Įkraunama...
Įkraunama...

Sauskelnes ir mažylis

Nu visas temas perskaiciau, atsakymo neradau. Mano bernui 2m. 8 men., diena sisioja i puoduka, bet kai ateina reikalas kakoti, pats atsinesa pampersa ir praso, kad uzdeciau. Dar aiskina protingu veidu, kad sisioti reikia i puoduka, o kakoti i papa (cia reiskia pampersa) lotuliukas.gif Kaip atpratint? g.gif
Atsakyti
Mum taip irgi buvo g.gif padauza sisiot prasosi ant puodo thumbup.gif o kakot bijo doh.gif tai tik i pampersa kakodavo,o dabar kakoja vonioj doh.gif i toki kibireli ir vanduo butinai turi begt doh.gif kai tik uzsimano kaku,veda mane i vonia,jau geriau nei i pampersus,bet vis tiek ne tualeta doh.gif nezinau kaip reiks pripratint doh.gif gal isaugs mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskiui buvo 1 metai ir 10 men.,kai as ji atpratinau nuo tustinimosi i pampersa. Mano metoda tikrai sudirbtu visi vaiku psichologai, bet as jau irgi nebezinojau ka daryt. verysad.gif Tiesiog as jam pasakiau, kad jei dar karteli pridarys i pampersa, tai mamyte mus ji per uzpakaliuka. Kai pora karteliu kake "prilipinau" prie uzpakalio, tai daugiau i pampersa nebedare. Dabar jam 2 metai 5 men ir atrodo su puoduku viskas sekasi normaliai thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, gal patartumet man. jusu zuikiai tik kaku i pampersus daro, o as niekaip nesugebu saviskio aplamai pripratint, kad ant puodo darytu, jei pasodinu nusislapina, bet jei nepasodinau tai pilnos kelnes, o jau trys metukai su kapeikom, nezinau nei kaip ji prikalbet, seniau sisiuko prasesi, o paskui kaip nustojo prasytis, tai niekaip nebesusitariam.gal turit kokiu patarimu, nes jau nezinau ka daryt verysad.gif
Atsakyti
Mes irgi turim ta pacia beda...Sysiuka darom i puoduka, o kaku i kelnyes doh.gif doh.gif
Ir tikemes, kad kada nors isaugsim blink.gif
Atsakyti
QUOTE
sveikos mamytes, gal patartumet man. jusu zuikiai tik kaku i pampersus daro, o as niekaip nesugebu saviskio aplamai pripratint, kad ant puodo darytu, jei pasodinu nusislapina, bet jei nepasodinau tai pilnos kelnes, o jau trys metukai su kapeikom, nezinau nei kaip ji prikalbet, seniau sisiuko prasesi, o paskui kaip nustojo prasytis, tai niekaip nebesusitariam.gal turit kokiu patarimu, nes jau nezinau ka daryt 

