Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

user posted image

user posted image

MŪSŲ MAMYTĖS

Gegužės 21 d.

Aga - berniukas Kristupas, svoris - 1226 g, ūgis - 38 cm, CP(terminas - liepos 20), antras vaikas

Birželio 21 d.

*zuikulis*- berniukas Erikas, svoris - 4420 g, ūgis - 54 cm, NG (terminas - liepos 6), šeštas vaikas

Birželio 24 d.

paselusi_ - berniukas, svoris - 3430 g, ūgis - 53cm, NG(terminas - liepos 9), pirmas vaikas

Birželio 26 d.

vilma19831025 - berniukas Joris, svoris - 2770g, ūgis - 49cm, CP (terminas - liepos 6), trečias vaikas
simpatuke87 - berniukas, svoris - 3570g, ūgis - 55cm, NG (terminas - liepos 2), antras vaikas

Birželio 28 d.

rasarasa.. - berniukas, svoris - 2935 g., ūgis - 50cm, CP (terminas - liepos 9), antras vaikas
raise - berniukas, svoris - 3710 g., ūgis - 54cm, NG (terminas - liepos 6), antras vaikas

Birželio 29 d.

Mikkute - berniukas, svoris - 3850 g., ūgis - 54cm, NG (terminas - liepos 1), pirmas vaikas

Liepos 2 d.

snieguoliuke - berniukas Domas, svoris 3445 g., ūgis 51 cm, NG (terminas - liepos 5), trečias vaikas
Cantika - berniukas Lukas, svoris 2920 g., ūgis 49 cm, NG (terminas - liepos 14), antras vaikas

Liepos 3 d.

Snake* - mergaitė Saulė, svoris 3970 g., ūgis 56 cm, NG (terminas - liepos 9), trečias vaikas
tante_ - mergaitė, svoris 3490 g., ūgis 53 cm, NG (terminas - liepos 7), antras vaikas

Liepos 6 d.

Futura13 – berniukas Mangirdas, svoris 4200 g., ūgis 54 cm, NG (terminas - liepos 5), pirmas vaikas
bikati – mergaitė (terminas – liepos 1), trečias vaikas

Liepos 7 d.

xsena – mergaitė Gabija, svoris 3370 g., ūgis 51 cm, NG (terminas - liepos 10), pirmas vaikas
migle) – mergaitė, svoris 4500 g., ūgis 58 cm, NG (terminas - liepos 1), antras vaikas
Limi – mergaitė, svoris 3530 g., ūgis 53 cm, CP (terminas – liepos 8), antras vaikelis
Rasos_Lasas – berniukas Edvinas, svoris 3552 g., ūgis 55 cm, NG (terminas – liepos 9), trečias vaikas

Liepos 8 d.

nezinoma – berniukas Tauras, svoris 3350 g., ūgis 52 cm, CP (terminas - liepos 15), pirmas vaikas
FRAU – berniukas Arnas, svoris 3190 g., ūgis 56 cm, CP (terminas - liepos 2), antras vaikas

Liepos 10 d.

Anabele – mergaitė Adelė, svoris 3050 g., ūgis 49 cm, CP (terminas – liepos 20), antras vaikas
trysduvienas – berniukas, svoris 3800 g., ūgis 55 cm, NG (terminas - liepos 2), pirmas vaikas

Liepos 12 d.

LTkojote – berniukas Erikas, svoris 3030 g., ūgis 52 cm, NG (terminas - liepos 22), pirmas vaikas
Tommika – berniukas, svoris 3750 g., ūgis 56 cm, NG (terminas - liepos 14), antras vaikas

Liepos 13 d.

Rutyte:) – berniukas, svoris 2950 g., ūgis 49 cm, NG (terminas - liepos 8), pirmas vaikas

Liepos 14 d.

jbm – mergaitė Jorūnė, svoris 3204 g., ūgis 51 cm, NG (terminas – liepos 14), ketvirtas vaikas

Liepos 16 d.

Isia – berniukas, svoris 4050 g., ūgis 54 cm, CP (terminas - liepos 13), antras vaikas
Miglee – mergaitė Simona, svoris 3428 g., ūgis 52 cm, NG (terminas - liepos 28), trečias vaikas


Liepos 17 d.

tuatra – berniukas Aronas, svoris 3400 g., ūgis 50 cm, NG (terminas – liepos 8), antras vaikas
Lapkritine – mergaitė, svoris 3650 g., ūgis 53 cm, CP (terminas – liepos 20), pimas vaikas

Liepos 19 d.

