Įkraunama...
Įkraunama...

Vakarų Škotijos baltieji terjerai

Kiek turetu priaugti naujagimiai suniuka, vienur randu, kad 10-15 % kuno svorio, kitur, kad mazu veisliu suniukai priauga 5-10 %, kiek konkreciai vestukai turetu priaugti? Ir tas priaugimas skaicuojasi nuo gimimo svorio, ar nuo vakarykscio? 4u.gif
Maniskiai kukuliai kazdien priauga 25-45 g. gal bereikalo i tuos procentus gilinuos?
Atsakyti
Sveiki, nerandu temos apie šunų maistą, tai gal cia kas žinosite kur optimaliausia kaina parduoda begrūdį aukščiausios klasės šunų maistą? Internetu gal būtų geriaus, nelabai tikiu kad oficialioje parduotuvėje su patalpomis būtų pigiau. Pažįstamai rekomendavau būtinai pereiti prie geresnio maitinimo, tik ji sako, kad kainos kažkiek kandžiojasi, tai gal sakau žinositi kokių taškų kas nors?
Atsakyti
SU PAVASARIU BRANGIEJI 4u.gif 4u.gif 4u.gif KIPIS wub.gif IŠLINDO 2016 03 30
Nusimaudėm, nuplovėm 200g žemių ir išsitepėm aliejumi sveria be žemių 1320g
Atsakyti
QUOTE(liuka** @ 2016 03 30, 14:41)
SU PAVASARIU BRANGIEJI  4u.gif  4u.gif  4u.gif  KIPIS wub.gif  IŠLINDO 2016 03 30
Nusimaudėm, nuplovėm 200g žemių ir išsitepėm aliejumi  sveria be žemių 1320g


Puiki žinia!
Aš jau senokai FB laukiau žinios apie Kipį wub.gif Liuka, kiek jam jau metų?

------/

Aš begrūdį (su bulvėm) perku Meradog. Tinka ir patinka.
Atsakyti
QUOTE(panele_smila @ 2016 04 02, 08:26)
Puiki žinia!
Aš jau senokai FB laukiau žinios apie Kipį  wub.gif Liuka, kiek jam jau metų?



Nezinau g.gif jau pas mane apie 27m. gyvena, gal koks 40 lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, vestuku augintojos, mes si penktadieni turesim nauja gyventoja - dukrytei padovanosim baltauodegi Safari, tikiuosi,kad pasidalinsite patarimais, jei prireiks ax.gif
Atsakyti
Labukas, baltauodegiai sunglasses2.gif Kaip gyvuojat? Gal pralaužiam ledus pokalbiui? victory.gif
Atsakyti
QUOTE(panele_smila @ 2016 07 29, 14:54)
Labukas, baltauodegiai  sunglasses2.gif Kaip gyvuojat? Gal pralaužiam ledus pokalbiui?  victory.gif

4u.gif Labas kaip Džiugas laikosi?
Atsakyti
Sveiki,
Kaip cia senai nebuvo diskusiju... smile.gif
Atsakyti
Sveiki, seniai... visi apmire! Turiu klausimėlį! Niekada patino nesame turėję, tai toks klausimas iškilo vienas g.gif musu šuo turi priešais langus panele, kuri yra pradėjus rujoti, ir jeigu dar išgirsta lojant kieme jos balsą, tai mūsiškis is proto eina, namie negalim but normaliai. Toks inkštimas, toks cypimas, kad neįmanoma!! Ka darot tokiais atvejais? Nupirkom pliušinį žaislą tai biski apsiramino lotuliukas.gif cia jeigu taip visada išproto eis tai nzn kaip bus verysad.gif atrodo kad jam skauda kazka, dar taip nemačius ir negirdėjus, kad šuo šitaip ir proto eitų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulene430: 31 liepos 2016 - 22:16
Labukas smile.gif Džiugas gerai. Džiaugiasi vasara ir vandens/saulės voniomis. Yra smarkiai apžėlęs, o man jau sunku jį tvarkyt, o kirpėjai patikėt nenoriu smile.gif Taip ir baisėja šuo akyse, o aš vis ieškau sprendimo biggrin.gif
Kaip Tavieji baltukai, Liuka? Cepelinukų nenusimato?

Saulene, mano šuo kastruotas, tai reakcija į rujojančias kales labai menka wink.gif Iki to irgi buvo ašarų ir inkštimo.
Atsakyti
QUOTE(panele_smila @ 2016 08 06, 18:28)
Labukas smile.gif Džiugas gerai. Džiaugiasi vasara ir vandens/saulės voniomis. Yra smarkiai apžėlęs, o man jau sunku jį tvarkyt, o kirpėjai patikėt nenoriu smile.gif Taip ir baisėja šuo akyse, o aš vis ieškau sprendimo biggrin.gif
Kaip Tavieji baltukai, Liuka? Cepelinukų nenusimato?

Saulene, mano šuo kastruotas, tai reakcija į rujojančias kales labai menka wink.gif Iki to irgi buvo ašarų ir inkštimo.

Kazkaip gaila kastruot man ji butu... Ar nepasikeitė šuo po kastracijos? Bet jeigu taip visada bus, tai reikes kazka daryt. Palikom viena keliom valandom, tai visas duris su nagais nuvarė. Dar vienas klausimėlis, ar Skotukai pas visus tokie tinginiukai yra? Pas mus tai tinginys koks tai ojojoj rolleyes.gif rytais kartais is guolio krapštytis turi kad i lauką isvest lotuliukas.gif virš metu, bet nieko nenori, nei su žaislais žaisti, nupirkom jam žaislą kur skanuka įdedi, ir iškrapštyt turi, tai viena diena pabandė, kita diena net nebekrapste... Labai jau poniškas kaip sakant
Atsakyti