Įkraunama...
Įkraunama...

Dior parfumerija

user posted image

"For a perfume to have lasting hold, it needs to first hold the heart of its creator." Christian Dior


user posted image

Christian Dior kvepalų istorija prasideda 1947 metais Paryžiuje su pirmaisiais mados namų kvepalais – „Miss Dior“, kurių pavadinimas sukurtas Christiano Dioro sesers Catherine garbei. Antrieji Dior kvepalai Diorama buvo skurti po dviejų metų, o šiandien jų galima priskaičiuoti net 173 (bent jau tiek jų yra fragrantica duomenų bazėje.)
Christian Dior mirė 1957 metais, tačiau mados ir kvepalų namai vis dar garsina savo vardą, nors jau tapę legenda."Dior" prekės ženklo pavadinimas yra žinomas visame pasaulyje dėl aukštosios mados kolekcijų, prabangios ir pritaikytos dėvėti mados, kosmetikos ir kvepalų. Šiandien Christian Dior yra dalis tarptautinio prabangos prekių konglomerato LVMH, tačiau ji yra viena iš kontroliuojančiųjų bendrovių
Po Christian mirties vadovavimą perėmė Yves Saint Laurent, vėliau Marc Bohan, o nuo 1996 metų Dior mados namams vadovavo John Galliano, kuris po skandalingo rastinio išpuolio buvo nušalintas, o 2012 Dior mados namams ėmė vadovauti Raf Simons.


user posted image
Garsiausios Dior kvepalų kolekcijos:
Moteriški kvapai:
Dior Addict kolekcija
Dior Cruise (Les Escales) kolekcija
Dior Dune kolekcija
Dior Poison kolekcija
Miss Dior kolekcija
Dior J'adore kolekcija
Les Creations de Monsieur Dior kolekcija

Vyriški kvapai:
Dior Homme kolekcija
Dior Eau Sauvage kolekcija
Dior Fahrenheit kolekcija
Dior Higher kolekcija

Nišinės kolekcijos:
La Collection Privée kolekcija
Les Elixirs Precieux kolekcija

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

SENA TEMA
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2015 05 27, 14:20)
2005 m. Miss Dior cherie edp buvo reformuluota i 2011 Miss Dior Cherie edp (su popierine etikete) o 2012 į Miss Dior edp
user posted imageuser posted imageuser posted image

Kvapas mano nosiai nebeteko to parugusio vaisiu sampano wub.gif tapo toks paprastesnis, ypac bazinese natose - pabaigoje lieka tik toks muskusas apie nieka


Tai Dior Cherie ( to pirmojo) niekur jau nebėra pirkti?
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2015 12 17, 14:32)
Tai Dior Cherie ( to pirmojo) niekur  jau nebėra pirkti?

Galima rasti, bet tik privaciai, ir nepigiai.
Atsakyti
Kazkaip truputeli ismuse net is pusiausvyros biggrin.gif jei ne fragrantikoj buciau pamacius galvociau "prikolina" kas lotuliukas.gif Aisku cia gal mano amenines problemos bet kazkaip is dior ruzavo buteliuko kartu su uzrasu girl nesitikejau. Kazko, aisku tikiuosi kad klaidingai, kelia asociacijas su visokias paaugliu ruzavais kompotais biggrin.gif Fragrantikoj rašo, kad yra lengvesnis black opium brolis/sese dvynys, bet tas...girl pavadinime, nu nezinau nezinau rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 02 vasario 2016 - 09:34
QUOTE(mimi88 @ 2016 02 02, 09:27)
Kazkaip truputeli ismuse net is pusiausvyros biggrin.gif jei ne fragrantikoj buciau pamacius galvociau "prikolina" kas lotuliukas.gif  Aisku cia gal mano amenines problemos bet kazkaip is dior ruzavo buteliuko kartu su uzrasu girl nesitikejau. Kazko, aisku tikiuosi kad klaidingai, kelia asociacijas su visokias paaugliu ruzavais kompotais biggrin.gif Fragrantikoj rašo, kad yra lengvesnis black opium brolis/sese dvynys, bet tas...girl pavadinime, nu nezinau nezinau rolleyes.gif
user posted image

Jau prieš pat Kalėdas fragranticoj buvo paskelbta ši naujiena, bet po kurio laiko išėmė, nes visi komentarai buvo ne į temą biggrin.gif Kadangi dar kvepalai nebuvo pasirodę. Įdomu, kada mūsų parduotuvėse pasirodys, nes dar nėra.

