Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikinui esu per stora

O aš nesuprantu žmonių, kurie savo noru renkasi viršsvorį unsure.gif Nu rimtai. Ir vaikino vietoj turbūt nesuprasčiau, kodėl 10 kg prie ir taip jau viršutinės sveiko svorio ribos priaugusi draugė nieko nedaro, kad problema (mano akimis žiūrint antsvoris, ypatingai jaunam amžiuje - problema) bent jau neprogresuotų mastau.gif Nesakau, kad reikia visom būt liesom, tikrai ne. Nu bet normalų, sveiką svorį palaikyti nėra labai sudėtinga, jei nėra kažkokių sveikatos sutrikimų. Ir čia ne dėl vyro tą daryt reiktų. Dėl savęs. Nes tokiais tempais jei augintis, tai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(TrysKapeikos @ 2015 07 23, 00:18)
Bet ponios, jus pagalvokit, kaip istorija skambetu, jei cia rasytu jos vyras: va isimylejau moteri, nebuvo mano isivaizduoamu idealiu formu, bet koks charakteris dieviskas! Galvojau, su laiku pasikeis ir formos, gris i sveikos normos ribas. Bet va praejus dvejiems metams ji dar priaugo desimt kilograkmu, o as jau pavargau nuo prasymu, kad kazka del to darytu.. sakau vis ir sakau, o ji nereaguoja, nesistengia net, rodos, jai tas pats.. ka daryt - palikt tai nesinori, tinkantis man zmogus, bet kad kompromiso nerandam..

Kiek kitaip skamba, ka? smile.gif




Neskamba.
Nes jūs rašote, kad "va isimylejau moteri, nebuvo mano isivaizduoamu idealiu formu, bet koks charakteris dieviskas", o merginos vaikinas realybėje sako "sukūsk, tada mylėsiu".
Ne dabar jis ją vertina už charakterį, už sutarimą, bet vertins, kai ji numes svorio.

Tarkim, ji numeta - ir ką, jis, manot, TIKRAI pradės labiau ją mylėti? Kiek laiko? kai ateity pastos, priaugs svorio - vėl nemylės? Sustreikuos sveikata, hormonai,svorio priaugs dėl ligos - vėl meilė išgaruos? Kas bus jei susižalos avarijoje veidą ir bus "nebegraži"? nebebus ir meilės? Ne už tokius dalykus mylima.

Antsvorį reikia mesti. Bet ne tam, kad užsitarnautum kieno nors "meilę".
Atsakyti
QUOTE(girios_egle @ 2015 07 22, 10:03)
Sveikos,


Merginos, ką jus galvojate? Mesti tą diedą ir ieškoti tokio, kuris mane mylės bet kokią? Ar likti su šiuo ir stengtis kažkaip kovoti su svoriu. 4u.gif

mesk svorį. Kartu gali mesti ir diedą. Bet svorį bet kokiu atveju mesk.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2015 07 23, 09:15)
O aš nesuprantu žmonių, kurie savo noru renkasi viršsvorį unsure.gif Nu rimtai. Ir vaikino vietoj turbūt nesuprasčiau, kodėl 10 kg prie ir taip jau viršutinės sveiko svorio ribos priaugusi draugė nieko nedaro, kad problema (mano akimis žiūrint antsvoris, ypatingai jaunam amžiuje - problema) bent jau neprogresuotų mastau.gif Nesakau, kad reikia visom būt liesom, tikrai ne. Nu bet normalų, sveiką svorį palaikyti nėra labai sudėtinga, jei nėra kažkokių sveikatos sutrikimų. Ir čia ne dėl vyro tą daryt reiktų. Dėl savęs. Nes tokiais tempais jei augintis, tai... unsure.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(girios_egle @ 2015 07 22, 11:03)
Mesti tą diedą ir ieškoti tokio, kuris mane mylės bet kokią? Ar likti su šiuo ir stengtis kažkaip kovoti su svoriu. 4u.gif