Rasaa123 – berniukas, svoris 3314 g., ūgis 51 cm, NG (terminas – liepos 17), antras vaikas
ZmoNa_ – mergaitė Gabija, svoris 3700 g., NG (terminas – liepos 11), antras vaikas

Liepos 20 d.

waiduciuke – berniukas, svoris 4300 g., ūgis 56 cm, CP (terminas – liepos 10), pirmas vaikas
arbuzinis javainis – mergaitė Arina, svoris 3710 g., ūgis 56 cm, NG (terminas – liepos 14), pirmas vaikas

Liepos 21 d.

progse – berniukas Jonas, svoris 3500 g., ūgis 55 cm, NG (terminas – liepos 20), pirmas vaikas

Liepos 22 d.

vai2te26 – berniukas, svoris 3720 g., ūgis 53 cm, NG (terminas – liepos 15), antras vaikas

Liepos 24 d.

aquarel – mergaitė, CP (terminas – liepos 29), antras vaikas

Liepos 25 d.

Voverūnas – mergaitė, svoris 3110 g., ūgis 52 cm, NG (terminas – liepos 26), trečias vaikas

Liepos 26 d.

Gutjera – berniukas, svoris 4470 g., ūgis 55 cm, NG (terminas – liepos 24), ketvirtas vaikas

user posted image

user posted image


Liepos 17 d.
agneciuke, antras vaikelis

Liepos 21 d.
sandriux.., antras vaikelis

Liepos 29 d.
juoduke02, pirmas vaikelis
gizkit, antras vaikelis


Žinome:
17 user posted image 25 user posted image

Ir 1 slapuką
user posted image
user posted image

Naudingos nuorodos:
Neštumo kalendorius

Draugiškų pašnekesių!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 27 liepos 2015 - 08:19
Ačiū uz namučius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 16, 15:31)

Turbut praleidau arba pamirsau.. kodel vienai jei nepagimdysi iki pirmadienio? Uz nemigas 4u.gif
4u.gif


Nes mama mano isvaziuoja atostogauti i uzsieni ir negales mano vaikio priziureti, tai teks teciui su juo buti... smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Šiandien ne mano diena verysad.gif Buvau apžiūroje, ištraukė siūlus, bet siūlų vietose paraudę ir pūliuoja verysad.gif Gydytoja pasakė, kad atrodo, kaip atmetimo reakcija į siūlus. Labai nusiminiau, taip norėjau gražaus rando unsure.gif

Neužtenka to, užsisakiau iš Vokietijos isofixso bazę mažylio kėdutei. Kažkaip nuojauta kuždėjo, kad pažiūrėk, ar tinka Familyfix bazė Maxi cosi pebble plus kėdutei. Na ir ką netinka doh.gif Dabar turėsiu siųsti atgal ir t.t.
O gal kas norite ar ieškote isofixso? Nes kaina labai gera nupirkau - 140 eurų, jas dėvėtas pardavinėja už 100-110 Eu. Ši bazė tinka ir sekančiai pagal amžių kėdutei, tai labai gerai ir ilgam. Jeigu ką, rašykite ax.gif

Papildyta:
Beje, Snake, kas tavo gydytoja?
Atsakyti
Frau, man irgi siūlus tirpstančius net atmetinėjo organizmas. Siuvo man tirpstančiais, traukt nereikėjo, bet po kelių savaičių visvien pradėjo lįst galai ir šlapiuot keliose vietose, gerai, kad dar gulėjau ligoninėj, ėjau pas akušeres į skyrių, ištraukė kur lindo.
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 16, 16:15)
Nes mama mano isvaziuoja atostogauti i uzsieni ir negales mano vaikio priziureti, tai teks teciui su juo buti... smile.gif

Ojej 4u.gif tikiuosi pagimdysi iki tol.. o as irgi galvoju kiek as cia dar busiu 2in1.. mama isvaziuos atgal.. biggrin.gif krapstyt kazkaip reiks
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 16, 17:19)
Ojej  4u.gif  tikiuosi pagimdysi iki tol.. o as irgi galvoju kiek as  cia dar busiu 2in1.. mama isvaziuos atgal.. biggrin.gif krapstyt kazkaip reiks

