Įkraunama...
Įkraunama...

Tema, skirta silpnai teigiamiems NT

user posted image


Nėštumo testas yra mėginys nustatyti žmogaus choriongonadotropiną (HCG) šlapime. Šio hormono kiekis nėštumo metu kyla nuo 0 iki 100 000 miU/ml ir daugiau. Jau per pirmąją nėštumo savaitę HCG kiekis pakyla nuo 0 iki 25 - 100 mIU/ml. Taigi - testas veiksmingas praėjus savaitei nuo "vaisingų" lytinių santykių dienos.

Apie nėštumo testus....

Jei testo atsakymas neigiamas, o tu vis dar nesulaukei mėnesinių, palauk kelias dienas ar savaitę ir pabandyk dar kartą. Vienas neigiamas atsakymas dar nereiškia, kad nesilauki, – galbūt tavo HCG lygis per žemas, kad testas jį aptiktų.

Net jei brūkšnelis neryškus, yra labai didelė tikimybė, kad laukiesi. Įprastai tam, kad buitinis nėštumo testas būtų teigiamas, tavo kūnas turi pagaminti didelį nėštumo hormono kiekį. Daugeliu atvejų brūkšnelis būna labai blankus tik pirmosiomis nėštumo savaitėmis. Norėdama įsitikinti, pasidaryk dar vieną testą po dviejų ar trijų dienų.

Klaidingą neigiamą atsakymą testas paprastai parodo, jei atliekamas per anksti. Nors ir yra ypač jautrių testų, kurie fiksuoja net ir nežymų HCG padidėjimą praėjus vos 3–4 dienoms po implantacijos, pirmąjį testą geriau atlikti ne anksčiau kaip tą dieną, kai turėtų prasidėti mėnesinės.

Klaidingą teigiamą atsakymą testas gali parodyti, jei jo galiojimo laikas pasibaigęs, taip pat jei atsakymo lauki ilgiau, nei rekomenduoja instrukcija.

Patarimas: daugelis nėštumo testų sako, kad rezultatą pamatysi maždaug per penkias minutes. Naujosios Meksikos universiteto tyrimas rodo, jog gali tekti palaukti netgi dešimt minučių, kad gautum teigiamą atsakymą.

user posted image

Prašome replikuojant į žinutes necituoti nuotraukų! Tai užima bereikalingai daug vietos.
Atsakyti
QUOTE(tulia_aha @ 2015 09 08, 14:06)
Sveikos merginos  4u.gif
Ar galite paanalizuoti ir mano situaciją  ax.gif
Šiandien darbe pasidariau NT. Aišku buvo ne rytinis šlapimas, po 5 min pamačiau lyg vaiduokliuką, o dabar po kelių valandų ta antra linija ypatingai ryški. šiandien 32 cd. Vėluoja mm porą dienų.

Žinau, kad labai nekantrauju, bijau patikėti, nes ne pirmi metai bandome. Aišku šiandien bėgsiu į vaistinę dar NT nusipirkt rytojaus rytui.

Bet tai va klausimas ar gali taip būti, kad taip išryškėja linija per kelias valandas? o gal čia sugadintas NT ir nėra man čia ko jaudintis?

(ir dar, pora dienų pykina, ypač kai kai valausi dantis)


oj kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif jau čia tikrai teigiamas bigsmile.gif net ir po 3-5 minučių jau buvo teigiamas, o po kelių valandų irgi nemanau, kad išryškėtų, jei nieko nebūtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tulia_aha @ 2015 09 08, 13:06)
Sveikos merginos  4u.gif
Ar galite paanalizuoti ir mano situaciją  ax.gif
Šiandien darbe pasidariau NT. Aišku buvo ne rytinis šlapimas, po 5 min pamačiau lyg vaiduokliuką, o dabar po kelių valandų ta antra linija ypatingai ryški. šiandien 32 cd. Vėluoja mm porą dienų.

Žinau, kad labai nekantrauju, bijau patikėti, nes ne pirmi metai bandome. Aišku šiandien bėgsiu į vaistinę dar NT nusipirkt rytojaus rytui.

