Nu geras su windeln! Kažkada rašiau, nors ir gavau kitos sm mergaitės pakvietimą, jokių 10eur nuo 40eur sekančio pirkimo metu aš negavau

Ogi ateina šiandien laiškas, matyt pagailėjo manęs, tokios nesusipratėlės, toks pats laiškas, kaip ir pirmasis buvo. Aš gavus pakvietimą padariau klaidą - neskaičiau aš to laiško, nesivrčiau su translatu, tiesiog spaudžiau ZUM SHOP ir galvojau jau tokiu būdu aktyvuoju sekančiui pirkimui nuolaidą. Bet pasirodo ne, reikėjo pirmo pirkimo metu į nuolaidos kodo vietą įvesti mergaitės, pakvietusios mane, emailą

Dabar išsiverčiau su translatu ir paaiškėjo. Įvedus emailą iškart parašo žaliom raidelėm, kad kodas priimtas ir dar kito apsipirkimo metu gausit 1000taškų, kas reiškia 10eur (min krepšio suma turės būt 40eur)
Jei dar yra tokių nesusipratusių, kaip aš, ir negavusių nuolaidos, tai gal mano patirties pasisemsit
Patikslinu - ivesti reikia ne kvietusio emaila o koda. Kai siunti pakvietima Pagal nutylejima siulo kodas =email, bet ji galima keisti, as visada pakeiciu I koki pvz "apsipirkim"