Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikinui esu per stora

QUOTE(off-line @ 2015 07 22, 10:17)
Mesti. Geras vyras jis niekada nebus.
O jau paskui galima mesti ir svorį. Ir, pavirtus į gazelę, nusiųsti jam foto su trijų pirštų kombinacija  biggrin.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Tik sunku su tokiais psichologiniais smurtautojais išsiskirt, ne taip lengva jais atsikratyt unsure.gif

Atsakyti
Pasiskaičius temą, tai net baisu darosi, kiek žmonių, reguliuojančių kitų žmonių gyvenimą pagal savo kažkokias įsivaizduojamas normas doh.gif Jau įsivaizduoju, kaip savo santykiuose pradedu aiškinti vyrui, kaip jis turi atrodyti, kiek sverti, kaip kirptis, kokį diplomą turėti, kad užsitarnautų mano meilę doh.gif nežinau, čia gal tokius savo reikalavimus galima kelti naminiams gyvūnams - nuėjai, nusipirkai, kokio nori ir šeri taip, kad nesustorėtų. Bet kai šalia tavęs yra žmogus, su savo norais ir jausmais (!!!) tai man neįsivaizduojami tokie ultimatumai ir kažkokie reikalavimai. Pagrindinė jūsų užduotis - ne susilipdyti iš savo žmogaus idealą, o padaryti taip, kad jis būtų pats laimingiausias pasaulyje. Na, bent jau aš taip įsivaizduoju santykius.
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2015 08 01, 15:43)
Pasiskaičius temą, tai net baisu darosi, kiek žmonių, reguliuojančių kitų žmonių gyvenimą pagal savo kažkokias įsivaizduojamas normas doh.gif Jau įsivaizduoju, kaip savo santykiuose pradedu aiškinti vyrui, kaip jis turi atrodyti, kiek sverti, kaip kirptis, kokį diplomą turėti, kad užsitarnautų mano meilę  doh.gif nežinau, čia gal tokius savo reikalavimus galima kelti naminiams gyvūnams - nuėjai, nusipirkai, kokio nori ir šeri taip, kad nesustorėtų. Bet kai šalia tavęs yra žmogus, su savo norais ir jausmais (!!!) tai man neįsivaizduojami tokie ultimatumai ir kažkokie reikalavimai. Pagrindinė jūsų užduotis - ne susilipdyti iš savo žmogaus idealą, o padaryti taip, kad jis būtų pats laimingiausias pasaulyje. Na, bent jau aš taip įsivaizduoju santykius.


Puikiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2015 08 01, 08:43)
Pasiskaičius temą, tai net baisu darosi, kiek žmonių, reguliuojančių kitų žmonių gyvenimą pagal savo kažkokias įsivaizduojamas normas doh.gif Jau įsivaizduoju, kaip savo santykiuose pradedu aiškinti vyrui, kaip jis turi atrodyti, kiek sverti, kaip kirptis, kokį diplomą turėti, kad užsitarnautų mano meilę  doh.gif nežinau, čia gal tokius savo reikalavimus galima kelti naminiams gyvūnams - nuėjai, nusipirkai, kokio nori ir šeri taip, kad nesustorėtų. Bet kai šalia tavęs yra žmogus, su savo norais ir jausmais (!!!) tai man neįsivaizduojami tokie ultimatumai ir kažkokie reikalavimai. Pagrindinė jūsų užduotis - ne susilipdyti iš savo žmogaus idealą, o padaryti taip, kad jis būtų pats laimingiausias pasaulyje. Na, bent jau aš taip įsivaizduoju santykius.

drinks_cheers.gif thumbup.gif butent!
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2015 08 01, 15:43)
Pasiskaičius temą, tai net baisu darosi, kiek žmonių, reguliuojančių kitų žmonių gyvenimą pagal savo kažkokias įsivaizduojamas normas doh.gif Jau įsivaizduoju, kaip savo santykiuose pradedu aiškinti vyrui, kaip jis turi atrodyti, kiek sverti, kaip kirptis, kokį diplomą turėti, kad užsitarnautų mano meilę  doh.gif nežinau, čia gal tokius savo reikalavimus galima kelti naminiams gyvūnams - nuėjai, nusipirkai, kokio nori ir šeri taip, kad nesustorėtų. Bet kai šalia tavęs yra žmogus, su savo norais ir jausmais (!!!) tai man neįsivaizduojami tokie ultimatumai ir kažkokie reikalavimai. Pagrindinė jūsų užduotis - ne susilipdyti iš savo žmogaus idealą, o padaryti taip, kad jis būtų pats laimingiausias pasaulyje. Na, bent jau aš taip įsivaizduoju santykius.

o jei jis laimingiausias šimto kilų? kimšdamas bandeles?
Papildyta:
bet šiaip...Jie kartu pustrečių metų jau. O priekaištai prasidėjo dar santykiams bujojant. Vadinasi, vią šį laiką ji kažkodėl tai pakenčia. Jis kažkodėl būna su ja. Gal visgi nėr blogai jiems kartu. Arba abu mazochistai.
Atsakyti
Jeigu jis laimingas su tokiu svoriu - aš irgi laiminga. Kodėl jūs bandote primesti kitiems žmonėms, kad ir artimiausiems, savo laimės suvokimą? Jeigu žmogus man sako, kad jis laimingas toks - ok, aš džiaugiuosi. Jeigu jis man pasakytų, kad žinai, aš jaučiuosi blogai, norėčiau numesti svorio - aš jį palaikyčiau.

