Įkraunama...
Įkraunama...

Pertrauka santykiuose

Sveiki, forumieciai..Iškilo problema santykiuose su drauge, bet gal papasakosiu kaip viskas yra kad suprastumėte ir galėtumėte patarti.. su drauge draugauju jau beveik 3metus, tikrai atrodė viskas gerai, aišku kaip ir visur būdavo mažų pykčiu, bet tik ne paskutiniuoju metu..paskutiniuoju metu jaučiau iš jos pusės atšalimą, ir ji dabar prašo padaryti pertrauka santykiuose, bet sako kad nepalieka manes...nepasako kokios priezasties daro taip, sako nori petraukos ir nerasayciau jai..petraukos sake nori menesi ar kiek nezino...tai gal kas galit patarti kaip pasielgti? ar del ko taip yra? nes ji man tikrai labai rūpi ir aš Ja begalo mylių ir bijau prarasti... gal kažkas buvote tokioje situacijoje? prašau padekite man! verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo An0nimas: 11 rugsėjo 2015 - 11:25
QUOTE(An0nimas @ 2015 09 11, 11:15)
su drauge draugauju jau beveik 3metus,  ir ji dabar prašo padaryti pertrauka santykiuose, bet sako kad nepalieka manes...


Pasipirškite jai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 09 11, 11:20)
Pasipirškite jai  4u.gif

dar per anksti, as neskubu pasipirst. Visu pirma kad igauciau pilna pasitikejima, kad buciau tikras kad butu verta pasipirst, nenoriu daryt klaidu ar skubotu isvadu. Bet noriu suzinot kodel jinai taip daro? kodel? Net nepasako... taipogi pastebejau ne i ta tema irasiau. Mums dar toli iki vedybu, mes per jauni vedyboms. Gal iseis pakeist i kita tema?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo An0nimas: 11 rugsėjo 2015 - 11:45
QUOTE(An0nimas @ 2015 09 11, 12:38)
dar per anksti, as neskubu pasipirst. Visu pirma kad igauciau pilna pasitikejima, kad buciau tikras kad butu verta pasipirst, nenoriu daryt klaidu ar skubotu isvadu. Bet noriu suzinot kodel jinai taip daro? kodel? Net nepasako... taipogi pastebejau ne i ta tema irasiau. Mums dar toli iki vedybu, mes per jauni vedyboms. Gal iseis pakeist i kita tema?

Tai jau 3 metus kartu ir dar nepasipiršai, čia ir yra neskubėjimas. Aš savo vaikinui iškart pasakiau, kad žiedo laukiu max. 1,5-2 metus, nes po to jau nesamoningas vilkinimas yra laiko...
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2015 09 11, 16:16)
Tai jau 3 metus kartu ir dar nepasipiršai, čia ir yra neskubėjimas. Aš savo vaikinui iškart pasakiau, kad žiedo laukiu max. 1,5-2 metus, nes po to jau nesamoningas vilkinimas yra laiko...

manote kad jinai nori pasipirst? ji ne karto nesake kad nori kad pasipirsciau... tai kodel jinai atsalo ir taip elgiasi? net nenori bendraut su manim? kiek skaiciau intike dauguma rasoma kad petrauka tolygu baigiasi santykiai, arba jinai turi kazka isimylejas arba nezinau. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo An0nimas: 11 rugsėjo 2015 - 16:35
QUOTE(An0nimas @ 2015 09 11, 11:15)
<…> gal kažkas buvote tokioje situacijoje? prašau padekite man!  verysad.gif

Mano žodyne tokie žodžiai reikštų "skiriamės "
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2015 09 11, 16:32)
Mano žodyne tokie žodžiai reikštų "skiriamės "

jinai sako kad mane nepalieka, sako kad nori petraukos gi. Bet kodel taip? kodel atsalo jausmai? sad.gif((
Atsakyti
QUOTE(An0nimas @ 2015 09 11, 16:38)
jinai sako kad mane nepalieka, sako kad nori petraukos gi. Bet kodel taip? kodel atsalo jausmai? sad.gif((

Čia jau jūs abu turite kalbėtis, moteriškaitės iš SM'ą tik priburs iš kavos tirščių. O tiesą tik ji žino ir tik ji gali pasakyt.
Atsakyti
QUOTE(An0nimas @ 2015 09 11, 11:15)
nes ji man tikrai labai rūpi ir aš Ja begalo mylių ir bijau prarasti... gal kažkas buvote tokioje situacijoje? prašau padekite man!  verysad.gif

Vadinasi myli tik žodžiais, o ne veiksmais. Jeigu jauti kad vesti per anksti, tai atsiras kam per anksti nebus. Jau praradai brolyti, suauk, subręsk o paskui apie meiles kalbėk.
Atsakyti
QUOTE(An0nimas @ 2015 09 11, 17:32)
manote kad jinai nori pasipirst? ji ne karto nesake kad nori kad pasipirsciau... tai kodel jinai atsalo ir taip elgiasi? net nenori bendraut su manim? kiek skaiciau intike dauguma rasoma kad petrauka tolygu baigiasi santykiai, arba jinai turi kazka isimylejas arba nezinau.  verysad.gif

Ilgai tempi ir mato, kad santykiai niekur neveda, gal del to ir nori pertrauku...
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2015 09 11, 18:26)
Ilgai tempi ir mato, kad santykiai niekur neveda, gal del to ir nori pertrauku...


drinks_cheers.gif
Jei trejus metus tampėtės ir VIS DAR nežinote, ar tai TA moteris - niekas nepasikeis ir po trylikso metų. Mergina nedurna, vienok. Pasidarė išvadas.


Ai tiesa, o kiek jums metų?
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 09 11, 19:11)
drinks_cheers.gif
Jei trejus metus tampėtės ir VIS DAR nežinote, ar tai TA moteris - niekas nepasikeis ir po trylikso metų. Mergina nedurna, vienok. Pasidarė išvadas.
Ai tiesa, o kiek jums metų?

man 20, jai 18. Jei idomu... nematau geru patarimu sad.gif((
Atsakyti