Įkraunama...
Įkraunama...

Windows 10

doh.gif pasigailėjau tą pačią dieną, kai atsiuntė. Įsidiegė gerai, bet vieni trūkumai, vos vienas privalumas unsure.gif ir pilna info, kad vos ne kiekvieną vartotojo judesį ir raidę archyvuos.
Langeliai "lagina", plejeriai nepasileidžia, ikonų aktyvuoti neįmanoma doh.gif čia tokie pirminiai ir priešakiniai trūkumai. Nežinau, kiek ieškęsiu nesusi grąžinusi "7", jei tik bebus įmanoma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 08 19, 21:20)
doh.gif  pasigailėjau tą pačią dieną, kai atsiuntė. Įsidiegė gerai, bet vieni trūkumai, vos vienas privalumas  unsure.gif  ir pilna info, kad vos ne kiekvieną vartotojo judesį ir raidę  archyvuos.
Langeliai "lagina", plejeriai nepasileidžia, ikonų aktyvuoti neįmanoma  doh.gif čia tokie pirminiai ir priešakiniai trūkumai. Nežinau, kiek ieškęsiu nesusi grąžinusi "7", jei tik bebus įmanoma  unsure.gif


Tai vat. Nemokamas suris pelekautuose lotuliukas.gif . Gerai,kad neisidiegiau. Suabejojau, kad labai jau brukama. Vos ne kiekviena kart ijungus kompiuteri, siuloma idiegt. Gal kas zinos, kaip pasalint ta ikonele is taskbar displejaus apacioje.
Atsakyti
QUOTE(varlins @ 2015 08 20, 10:59)
Tai vat. Nemokamas suris pelekautuose  lotuliukas.gif . Gerai,kad neisidiegiau. Suabejojau, kad labai jau brukama. Vos ne kiekviena kart ijungus kompiuteri, siuloma idiegt. Gal kas zinos, kaip pasalint ta ikonele is taskbar displejaus apacioje.


KB3035583 yra update'as, kuris atnesa win 10 reklama ir visa kita. Isinstaliuot ji galit Control Panel > Programs and Features > View Installed Updates . Ateiciai gali tekt isvis isjungt automatini update'inima, kadangi ta win 10 matomai bruks pastoviai. O ir isvis tie update's dazniausia atnesa daugiau zalos nei naudos, bereikalingai gaisina laika juos siunciant ir is esmes nepakeicia nieko to, kas butu aktualu namu vartotojui.
Atsakyti
QUOTE(???? @ 2015 08 20, 14:42)
KB3035583 yra update'as, kuris atnesa win 10 reklama ir visa kita. Isinstaliuot ji galit Control Panel > Programs and Features > View Installed Updates . Ateiciai gali tekt isvis isjungt automatini update'inima, kadangi ta win 10 matomai bruks pastoviai. O ir isvis tie update's dazniausia atnesa daugiau zalos nei naudos, bereikalingai gaisina laika juos siunciant ir is esmes nepakeicia nieko to, kas butu aktualu namu vartotojui.


Kiek paziurejau, neradau to updeito. Reikes atidziau paieskot ax.gif . Aciu uz info smile.gif
Atsakyti
situacija gerėja, windows 10 ima prisitaikyti , šiuo metu jokių vartojimo trūkumų kaip ir nebeliko. Jau buvau beišsigandusi fatališkos klaidos scare.gif bet klaidos, atrodo, nepadariau.
Atsakyti
Man irgi jau net pranesimai isaoka, kad isidiegciau kol nemokamai dar siulo. Bel laikausi isikinus savo legalaus 7-to. smile.gif Viena diena jau buvau beveik pasiruosus pabandyt, bet... taip ir neidiegiau. nezinau ar verta isidiegti. :0
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 08 24, 18:59)
Man irgi jau net pranesimai isaoka, kad isidiegciau kol nemokamai dar siulo. Bel laikausi isikinus savo legalaus 7-to. smile.gif Viena diena jau buvau beveik pasiruosus pabandyt, bet... taip ir neidiegiau. nezinau ar verta isidiegti. :0


turbūt neverta. 7 nuo 10 niekuo iš esmės kol kas nesiskiria. Nebent tuo, kad neleidžia nelicencijuotų progų diegtis lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal pagelbėtumete, įsidiegiau Windows 10 versiją, ir norint įkelti paveiksliuką, paspaudus desiniu klavisu nerodo paveiksliuko adreso URL ....? Dekoju 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2015 08 27, 09:01)
Gal pagelbėtumete, įsidiegiau Windows 10 versiją, ir norint įkelti paveiksliuką, paspaudus desiniu klavisu nerodo paveiksliuko adreso URL ....? Dekoju 4u.gif  4u.gif


tai kad rodo g.gif , ne visų, kaip su kitomis OS.
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2015 08 27, 09:01)
Gal pagelbėtumete, įsidiegiau Windows 10 versiją, ir norint įkelti paveiksliuką, paspaudus desiniu klavisu nerodo paveiksliuko adreso URL ....? Dekoju 4u.gif  4u.gif


aš šiaip su kompais, kaip rusai sako " на Вы ", bet pas mane Windows 10 ir tikrai-dabar va pabandžiau- paspaudus dešiniu klavišu rodo paveiksliuko URL. Gal kas kitas dar ką patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 08 27, 18:18)
aš šiaip su kompais, kaip rusai sako " на Вы ", bet pas mane Windows 10 ir tikrai-dabar va pabandžiau- paspaudus dešiniu klavišu rodo paveiksliuko URL. Gal kas kitas dar ką patars  4u.gif


Ačiū 4u.gif na gal atsiras patariančių dar, kaip išspręsti šią problemą smile.gif
Pas mane paspaudus dešinį klavišą rodo taip:
user posted image
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
QUOTE(???? @ 2015 08 20, 14:42)
KB3035583 yra update'as, kuris atnesa win 10 reklama ir visa kita. Isinstaliuot ji galit Control Panel > Programs and Features > View Installed Updates . Ateiciai gali tekt isvis isjungt automatini update'inima, kadangi ta win 10 matomai bruks pastoviai. O ir isvis tie update's dazniausia atnesa daugiau zalos nei naudos, bereikalingai gaisina laika juos siunciant ir is esmes nepakeicia nieko to, kas butu aktualu namu vartotojui.

Ačiū už konkretų išaiškinimą. 4u.gif 2dienas buvo ramu, po šito naujinimo pašalinimo. Šiandien vėl iškrito tas agresyvi lentelė naujinti doh.gif
Gal KB3035583 „mutavo" į kitą update'ą ? Šito neberadau, reiškia kažkas kitas nešą informaciją? Gal galit padėt pašalint tą Windows 10 brukimą 4u.gif
Atsakyti