Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip tvarkote siūlus po ardymo?

Pasidalinkite patirtimi, kaip "tiesinate" ishardytus siulu??? g.gif
Atsakyti
paprasciausiai suvinioju i kamoli smarkiai itemptus, o po kiek laiko dar karta pervynioju. siek tiek issitiesina.
Atsakyti
Suvynioju ne per kietai į kamuoliukus ir dedu į metalinį kiaurasamtį ( ,,duršliaką" ). Tada - virš puodo su verdančiu vandeniu. Jei dideli kamuoliai, tai dar ir dangčiu užvožiu. Po kelių minučių kamuoliukus sumetu ant ,,gyvatuko" ar radiatoriaus. Kol kas nepkenkė šis būdas net moherai. bigsmile.gif
Džiūsta ilgokai, nesulaukiant galima kamuoliukus pervynioti, kad viduriukas greičiau išdžiūtų. blink.gif
cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2006 07 16, 18:39)
Suvynioju ne per kietai į kamuoliukus ir dedu į metalinį  kiaurasamtį ( ,,duršliaką" ). Tada - virš puodo su verdančiu vandeniu. Jei dideli kamuoliai, tai dar ir dangčiu užvožiu. Po kelių minučių kamuoliukus sumetu ant ,,gyvatuko" ar radiatoriaus. Kol kas nepkenkė šis būdas net moherai. bigsmile.gif
Džiūsta ilgokai, nesulaukiant galima kamuoliukus pervynioti, kad viduriukas greičiau išdžiūtų.  blink.gif
cool.gif


Tik prieš dedant drėgną siūlą ant radijatoriaus reikia ką nors po juo patiest,nes dažnai nuruduoja siūlas,ir nieko nebepadarysi 4u.gif

Aš kažkada aprašiau savo garinimo būdą-lengvai susuktus siūlų kamuolius nestipriai sudrėkinu,suvynioju į drėgną skepetą,tada į paprastą maišelį,užsuku ir ant radijatoriaus keliom dienom,nuo šilumos vanduo garuoja,nusėda ant maišelio sienų,po poros dienų reikia išimti,kad nepriplėktų,arba atvynioti maišelį,leisti pasišalinti drėgmės pertekliui,ir po to padėjus ant rankšluoščio siūlų kamuolius palikti dienai kitai, kad galutinai išdžiūtų,jei dar kartą pervynuotumėte,būtų liuks,siūlas išsitiesintų 4u.gif
Atsakyti
Aš tai skolinuosi iš mamos lanktį, susuku siūlus į vadinamas tolkas ir elementariai išskalbiu skalbiankoj ax.gif tolkose ir džiūsta (panašiai kaip eilinis megztinis tiek laiko) O šiaip žiūrint kokie siūlai, kai kurius numoju ranka ir visai nieko nedarau. Bet šiaip paėmus, jau seniai ką nors ardžiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2006 07 16, 19:17)
Aš tai skolinuosi iš mamos lanktį, susuku siūlus į vadinamas tolkas ir elementariai išskalbiu skalbiankoj  ax.gif tolkose ir džiūsta (panašiai kaip eilinis megztinis tiek laiko) O šiaip žiūrint kokie siūlai, kai kurius numoju ranka ir visai nieko nedarau. Bet šiaip paėmus, jau seniai ką nors ardžiau  blush2.gif


Aš ir taip darau,tik ne skalbenkėj skalbiu 4u.gif ,bet kai dar pagarinu kamuoliukuose,jie labiau išsitiesina,aišku nuo siūlo labai priklauso.
Atsakyti
Ačiū už patirties pasidalijimą. thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Bet yra ir tokių siūlų, kur išardžius ir susukus į kamuolius, jie be jokio garinimo išsitiesina ir atrodo lyg nauji ax.gif
Atsakyti
As tai kietai mezgu palyginus ir netiesinu ardytu siulu ir visai nieko gaunsi (kai sau mezgu).
Atsakyti
mano budas:reikia seno arbatinuko, per anga, kur pilamas vanduo, reikia ikisti siula ir istraukti per snapeli. tada ipilti vandens ir pvz laikrasciu uzdengti virsutine anga. uzvirus vandeniui, vynioti siulus i nauja kamuoliuka. siulai buna kaip nauji ir dziovint nereikia,nes jie nespeja suslapt. pabandykit.
Atsakyti
QUOTE(wel @ 2006 09 04, 18:18)
mano budas:reikia seno arbatinuko, per anga, kur pilamas vanduo, reikia ikisti siula ir istraukti per snapeli. tada ipilti vandens ir pvz laikrasciu uzdengti virsutine anga. uzvirus vandeniui, vynioti siulus i nauja kamuoliuka. siulai buna kaip nauji ir dziovint nereikia,nes jie nespeja suslapt. pabandykit.


man atrodo kai "dega" noras, skubiai reikia -šis būdas napakeičiamas, bet kad arbatinukas namie tik elektrinis g.gif
Atsakyti
As kartais bunu tokia tingine, kad is numegzto gabalo paardydama mezgu blush2.gif Buna gi siulu ,kad nesusigarbanoja ... smile.gif Kitus budus , kurius as naudoju jau parase mergaites.
Atsakyti