Įkraunama...
Įkraunama...

Artdeco

Niekur neradau tokios temos apie "Ardeco" kosmetika, įvairiuose temose daugelis tik išgyręs šešėlius bei jų fiksatorių, o apie kitas priemones nei žodžio, gal kas bandėt ir galetumėt pasidalinti patirtimi bigsmile.gif
Atsakyti
Apie tušą galiu pasisakyti smile.gif aš dabar turiu Intensive Color Mascara, tai nieko blogo negaliu pasakyti. Pirkau jį, nes viena forumietė rekomendavo kaip intensyviai juodą ax.gif Ir tikrai jis man pasirodė juodesnis už kitus tušus, o ypač tai matosi, kai nusivalau akis, tada visas vatos diskelis būna ryškiai juodas (ne taip kaip nuvalius įprastą tušą) rolleyes.gif
Atsakyti
Galiu pagirti krempudra, man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Girdėjau kad yra kažkoks purškiamas kaip dezodorantas ardeco makiažo fiksatorius. Gal kuri turit? 4u.gif
Atsakyti
seseliai tai kas be ko kad ir puikiai laiko ir yra nerealiai ryskiu ir graziu spalvu
tusas (zydroj bokutej) nieko ypatingo schmoll.gif tik nudazydavo ir siek tiek pariesdavo blakstienas
krempudra (tutelej tokia) labai lengva ir per greitai i oda isigerdavo man nepatiko kadangi ansksciau patikdavo "sunkios" pudros o si kaip jau minejau labia lengvute
purskiklis apelsinu kvapo tai veidui nieko gero schmoll.gif (mat oda mano riebi) o stai kunui buvo labai fainas bet nebenaudoju irgi jo
dar turejau blakstienu kondicionieriu/antakiu fiksatoriu tai antakius sulipdydavo vietom o blakstienom jokios naudos pastebimos nebuvo tad ismeciau ji blush2.gif
ir krema rankom bandziau tai ziauriai fainas thumbup.gif ir kvepia dieviskai wub.gif
Atsakyti
Turiu tik skaistalus ir lupu blizgesi is sios firmos. Na, visai neblogi jie rolleyes.gif
Dar zadu isigyti seselius ir labai jau isgirta akiu seseliu pagrinda tongue.gif
Atsakyti
As irgi turiu seseliu pagrinda,tikrai geras dalykas, ilgai laikosi ir splava seseliu suintensyveja...bet jei kur kukreivalioju besidazant jau poto sunku pataisyti, kazkaip tas pagrindas, neleidzia taisyti broko, sunkiai nusivalo ir t.t.
Atsakyti
Be šešėlių ir pagrindo išbandžiau nagų laką. Nepatiko jis man schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(IngaKate @ 2006 07 20, 14:11)
Be šešėlių ir pagrindo išbandžiau nagų laką. Nepatiko jis man  schmoll.gif .


O aš priešingai- noriu pagirti nagų laką
Atsakyti
Krempudra turėjau superinę - lengvai dengė ir ilgai laikydavosi, man net labiau patiko už "Estee Lauder" kreminę pudrą. biggrin.gif
Atsakyti
turiu seseliu, bet jei apie juos jau daug kalbet, tai nebegirsiu. labai patiko nagu lakas. o paskutinis atradimas - kauke rankoms (pilingas+kremas), labai gera priemone.
cia gal ne visai i tema, bet labai gera sepeteliu ir veidrodeliu kokybe. kiek esu turejusi veidrodeliu, pigesniu ar brangesniu, keli kritimai ir veidrodelio dezute pabyra. o artdeco veidrodeli jau turiu gal 10metu, ir vis dar matosi firminis uzrasas ir visi varzteliai dar vietoje.
Atsakyti
QUOTE(SKAIDRE @ 2006 07 17, 14:31)
Galiu pagirti krempudra, man labai patiko  thumbup.gif


As tai pirkau "Hydra Silk" pudryte stikliniame buteliuke. Nr. 8, labai faina naturali spalvele. Si pudryte ypatingai drekina, tolygiai dengiasi, apsaugo nuo UVA ir UVB spinduliu, su silko dulkiu proteinais. Skirta labai jautriai, sausai, serpetojanciai, pazeistai odai. Sudetyje esantis aliejus ir drekikliai suteikia odai svelnumo ir palaiko naturalia odos dregme. Zodziu-labai gera pudryte thumbup.gif Man labai patiko thumbup.gif wub.gif
Labai gerai drekino, gerai, lengvai, lygiai tepesi ir labai graziai atrode ant veiduko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SKAIDRE: 22 liepos 2006 - 10:38