Įkraunama...
Įkraunama...

2016 metų nuotakos

2016 metų nuotakos, po truputį pradedam planavimus!
user posted image
Atsakyti
Yra, yra thumbup.gif thumbup.gif Laukiau senai šitos temos laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Negi nėra dar planuojančių tuoktis 2016? g.gif Ar visos dar mėgaujasi vasara, o planavimo darbus pradės nuo rudenio biggrin.gif
Mes jau šventės vietą - turim, bažnyčia - turim, fotografą bei muzikantus - turim thumbup.gif Kvietimai jau atkeliavę, beliks tik iki galo pabaigti juos, bet čia neskubam dar. Kol kas planavimo darbus apleidom laugh.gif Spalį-lapkritį vėl pradėsim judint reikaliukus wub.gif
Atsakyti
Planuojančių tuoktis yra, bet vestuves planuoti man dar ankstoka smile.gif vestuvių preliminari data 2016 metų spalis, tad kol kas rudenį ieškosime gražių vietų ir bandysime išsiaiškinti kokių vestuvių patys norime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Okokionera @ 2015 08 05, 15:05)
Planuojančių tuoktis yra, bet vestuves planuoti man dar ankstoka smile.gif vestuvių preliminari data 2016 metų spalis, tad kol kas rudenį ieškosime gražių vietų ir bandysime išsiaiškinti kokių vestuvių patys norime ax.gif


Sveikinu 4u.gif Na taip, jei vestuvės spalį, tai dar daugiau nei metukai. Mūsų vestuvės birželį wub.gif
Atsakyti
Yra yra planuojančių ir daugiau smile.gif
Tik kol kas tą darom gan tyliai blush2.gif Bet eigoje tikrai būtų smagu pabendrauti su tuos pačius jausmus išgyvenančiomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2015 08 05, 13:32)
Negi nėra dar planuojančių tuoktis 2016?  g.gif  Ar visos dar mėgaujasi vasara, o planavimo darbus pradės nuo rudenio  biggrin.gif
Mes jau šventės vietą - turim, bažnyčia - turim, fotografą bei muzikantus - turim  thumbup.gif  Kvietimai jau atkeliavę, beliks tik iki galo pabaigti juos, bet čia neskubam dar. Kol kas planavimo darbus apleidom  laugh.gif  Spalį-lapkritį vėl pradėsim judint reikaliukus  wub.gif

nu va, o as jau galvojau viena tokia biggrin.gif
mes irgi jau palyginus gan daug turim - vieta, suknele, bateliai, vedeja ir fotografa irgi issirinke esam 4u.gif o kvietimus as gaminsiu savo rankom, du pavyzdelius jau pasidariau kokiu noresiu biggrin.gif
kada jusu data? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2015 08 05, 17:52)
nu va, o as jau galvojau viena tokia biggrin.gif
mes irgi jau palyginus gan daug turim - vieta, suknele, bateliai, vedeja ir fotografa irgi issirinke esam 4u.gif o kvietimus as gaminsiu savo rankom, du pavyzdelius jau pasidariau kokiu noresiu biggrin.gif
kada jusu data? 4u.gif



Aš suknelės dar neturiu, bet jau dirbam tuo klausimu laugh.gif Nusipirkau basutes jau, papuošalus turiu, beje kursus bažnyčios jau praėjome clap.gif Patinka man tas planavimas...
Vestuvės birželio 4 dieną, o Jūsų?
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2015 08 05, 21:32)
Aš suknelės dar neturiu, bet jau dirbam tuo klausimu  laugh.gif Nusipirkau basutes jau, papuošalus turiu, beje kursus bažnyčios jau praėjome  clap.gif  Patinka man tas planavimas...
Vestuvės birželio 4 dieną, o Jūsų?

suknele taip anksti pirkau tiesiog todel, kad pamaciau TA suknele ir bijojau paskui tokios nerast biggrin.gif papuosalus irgi pati darysiuos blush2.gif blush2.gif torta, saldu stala irgi biggrin.gif musu birzelio 23d, joniniu nakti wub.gif
Atsakyti
QUOTE((:Buziukas:) @ 2015 08 05, 22:09)
suknele taip anksti pirkau tiesiog todel, kad pamaciau TA suknele ir bijojau paskui tokios nerast biggrin.gif

papuosalus irgi pati darysiuos blush2.gif  blush2.gif
torta, saldu stala irgi biggrin.gif musu birzelio 23d, joniniu nakti wub.gif

Ir aš suknelę jau nusičiupus blush2.gif Pradžioje turėjau vieną idėją ir suknią, kurią reikėtų pakoreguoti, bet kai pamačiau TĄ... Tai neliko kitos išeities, kaip tik pirkt. Atrodo, dar tiek laiko (iki mūsų šventės liko ~9,5 mėn.), bet vienas pirmųjų pirkinių - suknelė. Tiesa, iš viso - 3 suknelės. Ta pirmoji man labai prie dūšios, bet kokiu metu ją panaudosiu, ar vestuvėse apskritai ja apsirengsiu - dar nesu tikra, bet TA suknelė - wub.gif
Visad žinojau, kad būsiu paprasta nuotaka, nelabai nuotakiška, bet kuo toliau, tuo labiau manau, kad būsiu nuotakiška nuotaka biggrin.gif blush2.gif

bigsmile.gif kokia auksarankė!
Atsakyti
Sveikos, merginos, smile.gif

na mes norėtumėme kitą pavasarį, bet dar nieko nesuplanavę.
Tik apkalbėjom kokios maždaug šventės norėtume ir viskas. smile.gif
O jūs kokios greitos ir kokios šaunuolės! thumbup.gif

Pirmiausia, matyt reikia susirasti šventės vietą ir tada jau poto viską derinti prie jos.
Ieškojau internete nuo ko pradėti, yra nemokamos planavimo programėlės.. Paskaičiuoji, pažiūri, kad į norimą biudžetą netelpi ir nežinai ką daryti. smile.gif
Atsakyti
Mes irgi plauojame vestuves 2016 m birzelio mėnesį. Vietą jau turim, tik klausimas dėl bažnyčios, ar ne per anksti eiti pas kunigą? smile.gif
Atsakyti