Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Toliau aptariam Vilniaus būrėjas ir būrėjus


Pas ką lankėmės, kokie įspūdžiai liko, pildosi ar nesipildo...



Jei kas mokat įdėti senos temos nuorodą, įdėkite... ax.gif
Atsakyti
Noriu_padovanoti, ka as zinau, ar nesuklydo del ateities, bet dabarti taip papasakojo, lyg skaite mano mintis. Noriu pas Zoja dar tokia nueiti, patikrinti ar kas nors sutaps. Lyg tai neblogi atsiliepimai.
Atsakyti
Sveikos,
manau, visos būtume labai dėkingos, jei temos pradžioje kuri įkeltų visų būrėjų telefonus (kas turi). Nes laaaabai ilgai užtrunka peržiūrėti senas temas jų ieškant 4u.gif

Ir gal galite rekomenduoti, kas iš būrėjų labiau specializuojasi sveikatos klausimais?
Atsakyti
Be abejo, būtų patogu, visos būtų dėkingos... rolleyes.gif o kuri norėtumėt, kad be jūsų žinios čia atsirastų jūsų telefonas ir netgi adresas? Man ranka nekyla rašyti.

Viskas yra internete...

Nebūtina peržiūrinėti senas temas, galima googlinti, ir kontaktus rasite greičiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2015 08 05, 13:49)
Be abejo, būtų patogu, visos būtų dėkingos...  rolleyes.gif o kuri norėtumėt, kad be jūsų žinios čia atsirastų jūsų telefonas ir netgi adresas? Man ranka nekyla rašyti.

Viskas yra internete...

Nebūtina peržiūrinėti senas temas, galima googlinti, ir kontaktus rasite greičiau. mirksiukas.gif
Tai kad adresų niekas neprašė rolleyes.gif O dėl telefonų... Nemanau, kad būrėjos prieštarautų, greičiau atvirkščiai. Juk besikreipiantys žmonės daugumai būrėjų yra pragyvenimo šaltinis. Nenorėtų - tuom iš viso neužsiimtų. Be to, jos turi atskirus telefonus "tik klientams".
Gal pastoviai sekantiems šią temą tokių klausimų nekyla, bet kai patenki čia reikalo prispirtas, tai pirma tenka perskaityti dešimt puslapių rietenų, kol kokios konkrečios informacijos randi. Tad bent jau būrėjų sąrašas "į temą" būtų.
Bet ačiū už patarimą googlinti, pati nebūčiau susipratusi doh.gif


Atsakyti
Aš ne šiaip kalbu - paskutinė būrėja, pas kurią buvau, labai nustebo, kad jos kontakus radau internete. Net veidas persimainė, sako, aš internete nesiskelbiau unsure.gif Man net nepatogu pasidarė, bet aš bent jau pasakiau tiesą. Matyt, visos naujos klientės atėjusios sako, kad "ai, draugė davė jūsų telefoną". Gal dėlto dabar ji kainą pakėlė, kad pristabdytų srautus unsure.gif Nors sutinku, yra tokių būrėjų, kurios tik džiaugiasi, kad jų kontaktai plaukioja internete. mirksiukas.gif

Neįsivaizduoju, kaip galima eiti pas būrėją nepaskaičius temos, kad ir tų rietenų g.gif Jose irgi paaiškėja įdomi tiesa mirksiukas.gif Negi pamatot būrėjos numerį ir iškart lekiat (čia aš niekam konkrečiai netaikau). Aš asmeniškai niekada neskubu, pirmiausia susirenku nuomones. Yra buvę, kad išvis apsigalvoju eiti.