Debilas tas tavo diedas. Besmegenis, kompleksuotas kvailys. Niekada tau geras nebus, niekada su tokiu nebūsi laiminga ir niekada neįtiksi - dabar svoris, paskui nosis, akys, darbas, draugai... visada ras, prie ko prisikabinti.
Mesk jį, ir kuo greičiau, o tada susirasi normalų žmogų ir svoris savaime nukris mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2015 07 23, 09:15)
O aš nesuprantu žmonių, kurie savo noru renkasi viršsvorį unsure.gif Nu rimtai. Ir vaikino vietoj turbūt nesuprasčiau, kodėl 10 kg prie ir taip jau viršutinės sveiko svorio ribos priaugusi draugė nieko nedaro, kad problema (mano akimis žiūrint antsvoris, ypatingai jaunam amžiuje - problema) bent jau neprogresuotų mastau.gif Nesakau, kad reikia visom būt liesom, tikrai ne. Nu bet normalų, sveiką svorį palaikyti nėra labai sudėtinga, jei nėra kažkokių sveikatos sutrikimų. Ir čia ne dėl vyro tą daryt reiktų. Dėl savęs. Nes tokiais tempais jei augintis, tai... unsure.gif

170 moteris, sverianti 72, neturi jokio antsvorio. JOKIO. Tai yra jūsų įvardijamas normalus, sveikas svoris. Ne manekeniškas sudėjimas, bet normali moteris.
Būtent ties tokiu svoriu vaikinas ją ir pradėjo ėsti.

0 likę kg užaugo vėliau, nuo sukelto streso dėl įtampos ir nervų santykiuose.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 07 23, 08:29)
170 moteris, sverianti 72, neturi jokio antsvorio. JOKIO. Tai yra jūsų įvardijamas normalus, sveikas svoris. Ne manekeniškas sudėjimas, bet normali moteris.
Būtent ties tokiu svoriu vaikinas ją ir pradėjo ėsti.

0 likę kg užaugo vėliau, nuo sukelto streso dėl įtampos ir nervų santykiuose.

na, toks ūgio ir svorio santykis grožio nepriduoda... gerai, jei ras tokį, kuriam patinka apkūnios. Bet kiek tokių??? ir ką, sėdės visa tokia nuostabi asmenybė, bet viena...
Atsakyti
QUOTE(BurmeSS @ 2015 07 23, 09:37)
na, toks ūgio ir svorio santykis grožio nepriduoda... gerai, jei ras tokį, kuriam patinka apkūnios. Bet kiek tokių???  ir ką, sėdės visa tokia nuostabi asmenybė, bet viena...

ne apie grožį kalba, o apie antsvorį ir jo įtaką sveikatai - o anstvorio čia nėra.

O jei antra pusė renkamasi TIK pagal grožį - tai man nereikėtų vyro, kuris mane pasirinkęs būtų tik dėl to, kad einamuoju momentu aš buvau graži.

Šeimyniniam gyvenimui reikia patikimo žmogaus, kuris mylės ir kai būsi stora nuo nėštumo. Ir su strijomis, ir su raukšlelėmis po akimis. Ir jei nutiks kokia nelaimė ir "pagadins" išvaizdą.

Moters grožis - pats laikiniausias dalykas. Kiek juo džiugina aplinkinius? 35 metų reta kuri beatrodo žaviai kaip 20. O santuoka po 35 ar 40m dar turi tęstis oi kiek ilgai... Kokia jis bus, jei vyras bus žmoną rinkęsis TIK pagal jaunystės grožį? g.gif Arba. žinoma, atvirkščiai - moteris vyrą tik pagal fizinį grožį.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 07 23, 09:43)
ne apie grožį kalba, o apie antsvorį ir jo įtaką sveikatai - o anstvorio čia nėra.

O jei antra pusė renkamasi TIK pagal grožį - tai man nereikėtų vyro, kuris mane pasirinkęs būtų tik dėl to, kad einamuoju momentu aš buvau graži.

Šeimyniniam gyvenimui reikia patikimo žmogaus, kuris mylės ir kai būsi stora nuo nėštumo. Ir su strijomis, ir su raukšlelėmis po akimis. Ir jei nutiks kokia nelaimė ir "pagadins" išvaizdą.

Moters grožis - pats laikiniausias dalykas. Kiek juo džiugina aplinkinius? 35 metų reta kuri beatrodo žaviai kaip 20. O santuoka po 35 ar 40m dar turi tęstis oi kiek ilgai... Kokia jis bus, jei vyras bus žmoną rinkęsis TIK pagal jaunystės grožį?  g.gif Arba. žinoma, atvirkščiai - moteris vyrą tik pagal fizinį grožį.

