Įkraunama...
Įkraunama...

Vasaros džiaugsmai

QUOTE(Monteverte @ 2015 09 20, 12:18)
hi:( karvytės taip pat labai žavios bigsmile.gif

Dėkui, man jos taip pat mielos, todėl ir pasidalinau. Damos. biggrin.gif Tik prie niko pas mane ne liūdesėlė, o šypsenėlė. "Akytės" iš kitos pusės (kad rašant "nekonvertuotų" į veiduką), bet vis tik šypsniukas.
Atsakyti
Smagus konkursas buvo thumbup.gif Sveikinimai laimėjusioms 4u.gif

Ačiū už balsus smile.gif
Atsakyti
Dėkoju už balsus 4u.gif
Sveikinimai laimėjusioms 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai laimetojoms wub.gif Aciu uz balsiukus mano ekstremalui jam cia 3m wub.gif

Balsus atidaviau uz :
Hi karvutems wub.gif mano favorite buvo si foto
Evelinki vaikuciams 4u.gif
Balandos zirgams wub.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojoms - balsavau už I vietą smile.gif. Ir karvytes (:, ir garbanėles su gintarėliais smile.gif. Mano žiogelis nesužavėjo nei vienos smile.gif, bet man žiogai - neatsiejama vasaros dalis - noriu ar ne, bet jų giesmės lydi visą šiltąjį metų laiką biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2015 09 21, 10:31)
Mano žiogelis nesužavėjo nei vienos smile.gif, bet man žiogai - neatsiejama vasaros dalis - noriu ar ne, bet jų giesmės lydi visą šiltąjį metų laiką  biggrin.gif .

Man patiko, nes turiu panašią augalo foto, iš tokio rakurso, augalo vietos fotografuotą ar kaip čia išsireikšti. Tik tiek, kad be žiogo pas mane.
Bet balsų kiekis, deja, labai mažas
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2015 09 21, 09:31)
Sveikinimai nugalėtojoms - balsavau už I vietą smile.gif. Ir karvytes (:, ir garbanėles su gintarėliais smile.gif. Mano žiogelis nesužavėjo nei vienos smile.gif, bet man žiogai - neatsiejama vasaros dalis - noriu ar ne, bet jų giesmės lydi visą šiltąjį metų laiką  biggrin.gif .


Man tavo nuotrauka labai vasariška, kai dėliojau balsus, buvo viena iš variantų, bet sudėliojau kitaip ...
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 09 21, 15:46)
Man tavo nuotrauka labai vasariška, kai dėliojau balsus, buvo viena iš variantų, bet sudėliojau kitaip ...



Ačiū, merginos biggrin.gif . Svarbiausia, kad patiko smile.gif . Aš tą vakarą tų žiogelių pievoje pripliekiau devynias galybes smile.gif. Visą valandą tupėjau, net vyras atėjo manęs ieškoti, ir tada visus žiogus išbaidė lotuliukas.gif
Atsakyti
ačiū ačiū visoms/visiems balsavusiems už mano nuotrauką 4u.gif bigsmile.gif

bei sveikinimai visiems dalyviams ir laimėtojams. Visos nuotraukos buvo kažkuo ypatingos mirksiukas.gif
Atsakyti