Bet tai va klausimas ar gali taip būti, kad taip išryškėja linija per kelias valandas? o gal čia sugadintas NT ir nėra man čia ko jaudintis?

(ir dar, pora dienų pykina, ypač kai kai valausi dantis)

NT po 3-5 min:
user posted image

NT po kelių valandų:
user posted image

Manau kad galima sveikinti 4u.gif jei labai neramu ar neaisku, nueikite pasidaryt hcg kraujo tyrimo, ir bus aisku smile.gif
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Na ką, ryškios dvi juostelės šiandien, o ir smarkiai pykint pradeda.
Ryt su vyru eisim kraujo priduot, aš HCG, o jis pagaliau bus priverstas savo kraujo grupe tikrą išsiaiškint biggrin.gif
Sėkmės visoms, ryškių vaiduokliukų wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Man jau kažkokia paranoja. Mėnesinės ryt/poryt, bet padidėjusi krutinė dar prieš savaitę suteikė vilčių, kad galiu lauktis. Kadangi esu labai nekantri, dariausi jau 3 testus. Visi skirtingų firmų. Ir visi 3 (dariausi kiekvieną rytą nuo antradienio) rodo man vaiduoklius. Na tas antras brūkšniukas labai plonas ir blankiai rožinis...
Atsakyti
QUOTE(silk @ 2015 09 10, 08:06)
Sveikos smile.gif

Man jau kažkokia paranoja. Mėnesinės ryt/poryt, bet padidėjusi krutinė dar prieš savaitę suteikė vilčių, kad galiu lauktis. Kadangi esu labai nekantri, dariausi jau 3 testus. Visi skirtingų firmų. Ir visi 3 (dariausi kiekvieną rytą nuo antradienio) rodo man vaiduoklius. Na tas antras brūkšniukas labai plonas ir blankiai rožinis...

Pasirodykit - aptarsim wink.gif
Atsakyti
QUOTE(silk @ 2015 09 10, 08:06)
Sveikos smile.gif

Man jau kažkokia paranoja. Mėnesinės ryt/poryt, bet padidėjusi krutinė dar prieš savaitę suteikė vilčių, kad galiu lauktis. Kadangi esu labai nekantri, dariausi jau 3 testus. Visi skirtingų firmų. Ir visi 3 (dariausi kiekvieną rytą nuo antradienio) rodo man vaiduoklius. Na tas antras brūkšniukas labai plonas ir blankiai rožinis...

Su vaizdine medžiaga būtų paprasčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2015 09 10, 08:29)
Pasirodykit - aptarsim wink.gif


rodausi smile.gif čia šiandieninis, vakar ir užvakar rytų išmėčiau, bet buvo labai panašūs smile.gifuser posted image
Atsakyti
QUOTE(silk @ 2015 09 10, 10:04)
rodausi smile.gif čia šiandieninis, vakar ir užvakar rytų išmėčiau, bet buvo labai panašūs smile.gifuser posted image


Nerodo nuotraukos. Kopijuojat savo kompiuteryje nuortaukos saugojimo vietą. Nuotrauką reikia patalpinti kažkur. Pvz į part.lt. Ir tada nukopijuoti nuorodą forumui.
Atsakyti
QUOTE(Sriubytė @ 2015 09 10, 10:05)
Nerodo nuotraukos. Kopijuojat savo kompiuteryje nuortaukos saugojimo vietą. Nuotrauką reikia patalpinti kažkur. Pvz į part.lt. Ir tada nukopijuoti nuorodą forumui.


Ačiū už patarimą, nesu dar kėlusi čia nuotraukų smile.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(silk @ 2015 09 10, 10:16)
Ačiū už patarimą, nesu dar kėlusi čia nuotraukų smile.gif
My Webpage



Labai gražus vaiduoklis smile.gif Matau. Linkiu ryškėti smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(silk @ 2015 09 10, 10:16)
Ačiū už patarimą, nesu dar kėlusi čia nuotraukų smile.gif
My Webpage


Tai kad čia jau teigiamas bigsmile.gif bent aš tai jį interpretuočiau kaip tikrai teigiamą bigsmile.gif Sveikinimai ir ryškėkit 4u.gif
Atsakyti