Įkraunama...
Įkraunama...

Komplimentai/antikomplimentai mūsų kvepalams

Gavau komplimenta - halloween kiss sexy
user posted image
Atsakyti
Gal 3 komplimentai CHANEL- CHANCE EAU FRAÎCHE 4u.gif
Atsakyti
Šiandien darbe pagirti Houbigant Iris des Champs - "o, koks čia keistai geras pudros kvapas" smile.gif
Atsakyti
Kolegės pagirti Le Jardin de Monsieur Li Hermes - "taip teisingai kvepia švara" smile.gif
Atsakyti
Vakar draugė apie Amouage Epic - "Na, jau aštriai pavarei čia" ir veidas toks schmoll.gif
Atsakyti
PR Ladfy Million EDP - vakar pasake kad labai skaniai kvepiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutule @ 2015 08 26, 15:15)
Vakar draugė apie Amouage Epic - "Na, jau aštriai pavarei čia" ir veidas toks  schmoll.gif

Beveik sutikciau su drauge. Gal siam laikui jis man per sodrus butu... g.gif
As gavau Veneziai Laura Biagiotti komplimenta (?)nuo dukros, kai paklausta jos pasakiau kuo taip skaniai kvepiu:"Maniau, kad kokiais Chanel'iais.."
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bellete @ 2015 08 27, 18:25)
Beveik sutikciau su drauge. Gal siam laikui jis man per sodrus butu... g.gif

Nu man taip geeerai buvo, kad negaliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutule @ 2015 08 27, 20:29)
Nu man taip geeerai buvo, kad negaliu  bigsmile.gif

Svarbiausia,kad gerai! mirksiukas.gif

O mane vakarely kad nuoste vienas dzentelmenas.. ax.gif Ir vis prieidavo glustelti, sako -"negaliu taves atsiuostyt" biggrin.gif
O buvo tai Nilo sodai ir psykas Amouage Ciel i paausi.
Kazko itariu, kad kaltas pastarasis mirksiukas.gif
Nors Nilo sodai -man atradimas! wub.gif
Gal ju mixas toks paveikus?
Bet as ir dzentelmenui duodu komplimenta-kokis jautrus.. ax.gif reiks demesi atkreipti g.gif
Atsakyti
QUOTE(bellete @ 2015 08 30, 15:50)
Svarbiausia,kad gerai! mirksiukas.gif

O mane vakarely kad nuoste vienas dzentelmenas.. ax.gif Ir vis prieidavo glustelti, sako -"negaliu taves atsiuostyt" biggrin.gif
O buvo tai Nilo sodai ir psykas Amouage Ciel i paausi.
Kazko itariu, kad kaltas  pastarasis mirksiukas.gif 
Nors Nilo sodai -man atradimas! wub.gif
Gal ju mixas toks paveikus?
Bet as ir dzentelmenui duodu  komplimenta-kokis jautrus.. ax.gif reiks demesi atkreipti g.gif

4u.gif
Nilo sodai man toks vidutiniškas, neprastas, bet ant mano odos ne itin, o užtat Ciel - wub.gif bet kartu juos sunkiai įsivaizduoju - gal ir "susižaistų" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bellete @ 2015 08 30, 14:50)
Svarbiausia,kad gerai! mirksiukas.gif

O mane vakarely kad nuoste vienas dzentelmenas.. ax.gif Ir vis prieidavo glustelti, sako -"negaliu taves atsiuostyt" biggrin.gif
O buvo tai Nilo sodai ir psykas Amouage Ciel i paausi.
Kazko itariu, kad kaltas  pastarasis mirksiukas.gif 
Nors Nilo sodai -man atradimas! wub.gif
Gal ju mixas toks paveikus?
Bet as ir dzentelmenui duodu  komplimenta-kokis jautrus.. ax.gif reiks demesi atkreipti g.gif


gali but, kad Ciel akcentas ir tapo tuo traukianciu magnetu smile.gif)

Nes pas mane lygiai tas pats su Ciel buvo, vis ateidavo manes ''pauostyt'' ir komentavo "kaaaaaip nuostabu" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 08 30, 18:03)
4u.gif
Nilo sodai man toks vidutiniškas, neprastas, bet ant mano odos ne itin, o užtat Ciel -  wub.gif bet kartu juos sunkiai įsivaizduoju - gal ir "susižaistų" smile.gif


As nesu Nilo sodu savininke, man juos patestuot paliko viena feja, bet rimtai mastau apie juos kaip kvapa vasarai. Kitai jau.. verysad.gif Netiketai patiko, nors pradzioj uostelejau ir atidejau. Bet riesas taip skaniai ikvipo ir vis primine apie save. Man ten toooooks grazus greipfrutas dominuoja!
QUOTE(LaimingaMergina @ 2015 08 30, 19:26)
gali but, kad Ciel akcentas ir tapo tuo traukianciu magnetu smile.gif)

Nes pas mane lygiai tas pats su Ciel buvo, vis ateidavo manes ''pauostyt'' ir komentavo "kaaaaaip nuostabu" lotuliukas.gif

!!! Busim atradusios kazkokius pritraukiancius kvepalus! mirksiukas.gif biggrin.gif
Jo, jie dominuoja manau pries Nilo sodus, nes ir purksti buvo veliau. Bet dzentelmenas ir riesa mano vis kele pauostyt-Nilo sodai ten zydejo biggrin.gif

Atsakyti