Įkraunama...
Įkraunama...

Obuoliu sidro kapsules kai sala galunes

Sveiki,
turiu problema, man sala galunes: rankos, kojos net ausys ir nosis(nuo pat vaikystes). Taigi paskaites foruma radau patarima kad obuoliu sidro kapsules padeda. Bet kai ieskau tai ismeta kad jos skirtos numest svoriui, ar as kazkaip ne taip ieskau ar ka? nes nelabai suprantu kodel cia viskas taip. Jeigu zinote kokiu kitu budu butu malonu jeigu pasidalintumete.
Visiems dekui uz atsakymus:)
Atsakyti
QUOTE(LegasNeLedas @ 2015 09 12, 17:10)
Sveiki,
turiu problema, man sala galunes: rankos, kojos net ausys ir nosis(nuo pat vaikystes). Taigi paskaites foruma radau patarima kad obuoliu sidro kapsules padeda. Bet kai ieskau tai ismeta kad jos skirtos numest svoriui, ar as kazkaip ne taip ieskau ar ka? nes nelabai suprantu kodel cia viskas taip. Jeigu zinote kokiu kitu budu butu malonu jeigu pasidalintumete.
Visiems dekui uz atsakymus:)

Sveikas. Geriau tuomet pirkites kokybiska sidriuka ir vietoje psdaziuku su maistu naudokite, kam tos kapsules, kai galima naturalia forma smile.gif o del jusuproblemos tai is esmes nuliudinsiu nes tik obuoliu sidras nepades niekaip. Jus turite giliu kraujotakos problemu. Jei sakot nuo vaikystes tai gal gimete silpnas ar vaikysteje daug sirgot, netinkamai gal buvot maitinamas, cernobylis paveike, gal net jonavos azotas jei netoli gyvenot. Zodziu situacija yra gili. Jums padetu tik visiskaisubalansuota ir svari mityba, sildantys prieskoniai, kiti papildai, sportas. Ir tai turi buti gyvenimo budas, pastovu ir visa likusi gyvenima. Antraip su laiku turesite ne tik saltu galuniu problema, bet ir daug kitu. Ziurekite i save kaip i ciela organizma, ne atskirai tik i galunes. Tai per gili beda, kad pakaktu tik vieno kokio preparato ir jums jis padetu. Sutrikusi kraujotaka gana rimta
Atsakyti
Preparatai su ginkmedžio ekstraktu (Bilobilas ir pan...), aš irgi buvau tokia šąlanti, problema išsisprendė visiems laikams panašu, nes jau nemažai metų nebežinau kas yra šaltos ir drėgnos rankos smile.gif pati būnu sušalusi, bet rankos atšąla paskutinės smile.gif Reikia vartoti ir daryti tai, kas gerina kraujotaką, gal dar koks aktyvesnis sportas padėtų.
Atsakyti