Čia, aišku tik mano subjektyvi nuomonė, bet man dauguma moterų po 30 tik išgražėja. Pvz pažiūriu kai kurių draugių nuotraukas 20ties ir kokių 33, tai pastarosios daug žavesnės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 07 23, 08:43)
ne apie grožį kalba, o apie antsvorį ir jo įtaką sveikatai - o anstvorio čia nėra.



72 kg - Turite nereikalingo svorio ir šiek tiek padidėjusią grėsmę sveikatai. Jums jau būtina susirūpinti savo svoriu ir mityba!

82 kg - Dėl netinkamos mitybos rizikuojate susirgti medžiagų apykaitos, širdies ir kraujagyslių sistemos, virškinimo ligomis. Jums būtina susirūpinti savo svoriu, mityba ir sveikata!


Papildyta:
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 07 23, 08:43)

Moters grožis - pats laikiniausias dalykas. Kiek juo džiugina aplinkinius? 35 metų reta kuri beatrodo žaviai kaip 20. O santuoka po 35 ar 40m dar turi tęstis oi kiek ilgai... Kokia jis bus, jei vyras bus žmoną rinkęsis TIK pagal jaunystės grožį?  g.gif Arba. žinoma, atvirkščiai - moteris vyrą tik pagal fizinį grožį.

niekas ir nesako, kad renkamasi tik pagal grožį. Bet išplerti ir aiškinti, koks jis niekšas, aš tokia nuostabi asmenybė-nesąmonė.
Atsakyti
QUOTE(BurmeSS @ 2015 07 23, 09:48)
72 kg - Turite nereikalingo svorio ir šiek tiek padidėjusią grėsmę sveikatai. Jums jau būtina susirūpinti savo svoriu ir mityba!

82 kg - Dėl netinkamos mitybos rizikuojate susirgti medžiagų apykaitos, širdies ir kraujagyslių sistemos, virškinimo ligomis. Jums būtina susirūpinti savo svoriu, mityba ir sveikata!
Papildyta:

niekas ir nesako, kad renkamasi tik pagal grožį. Bet išplerti ir aiškinti, koks jis niekšas, aš tokia nuostabi asmenybė-nesąmonė.

Šaltinį pamiršote įdėti.
Kad 82 antsvoris, kurį būtina mesti, niekas net nebando ginčytis. O kad 72 baisinis anstvoris, už kurį jau reikia "nebemylėti", tikrai diskutuotina. Mano pirmos rastos KMI skaičiuoklės rodo, kad riba netoli, bet dar neviršyta:

http://www.camelia.l...kaiciuokle/#bmi
http://www.dietos.lt/lt/skaiciuokles
http://sveikas.lt/lt...A==,weight.NzI=
Papildyta:
QUOTE(BurmeSS @ 2015 07 23, 09:48)


niekas ir nesako, kad renkamasi tik pagal grožį. Bet išplerti ir aiškinti, koks jis niekšas, aš tokia nuostabi asmenybė-nesąmonė.

Aiškinti, kad pradėsiu mylėti, kai suplonėsi- dar didesnė nesąmonė.
Jei jau nemyli, tai nemylės nei sulieknėjus, nei papus įsidėjus, nei nosį pasitrumpinus ar pasiilginus.
Tuščios viltys.
Todėl moterys ir pataria - mesti svorį ir ieškoti vyro, kuris mylės iš karto, o ne įvykdžius n+k sąlygų.
Atsakyti
Kad ir neviršyta (BUVO, dabar jau viršyta), kas iš to? Turim faktą-vaikinas myli lieknas. Taip, jis neturi jos ėsti už svorį, žadėt būt geras (absurdas), taip, greičiausiai jis jai netinkamas. bet ar dėl savęs nesinorėtų nebūt išplerusiai? Pamažu keistis dėl savęs. Jei nesinori-ok, bet nepyk, kad sėdėsi viena. nes yra kaip yra, daugumai vyrų patinka lieknos. Arba prisitaikai, arba lieki su savimi. Čia jau kaip laimingą save suvoki.
Atsakyti