Jeigu skubus sveikatos klausimas, pirmiausia eičiau pas gydytoją. Ta pati būrėja, pas kurią buvau, man svarbaus sveikatos dalyko išvis nepamatė. g.gif

O dėl pasiūlymo googlinti - be reikalo ironizuojat. Netaikiau niekam konkrečiai. Kartais merginos temoje arba AŽ tokių klausimų parašo, kad paskui galvoju, jei žmonės nemato informacijos sau po nosim, tai kaip mes viską susižinodavom, kai interneto nebuvo? smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu_padovanoti: 07 rugpjūčio 2015 - 08:43
Zinau apie ka snekat, apie Irena,nes as jai kai pasakiau, jog jos nr radau pagooglinus jinai irgi labai nustebo. Ir ji sake, kad jai reklamos nereik, nes klientu sociau nei sociai. Va tokie reikalai 4u.gif mastau pas ja nueiti 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Nueikit, nueikit, paskui papasakokit įspūdžius - ir gerus, ir nelabai 4u.gif

Taip, apie ją kalbėjau wink.gif
Atsakyti
[quote=Lionesss,2015 08 07, 09:45]
Zinau apie ka snekat, apie Irena,nes as jai kai pasakiau, jog jos nr radau pagooglinus jinai irgi labai nustebo. Ir ji sake, kad jai reklamos nereik, nes klientu sociau nei sociai. Va tokie reikalai 4u.gif mastau pas ja nueiti 4u.gif


O tai Jus buvot pas ja, ar tik uzsiraset? Kokie ispudziai? Manes irgi klause is kur tel., tai pasakiau is interneto, tai irgi nustebo.Sako reiktu pasiskaityt apie save, bet laiko visai neturi internete sedet. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2015 08 07, 09:11)
bigsmile.gif Nueikit, nueikit, paskui papasakokit įspūdžius - ir gerus, ir nelabai  4u.gif

Taip, apie ją kalbėjau wink.gif

As pas ja esu buvus bent 3 kartus smile.gif
Jau rasiau apie ja, kartais nugrybauja, bet pati sake, kad mato ne viska, arba mato ne visai tiksliai. Taciau man 3 metu begyje ka ji pasake, viskas issipilde tiksliai. Kad ir paskutini karta telefonu pasake, jog mano vyra vargina stiprus skausmai petyje, stai jam kaip tik dabar rado, jog nutrukusios sausgysles peties ir reiks operuoti. Zodziu, man is principo viskas issipilde 90 proc.
Atsakyti
O patarimu neduodavo, ka daryt, kad butu galima isvengt ko nors ar pan., kad taip ar taip neivyktu. Nes man tai isbure kortom viena, o po to sake, kad viska galima butu istaisyt, nes dar ne velu. Tai nezinau kaip cia is tikruju bus su tuo, ko ji man pripasakojo.
Atsakyti
QUOTE(al84 @ 2015 08 07, 13:13)
O patarimu neduodavo, ka daryt, kad butu galima isvengt ko nors ar pan., kad taip ar taip neivyktu. Nes man tai isbure kortom viena, o po to sake, kad viska galima butu istaisyt, nes dar ne velu. Tai nezinau kaip cia is tikruju bus su tuo, ko ji man pripasakojo.

As jums sakau, kad visada viska galima istaisyt kol nevelu, va tik ar reikia? Mano atveju sake, kad galima istaisyt, bet pasekmes bus ne kokios, geriau netaisyt ir netaisiau , nesigailiu...vistiek pati priimu sprendimus. Siaip gera bureja vien pagal tai, kad viskas vyko pagal jos nustatytus terminus. Beje, ji uzkalba ir tai irgi veikia 4u.gif sakykim, gal as ja labai tikiu, nors as nesu patikli bais, na bet kai kuriu dalyku neimanoma atspeti ka ji man pasake, neimanoma...vadinasi, kazka jinai visgi mato daugiau, nei mes paprasti mirtingieji.
Beje, ispejo, kad atsargiai vairuociau. Sako, kai tik spaudi greicio pedala ( as megeja paspaust) sako matyk mano veida ir kazkaip saugojausi. Ir sake bus bedu smulkiu, akurat tai veidrodi kas uzkabino, tai padanga pramusiau, nei vienais metais taip nebuvo. Beje, sake, tai palinkejimas smile.gif zinau net kurio zmogaus.
Atsakyti