Įkraunama...
Įkraunama...

Pramoginiai šokiai

Tęsiame šokėjėlių tema toliau.

Jungiuosi pirma kart. Mano berniukas šoka jau metai, uz pora savaičiu vaziuojam i sokiu stovykla savaitei. Matysime kaip seksis.,

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nagi pasidalinkite, kaip patiko vaikučiams stovykloje? Kokie planai naujam sezonui?
Atsakyti
QUOTE(jurgga @ 2015 08 07, 21:46)
Sveikos 4u.gif
Nagi pasidalinkite, kaip patiko vaikučiams stovykloje? Kokie planai naujam sezonui?


Tai i stovykla vaziuojame rugpjucio 17 d. busime savaite, tai papasakosiu kaip kas.
Atsakyti
Sėkmės ir lauksime žinių 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos! Mano dukrytei 4 metukai ir mes ruosiames lankyti sportinius sokius. Tai man dabar dilema koki kluba pasirinkti. Gal galite patarti? Veiksmas Vilniuje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sadistka: 21 rugpjūčio 2015 - 13:39
Laba,

grizau is stovyklos. Na super thumbup.gif dvi dienas galvojau isprotesiu, nes ir mamytes ir teveliai bego krosiuka, dare manksta ir t,,t tai man toks isukis buvo smile.gif bet paskui pripratau ir net grius su vaiku ryte darem mankstele tongue.gif

vaikam treniruotes buvo 4 kart i diena plius papildomos (jei norejai aisku uz atskira mokesti smile.gif
) dirbo 6 treneriai tai tikrai vaikai gavo daug demesio. Skaitant kaina stovyklos, salygas ir zinias kur gavo as patenkinta.

Dabar naujas sezonas, mum pamokos vyks 3 kart i savaite. Plius savaitei viena pamoka noriu iterpti papildoma ir viena diena baseina.
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 08 24, 13:16)
Laba,

grizau is stovyklos. Na super  thumbup.gif  dvi dienas galvojau isprotesiu, nes ir mamytes ir teveliai bego krosiuka, dare manksta ir t,,t tai man toks isukis buvo smile.gif bet paskui pripratau ir net grius su vaiku ryte darem mankstele  tongue.gif

vaikam treniruotes buvo 4 kart i diena plius papildomos (jei norejai aisku uz atskira mokesti smile.gif
) dirbo 6 treneriai tai tikrai vaikai gavo daug demesio. Skaitant kaina stovyklos, salygas ir zinias kur gavo as patenkinta.

Dabar naujas sezonas, mum pamokos vyks 3 kart i savaite. Plius savaitei viena pamoka noriu iterpti papildoma  ir viena diena baseina.


Oho, na šaunu tikrai. O kad mamytės krosą bėgo.... tai pagyrimas nerealus lotuliukas.gif Šaunuolės 4u.gif
Labai smagu, kad patenkinti. drinks_cheers.gif
Na, tai sėkmės šokėjėliui naujajam sezone wink.gif
Su tiek treniruočių tai spėju daug džiugių akimirkų varžybose patirsit wink.gif first.gif first.gif
Atsakyti
QUOTE(sadistka @ 2015 08 21, 13:33)
Sveikos mamos! Mano dukrytei 4 metukai ir mes ruosiames lankyti sportinius sokius. Tai man dabar dilema koki kluba pasirinkti. Gal galite patarti? Veiksmas Vilniuje smile.gif


Kuo arciau namu mirksiukas.gif Nes cia is pradziu atrodo, kad paveziosiu 2-3 kartus per savaite, nieko tokio. Is tiesu paskui vaikas paauga, jeigu prie namu sokiai, gales ir pati nueiti, o jeigu toli - reikes daug metu vezioti, kas ilgainiui labai atsibosta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2015 08 25, 13:13)
Kuo arciau namu  mirksiukas.gif  Nes cia is pradziu atrodo, kad paveziosiu 2-3 kartus per savaite, nieko tokio. Is tiesu paskui vaikas paauga, jeigu prie namu sokiai, gales ir pati nueiti, o jeigu toli - reikes daug metu vezioti, kas ilgainiui labai atsibosta  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Po tokių vežiojimų nei vaikas, nei vairuotojas nenori nieko girdėti apie šokius doh.gif
Atsakyti
Gal kas lanko Dancelita? g.gif Patogi vieta mums ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Dukrai 5,5 metai, norim pradet lankyt sokius. Esam is Pilaites, gal patarsit koki kluba rinktis, kad nelabai toli butu. Galvojam apie Sokiu sostine, gal kas lankot, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Hm, bet mes esam is Naujosios Vilnios, ir kiek zinau cia nera sportiniu sokiu klubo sad.gif. tai teks veziotis. Arciausiai gal bus "Judesys" siaures mieste. Gal yra lankanciu?

Dar paaiskinkite prasau man "zaliai" kuo skiriasi sportiniai sokiai nuo pramoginiu?


QUOTE(Ruti @ 2015 08 25, 12:13)
Kuo arciau namu  mirksiukas.gif  Nes cia is pradziu atrodo, kad paveziosiu 2-3 kartus per savaite, nieko tokio. Is tiesu paskui vaikas paauga, jeigu prie namu sokiai, gales ir pati nueiti, o jeigu toli - reikes daug metu vezioti, kas ilgainiui labai atsibosta  biggrin.gif

Atsakyti