Man tai juokingiausia, kad visa nestuma man liepe saugotis, nekilnoti mano vaikio ir pan., o db sedi ten ponaitis ir nezada niekur lysti biggrin.gif sesuo padare pries pora savaiciu totalizatoriu kada as gimdysiu. Tai jau visi spejimai nepasitvirtino. Tikriausiai vyro pasitvirtins, nes jis sake po menesio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasaa123: 16 liepos 2015 - 16:36
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 16, 16:35)
Man tai juokingiausia, kad visa nestuma man liepe saugotis, nekilnoti mano vaikio ir pan., o db sedi ten ponaitis ir nezada niekur lysti biggrin.gif  sesuo padare pries pora savaiciu totalizatoriu kada as gimdysiu. Tai jau visi spejimai nepasitvirtino. Tikriausiai vyro pasitvirtins, nes jis sake po menesio biggrin.gif

Na tiek ilgai gal jo niekas ten nelaikys smile.gif max 42 savaites leidžia ir per kažkokią paskaitą sakė, kad LT dažniausiai 41 savaitės jau krapšto lauk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 16, 17:35)
Man tai juokingiausia, kad visa nestuma man liepe saugotis, nekilnoti mano vaikio ir pan., o db sedi ten ponaitis ir nezada niekur lysti biggrin.gif  sesuo padare pries pora savaiciu totalizatoriu kada as gimdysiu. Tai jau visi spejimai nepasitvirtino. Tikriausiai vyro pasitvirtins, nes jis sake po menesio biggrin.gif

Matai lt tai bent kazkaip priziuri patikrina o cia blyn .. pirmadieni pas daktare.. tai jau butu 9 dienos virsaus.. o paskutini kart buvau pries 3 savaites.. tai spaudima pamatavo ir paciupinejo pilva kad vaikas atsisukes nugara.. fsio.. tai sakiau pirmadieni jei nebusiu pagimdzius tai jau nuejus meluosiu kad kazkas negerai, scanas isvis darytas tik kai 13 savaiciu buvo doh.gif
Atsakyti
Žiauru ten pas jus, o dar keikia mūsų medicininę sistemą doh.gif
Kai pas mamą pakliūna į skyrių koks užsienietis ir atvažiuoja ar atskrenda užsienio medikai parsivežt pas save, mūsiškiai atiduoda dokumentus, tai užsienio medikai pamatę kiek tyrimų ir kokių buvo padaryta ligoniui, sako, kad mes per visą gyvenimą žmogui nė pusės tiek nepadarom, kiek čia per kelias dienas ir savaites kiek guli būna Lietuvoj padaryta ir ištirta.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kaip gera naujoj temoj matyti prie savo nick'o jau ne terminą, o vaiko vardą wub.gif Dar negaliu patikėti, kad JAU turiu bigsmile.gif Ačiū už naujus namus. Visoms šiandien gimdančioms - sėkmės ir lengvo susitikimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2015 07 16, 17:57)
Žiauru ten pas jus, o dar keikia mūsų medicininę sistemą doh.gif
Kai pas mamą pakliūna į skyrių koks užsienietis ir atvažiuoja ar atskrenda užsienio medikai parsivežt pas save, mūsiškiai atiduoda dokumentus, tai užsienio medikai pamatę kiek tyrimų ir kokių buvo padaryta ligoniui, sako, kad mes per visą gyvenimą žmogui nė pusės tiek nepadarom, kiek čia per kelias dienas ir savaites kiek guli būna Lietuvoj padaryta ir ištirta.

Tai vat cia neprisiprasysi nieko.. ejau karta su dukra pas seimos daktara tai pasakiau kol neistirsit slapimo is cia kojos nekelsiu doh.gif nes sako jai nieko nera.. sakau 5 paros 39.7 tempa o jus sakot nieko nera.. o maniske pilvo skausmu skundesi.. aisku kraujo cia isvis neima niekas.. tai paziurejo ta slapima ir rado instuose kazkoki uzdegima ar infekcija..

O nestumo politika tokia kad jei pirmas gimdymas viskas ok tai ir antras bus toks doh.gif tai spaudima tik pamatuoja ir fsio..
Atsakyti