Statybos įstatymo pataisos numato, kad visa, kas nelegaliai pastatyta, turi būti nugriauta, o kas nelegaliai rekonstruota - atstatyta. Todėl be leidimų pradėjus buto rekonstrukciją gresia ne tik bauda, bet ir atstatymo darbai.Nelegaliai atliktos buto rekonstrukcijos įteisinti negalima, tad parduodant butą, jei pirkėjas ima kreditą iš banko, prireikia turto vertintojo paslaugų. Turto vertintojas negali pasirašyti buto vertinimo akto, jei rekonstrukcija yra neįteisinta Registrų centre"
Kažin ar nusipirkę butą paskui galėsite įrodyti, kad ne jūs sienas griovėte. O jei šiaip gyvensite- paskui norint parduoti butą, jei jį pirktų žmonės su paskola- būtų problemos, nes turto vertinimas be leidimų nepraeitų.