Kažkam į Black Opium, o kažkam į Hypnotic Poison panašūs.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 02, 11:46)
Jau prieš pat Kalėdas fragranticoj buvo paskelbta ši naujiena, bet po kurio laiko išėmė, nes visi komentarai buvo ne į temą biggrin.gif Kadangi dar kvepalai nebuvo pasirodę. Įdomu, kada mūsų parduotuvėse pasirodys, nes dar nėra.

Kažkam į Black Opium, o kažkam į Hypnotic Poison panašūs.

o kazkam ir i britnes fantasy linija smile.gif man kazkodel vizualiai pamacius buteliuka irgi kilo tokios asociacijos, belieka laukt isbandyt.. kiek teko skaityt tai Rusijoj lyg jau pardavineja, o UK tik kova pasirodys..nemanau kad pas mus pardese anksciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 02 04, 10:14)
o kazkam ir i britnes fantasy linija smile.gif man kazkodel vizualiai pamacius buteliuka irgi kilo tokios asociacijos, belieka laukt isbandyt.. kiek teko skaityt tai Rusijoj lyg jau pardavineja, o UK tik kova pasirodys..nemanau kad pas mus pardese anksciau unsure.gif

Oi, dėl britnės tikrai netikiu. Kaip ten bebūtų, Dior yra Dior, o parfumeriu Demachy visiškai pasitikiu. Man parfumeris apie kvepalus pasako daugiau negu natos. Tai net jei ir modernus saldukas, tikiu, kad jis skoningas ir kokybiškas.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 04, 10:07)
Oi, dėl britnės tikrai netikiu. Kaip ten bebūtų, Dior yra Dior, o parfumeriu Demachy visiškai pasitikiu. Man parfumeris apie kvepalus pasako daugiau negu natos. Tai net jei ir modernus saldukas, tikiu, kad jis skoningas ir kokybiškas.

na tas tai taip, bet tas pats Francois Demachy kūrė ir miss dior blooming boquet, eau fraiche, geltonuosius addict..o man jie nu ne visai irgi dior kalibras..o jei dar apie laikyma kalbet pvz blooming boquet doh.gif
o seip man juodasis opiumas tai lipo, tai as ne pries kad is tos serijos butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 02 04, 13:01)
na tas tai taip, bet tas pats Francois Demachy kūrė ir miss dior blooming boquet, eau fraiche, geltonuosius addict..o man jie nu ne visai irgi dior kalibras..o jei dar apie laikyma kalbet pvz blooming boquet  doh.gif
o seip man juodasis opiumas tai lipo, tai as ne pries kad is tos serijos butu biggrin.gif

Iš šitų paminėtų tik Blooming Bouquet uosčius, tai man jie patiko. Na taip, gaiviakučiai, prie Miss Dior (ex Cherie) negulėję, bet pakankamai elegantiški.
Atsakyti

Manau aktuali informacija perkančioms DUNE, dėl EDT performuliavimo.
Daugelis ieško būtent tą "seną" variantą ax.gif

iki 2002 m. buvo tokia dėžutė

user posted image

po 2002 m. tapo tokia

user posted image

nuo 2012m iki dabar tokia

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 02 04, 12:17)
Iš šitų paminėtų tik Blooming Bouquet uosčius, tai man jie patiko. Na taip, gaiviakučiai, prie Miss Dior (ex Cherie) negulėję, bet pakankamai elegantiški.

nu va man tas gal koja ir kisa kad prie miss dior neguleje biggrin.gif bet va l'eau irgi man nevisai guleje salia cherie bet kazkaip boquet prasjpauna visa galva smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau Poison Girl, pirmose natose dar jautėsi Dior dnr, bet paskui tiesiog nusaldėjo ir tiek. Nors kam patinka migdolai, gal ir variantas. Kažkuo primena (gal migdolais) Hypnotic Poison, tik, aišku, toli gražu ne tokio kalibro.

O vat J’adore Touche de Parfum tai yra kažkas dieviško thumbup.gif Paprastas J'adore man geras, be nuobodokas, bet va šitas koncentruotas parfumas yra tikras aukso grynuolis. Kažkuo priminė 24 Faubourg. Visoms rekomenduoju išbandyt. Kainos nepažiūrėjau, bet turbūt astronominė, buteliukas mažutis.
Atsakyti