Įkraunama...
Įkraunama...

Procedūros ir priemonės odai 40+

Keturiasdešimmtmetės ir vyresnės, ką naudojate veido odos priežiūrai? Kas pasiteisino, ką rekomenduotumėte? Pradedant kremais ir baigiant procedūromis, domina viskas, išskyrus plastines operacijas bigsmile.gif

Atsakyti
Gal nelabai į temą, nes man dar nėra 40, bet mamai, kuriai jau daugiau, buvau padovanojusi kolageno papildų ir kuo puikiausiai - jos oda buvo labai sausa, kartais net iki žaizdų, tai sutvarkė tą sausumą, veidas pasidarė putlesnis, ką su metais prarandame, oda lygesnė, elastingesnė. Nereklamuoju kokios nors firmos, galima rasti tiek iherbe, tiek kitur. Tiesiog sakau, kad suveikė geriausiai iš vidaus, nes kiek jai pirkdavau kremų ir pan., tai niekas taip nepadėjo. Aišku, reikia sugerti kelis buteliukus ir daryti pertrauką. Sakiau, ir pati vėliau taip darysiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 21 rugpjūčio 2015 - 12:19
Išmėginau frakcinį veido odos atjauninimą CO2 lazeriu ir PRP. Labai džiaugiuosi ir tikrai, laikui atėjus, darysiuosi vėl. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamaica 06 @ 2016 03 20, 16:03)
Išmėginau frakcinį veido odos atjauninimą CO2 lazeriu ir PRP. Labai džiaugiuosi ir tikrai, laikui atėjus, darysiuosi vėl. smile.gif


Sudominote, tad kreipiuosi su klausimais: kur darėtės? kiek tas malonumas kainavo? kiek laiko truko nėjimas į darbą? (o gal to nereikėjo?), kiek ilgai trunka/truks efektas? ar iki šių procedūrų turėjote konkrečių nusiskundimų odos išvaizda?
Atsakyti
Sveikos, gal kas bandėt retinolio pylingą? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
kremai,serumai butini
dariausi voku op,praejo 3m,ir reiktu kartoti.leidaus riebalus I veida-nepasiteisino.leidau botulina,haliurona.haliuronu putlinau beveik visa veida.kiekviena atsirenkam.dabar galvojime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2016 04 30, 17:59)
kremai,serumai butini
dariausi voku op,praejo 3m,ir reiktu kartoti.leidaus riebalus I veida-nepasiteisino.leidau botulina,haliurona.haliuronu putlinau beveik visa veida.kiekviena atsirenkam.dabar galvojime smile.gif

galvojime ka daryt ?
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2016 04 30, 16:59)
kremai,serumai butini
dariausi voku op,praejo 3m,ir reiktu kartoti.leidaus riebalus I veida-nepasiteisino.leidau botulina,haliurona.haliuronu putlinau beveik visa veida.kiekviena atsirenkam.dabar galvojime smile.gif


Sakykite, kiek Jums metų? Po 3m. vėl vokų op kartoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jindi @ 2016 05 04, 22:00)
Sakykite, kiek Jums metų? Po 3m. vėl vokų op kartoti?  g.gif

Gerokai virs 40.gydytojas ta pati sake.oda ir toliau sensta,taip,kad vokai velei ukritineja
Papildyta:
QUOTE(Faustina2000 @ 2016 05 04, 19:22)
galvojime ka daryt ?

Taip,galvojime g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

Kokie atsiliepimai apie Fillerina produktus? Matau, kad jie vieni populiariausių

Atsakyti

Manau, čia svarbus holistinis požiūris: apimantis ne tik veido priežiūrą, bet visą fiziologiją bei dvasią, jeigu taip galima pasakyti.

Vien kremu ar serumu nekažką pakeisi (jeigu net jie veiktų)...

Vienas mano mėgstamų youtube kanalų apie tai:

https://www.youtube....=holistichabits

Atsakyti

Gal nelabai į temą, nes man dar nėra 40, bet mamai, kuriai jau daugiau, buvau padovanojusi kolageno papildų ir kuo puikiausiai - jos oda buvo labai sausa, kartais net iki žaizdų, tai sutvarkė tą sausumą, veidas pasidarė putlesnis, ką su metais prarandame, oda lygesnė, elastingesnė. Nereklamuoju kokios nors firmos, galima rasti tiek iherbe, tiek kitur. Tiesiog sakau, kad suveikė geriausiai iš vidaus, nes kiek jai pirkdavau kremų ir pan., tai niekas taip nepadėjo. Aišku, reikia sugerti kelis buteliukus ir daryti pertrauką. Sakiau, ir pati vėliau taip darysiu thumbup.gif

Hmm.. Tai gal tie papildai (haliuruno) vartojami kažkaip užgeriant juos vandeniu? Gal būtų užtekę pagert daugiau vandens? Man padeda 'žuvų taukai' (aliejaus formos) - dar ir imunitetui, sveikatai gerai.

Atsakyti