As manau kad jusu lialiui dar neatejo lakas
Maniskis ir na niekaip nenorejo sest ant puodo doh.gif as ir nustojau ji soditn po 1 men pertraukos as vel pabandziau pasodint ir VALIO jis ramiai sedejo kol nepadare sysiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tiesa kaku tai mes taip ir darom i pamperi kur nors pasislepe lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sati: 29 kovo 2006 - 15:59
Nu mes tai sisiojam taip: po namus lakstom nuogu sikniuku, triusiku nepripazistam. blush2.gif Puoda atsitempia pats, sisioja pusiau atsistojes (apzerges puoda) ir butinai turi stebeti, kaip procesas vyksta doh.gif O visas sitas veiksmas vyksta del to, kad galetu nubegti ir ispilti viska i klozeta. Ir butinai po kiekvieno lasiuko reikia nuleisti vandeni verysad.gif Subankrutuosiu. Kai atsibos zaist, gal ir sisiot i pampersa nustos blink.gif
Atsakyti
O maniškis viską atvirkščiai daro blush2.gif Kakot visada pasiprašo, pats puodą atsineša ir pats po to tempia išpilt, nuleist vandenį... thumbup.gif Bet sisiot tai jau ne! Gal kelis kartus ir yra paprašęs, bet daugumoj atveju pasisako, kai jau upelis teka lotuliukas.gif Bet aš nesuku galvos - užaugs ir nustos! lotuliukas.gif
Atsakyti
Musu Maze puoda turi jau nuo kokiu 8men.,tai kai ja tada pameginau ant jo uzsodinti,tai ji reke kaip skerdziama doh.gif Tai ir nekankinau,bijojau kazkaip isgasdinti.Metesi jis tarp zaislu dar apie 9men. blush2.gif Kai Mazylei buvo apie 1.5m.vel pameginau,ir ka gi,vel tas pats,BIJOJO!Taip per diena susisiojo visa kruva savo kelniu,o as taip ir nieko nepesiau,dar ir kantrybes pritrukau.Pamaniau,ateis laikas ir tam.Kai mums buvo apie1m.10men.ji pati pareikalavo sysia,apakau kai atsitempe savo kibireli ir nusimovusi kelnes atliko reikaliuka thumbup.gif po keliu dienu tokio pasimaivymo su tuo kibireliu labiai graziai susidraugavo ir su puodu.Labai dziaugiasi kai padaro ir butinai reikia leisti paciai ispilti ir isplauti,kitaip turinys atsiduria ant grindu doh.gif Tada pradejau pirkti vienkartines kelnaites-jai lengviau,pati ir kakuti pradejo daryt.Tiesa,buvo savaite,kai vel viska dare i kelnes,prasydavo pamperso.Na,dabar pamperio reikia tik nakti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodulys @ 2006 03 30, 15:21)
O maniškis viską atvirkščiai daro  blush2.gif Kakot visada pasiprašo, pats puodą atsineša ir pats po to tempia išpilt, nuleist vandenį... thumbup.gif  Bet sisiot tai jau ne! Gal kelis kartus ir yra paprašęs, bet daugumoj atveju pasisako, kai jau upelis teka lotuliukas.gif Bet aš nesuku galvos - užaugs ir nustos! lotuliukas.gif

Ir mūsiškis taip pat elgiasi. Bandžiau laikyti be pamperso, bet per dieną susikaupė kalnas kelnaičių, pėdkelnių ir kelnių. Nutariau, kad kasdien jungti skalbimo mašiną bus brangiau, nei pirkti sauskelnes. Ateis laikas ir pradės prašytis. Nepanikuoju.
Atsakyti
Butent ir man taip atrode,kad kiekvienam vaikui viskam savas laikas drinks_cheers.gif .Ir nekreipiau demesio,kai mane kas bande sugedinti,kad toookia didele mergaite...Visai ji dar nedidele lotuliukas.gif Dziaugiuosi,kad ji pati panoro puodo,o as jos niekad ir NEDRESIRAVAU biggrin.gif Gal,cia man lengva sneketi,bet niekad ir nebaudziu,negedinu mazytes,kai kelnes istinka nelaime!Tik sakau:-OJOJOJ!Vaikai juk labai jautrus,galima greit juos isgasdinti,o tada butu tik blogiau,bent jau mano "nenuoramai",ir tai aisku,tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
nu zinoma gerai kai vaikai patys iniciatyva rodo, bet maniskis tikrai jau didelis, o noro tokiu buti tai nelabai turi, kai ka pasakau, tai sako as mazas, as nemoku, nors tikrai zinau kad daug ka moka.mes namie lakstom jau seniai be pamperso, bet kelnes amzinai slapios, tai ir skalbiu skalbiu skalbiu, kaip ji sudomint tuo toletu nezinau g.gif o jusu zuikiai kai ispila puoduko turini ant grindu puse nebuna?
Atsakyti