Čia kalba apie tai, kad žmonės bando savo kažkokias įsivaizduojamas normas ir idealus, netgi laimės suvokimą, primesti kitam žmogui. Dar blogiau, kaip temos autorės atveju, netiesiogiai sakyti, kad mano meilę ir gerą elgesį su tavim turi užsitarnauti doh.gif na, jeigu šuniukas moka daryti sėst, gult, lot - tai mylėsiu. Jeigu nemoka - tai nemylėsiu. Nesuprantu aš tokių santykių...
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2015 08 02, 11:35)

Čia kalba apie tai, kad žmonės bando savo kažkokias įsivaizduojamas normas ir idealus, netgi laimės suvokimą, primesti kitam žmogui. Dar blogiau, kaip temos autorės atveju, netiesiogiai sakyti, kad mano meilę ir gerą elgesį su tavim turi užsitarnauti  doh.gif na, jeigu šuniukas moka daryti sėst, gult, lot - tai mylėsiu. Jeigu nemoka - tai nemylėsiu. Nesuprantu aš tokių santykių...

drinks_cheers.gif Beje, rašė autorė, kad vaikinas gi sako tiesiogiai: sulieknėsi - mylėsiu, būsiu geras vyras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(girios_egle @ 2015 07 22, 11:03)
Merginos, ką jus galvojate? Mesti tą diedą ir ieškoti tokio, kuris mane mylės bet kokią? Ar likti su šiuo ir stengtis kažkaip kovoti su svoriu. 4u.gif

Mesk von. Jeigu mylėtų, tavęs tikrai neėstų. Jeigu tikrai turėtum didelį antsvorį, kuris kenkia sveikatai, jis mokėtų prieiti prie tavęs taip, kad tavęs neįžeistų. Bet svarbiausia, kad tu su savo kūnu gerai jaustumeisi.
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2015 08 01, 14:43)
Pasiskaičius temą, tai net baisu darosi, kiek žmonių, reguliuojančių kitų žmonių gyvenimą pagal savo kažkokias įsivaizduojamas normas doh.gif Jau įsivaizduoju, kaip savo santykiuose pradedu aiškinti vyrui, kaip jis turi atrodyti, kiek sverti, kaip kirptis, kokį diplomą turėti, kad užsitarnautų mano meilę  doh.gif nežinau, čia gal tokius savo reikalavimus galima kelti naminiams gyvūnams - nuėjai, nusipirkai, kokio nori ir šeri taip, kad nesustorėtų. Bet kai šalia tavęs yra žmogus, su savo norais ir jausmais (!!!) tai man neįsivaizduojami tokie ultimatumai ir kažkokie reikalavimai. Pagrindinė jūsų užduotis - ne susilipdyti iš savo žmogaus idealą, o padaryti taip, kad jis būtų pats laimingiausias pasaulyje. Na, bent jau aš taip įsivaizduoju santykius.


Sutinku su kiekvienu zodziu! drinks_cheers.gif As irgi taip galvoju, tai man buvo sokas, kai reikejo eksui aiskint, kad negalima taip daryt ir sakyt.. ir dar didesnis sokas, kai jis nesuprasdavo. As palaikau toki 'gyvenimo reguliavima/nuomones primetima' tik, kai zmogus rimtai zaloja save, tarkim turi priklausomybiu kazkokiu, ir tada stengiesi kazka pakeisti, net jei jie ir sako, kad jiems taip patinka. Bet cia retai tokios situacijos buna.. As asmeniskai savo nuomone pasiulydavau tik kai paklausdavo patarimo (pvz ka rengtis ar pan), ir vis tiek tada atsizvelgdavau i tai, kas jam patinka ir tinka.
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2015 08 03, 14:37)
Sutinku su kiekvienu zodziu! drinks_cheers.gif As irgi taip galvoju, tai man buvo sokas, kai reikejo eksui aiskint, kad negalima taip daryt ir sakyt.. ir dar didesnis sokas, kai jis nesuprasdavo. As palaikau toki 'gyvenimo reguliavima/nuomones primetima' tik, kai zmogus rimtai zaloja save, tarkim turi priklausomybiu kazkokiu, ir tada stengiesi kazka pakeisti, net jei jie ir sako, kad jiems taip patinka. Bet cia retai tokios situacijos buna.. As asmeniskai savo nuomone pasiulydavau tik kai paklausdavo patarimo (pvz ka rengtis ar pan), ir vis tiek tada atsizvelgdavau i tai, kas jam patinka ir tinka.

jei jau neklauso del smulkmenu, tai tikrai neklausys turintys rimta priklausomybe, nes tai sunki liga. is jos islipti gali tik pats susivokes, kiti neisaukles.
Atsakyti
QUOTE(GalvaPoSmėliu @ 2015 08 03, 12:46)
jei jau neklauso del smulkmenu, tai tikrai neklausys turintys rimta priklausomybe, nes tai sunki liga. is jos islipti gali tik pats susivokes, kiti neisaukles.


Zinau..as norejau tik pasisakyti, kad palaikau 'keicianciojo' pozicija, tik kai kitas zmogus save zaloja, kitu atveju, tai yra savo nuomones primetimas, ko as nepalaikau. Ar pasikeitimas ivyks ar ne, tai cia jau kita kalba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2015 08 01, 15:43)
<…> Pagrindinė jūsų užduotis - ne susilipdyti iš savo žmogaus idealą, o padaryti taip, kad jis būtų pats laimingiausias pasaulyje. Na, bent jau aš taip įsivaizduoju santykius.

O aš vyrui tiesiai pasakau, kad ant pilvo susikaupė lašiniai. Ir sportuoti laikas. Mitybą reguliuoti taip pat laikas. Kodėl man reikia jam sakyti, kad jo pilvukas yra mielas,jei jis man nemielas? Kodėl statuso pakeitimas leidžia kitam apsileisti, nes ir tokį mylės?
Atsakyti