Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko nepriežiūra

Laba diena, is karto atsiprasau jei rasau nei ta skilti. Esu rimtoj panikoj. Vaikas savaitgali nusidego lygintuvu. Buvau prie pat jo is katro vezem i ligonine. Nugedinimas minimalus, pavirsinis. Pirmadieni paleido namo, jau is zaideles nedaug like. Bet bijau dabar del vaiku teisiu. Visi tik eina ir aiskina, kad vaika gali atimti... siaubingai bijau. kaip tokiais atvejais buna? gal kas turite savos patirties? bijau ir nuo ranku paleisti, jei kur kris ir uzsigau.... ;(
Atsakyti
QUOTE(Panika123 @ 2015 07 30, 21:36)
Laba diena, is karto atsiprasau jei rasau nei ta skilti. Esu rimtoj panikoj. Vaikas savaitgali nusidego lygintuvu. Buvau prie pat jo is katro vezem i ligonine. Nugedinimas minimalus, pavirsinis. Pirmadieni paleido namo, jau is zaideles nedaug like. Bet bijau dabar del vaiku teisiu. Visi tik eina ir aiskina, kad vaika gali atimti... siaubingai bijau. kaip tokiais atvejais buna? gal kas turite savos patirties? bijau ir nuo ranku paleisti, jei kur kris ir uzsigau.... ;(

kiba jau turi ne vieną įspėjimą dėl nepriežiūros, arba vaikas nusidegino tokioje vietoje, kurioje pats - niekaip nesugebėtų.
Jei ne - nėra tų teisių ko bijoti. Vienok įtariu, kad tavo šeima rizikos sąrąše.
Atsakyti
Tikrai neatims, jei tik viskas pas jus tvarkoje. Kiti vaikai traumatologiniame lankosi ir kas mėnesį - visokių juk būna, ir labai judrių, aktyvių, neatsargių. Ir apie jokias nepriežiūras kalba neina.
Atsakyti
Mano vaikas ranka buvo susilauzes ir nieko nebijojau,nes nieko nepadariau,kas cia per mintys.
Atsakyti
Na kas cia per nesamone blink.gif arba jus labai jauna ir nepriziurinti savo vaiko mama ar jus (nenoriu jusu izeisti, tiesiog persasi nuomone) pati samoningai suzalojote savo vaika? Is normaliu seimu vaiku del panasiu nelaimingu atsitikimu neatimineja mirksiukas.gif
Atsakyti
dabar kita VTAT politika. Daug pagalbos šeimai ir tik jau visiškai kraštutiniu atveju vaikus paima. Nebijokit.
Atsakyti
QUOTE(Lapkričio aušra @ 2015 08 03, 16:07)
dabar kita VTAT politika. Daug pagalbos šeimai ir tik jau visiškai kraštutiniu atveju vaikus paima. Nebijokit.

taip, daug pagalbos, tame tarpe mokymai, kad negalima vaiko užpakaliuko įkaitintu lygintuvu lyginti.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 08 04, 05:43)
taip, daug pagalbos, tame tarpe mokymai, kad negalima vaiko užpakaliuko įkaitintu lygintuvu lyginti.


o tai ji lygino?
Atsakyti
QUOTE(Lapkričio aušra @ 2015 08 04, 13:22)
o tai ji lygino?

netvirtinu, kad lygino, bet kiek vaikas turi nusideginti lygintuvu, kad prireiktų vizito į ligoninę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciccio: 04 rugpjūčio 2015 - 15:11
QUOTE(Ciccio @ 2015 08 04, 16:11)
netvirtinu, kad lygino, bet kiek vaikas turi nusideginti lygintuvu, kad prireiktų vizito į ligoninę?

o kas cia keisto, kad mama nuveze I ligonine?
atsimenu kaip maniskis nuo lovos nukrito, tai iskart taksa issikvieciau ir nulekiau I priimamaji, net gydytojas nusistebejo, kad nuo nukritimo per pusvalandi jau stovejau priimamajam, nors maniskiui tik guzas kaktoje buvo ir daugiau as nei vaikas isigando. kiekviena mama skirtingai reaguoja, ypac jai pirmas vaikas.
Atsakyti
QUOTE(Panika123 @ 2015 07 30, 19:36)
Visi tik eina ir aiskina, kad vaika gali atimti...

O kas tie visi, socialiniai darbuotojai, gydytojai, policininkai? Ar nesamoniu prisiskaite artimieji?
Atsakyti
Prisiminiau viena dukra irgi kudikysteje buvo apsideginusi delna sulygintuvu,tai nuveziau i poliklinika,tai nieks nieko nesake,tepalo israse ir viskas,kazkokia panikuotoja mamyte tikrai.
Atsakyti