Įkraunama...
Įkraunama...

Kaimynai nešildo buto - kas susidūrėte?

Sveiki, gal kas esate kreipęsi į advokatus ir laimėję ieškinius dėl patiriamų šildymo nuostolių, kai kaimynai šaltuoju sezonu nesišildo savo buto? Mano atveju specifika dar ir ta, kad šildymas necentralizuotas... Labai norėtųsi rasti, kas tais klausimais jau yra dirbę ir laimėję.
Atsakyti
QUOTE(sunday @ 2015 09 13, 17:07)
Sveiki, gal kas esate kreipęsi į advokatus ir laimėję ieškinius dėl patiriamų šildymo nuostolių, kai kaimynai šaltuoju sezonu nesišildo savo buto? Mano atveju specifika dar ir ta, kad šildymas necentralizuotas... Labai norėtųsi rasti, kas tais klausimais jau yra dirbę ir laimėję.

O Kodel jie nesildo issiaiskinot? Ir koks sildymas, pecius gal?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 09 13, 17:02)
O Kodel jie nesildo issiaiskinot? Ir koks sildymas, pecius gal?

greiciausiai negyvena, tai ir nesildo.
Artimai pazistu seima, kuri turejo su kaimynais ta pacia beda. Kaimynai ten negyveno, sildymas dujinis buvo. Buvo, kad ziema beveik 2 men.net langas praviras buvo paliktas. Is teismo naudos nebuvo jokios, nieko nepasieke, zalos nepriteise, nors ir salta bute ir pelesiai ant sienu... Nors sakyciau, kad nuo teisejo priklauso, gal tiesiog "priejima" prie jo turejo.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 09 13, 17:02)
O Kodel jie nesildo issiaiskinot? Ir koks sildymas, pecius gal?


Realiai ten niekas negyvena, šildymas krosnimi (bet kad ir ji jau apardyta).
Atsakyti
QUOTE(sunday @ 2015 09 13, 18:35)
Realiai ten niekas negyvena, šildymas krosnimi (bet kad ir ji jau apardyta).

Tai tada nieko nepesit, nepriversit zmones gyventi ir sildyt, pas mus buvo panasi situacija, pardave buta, o nauji seimininkai pradejo daryti remonta, viskas buvo nugriauta, nesilde, pas mus ejo saltys, teko kentet.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 09 13, 18:11)
Tai tada nieko nepesit, nepriversit zmones gyventi ir sildyt, pas mus buvo panasi situacija, pardave buta, o nauji seimininkai pradejo daryti remonta, viskas buvo nugriauta, nesilde, pas mus ejo saltys, teko kentet.

Šiaip ar taip, Vilniuje butuose palaikyti temperatūrą HN normose privaloma, tai kodėl nieko nepešiu? Butas juk turi savininką, kuris ir privalo rūpintis. O jau ar gyvena, ar ne - ne mano reikalas, kodėl aš turiu dėl to patirti nuostolius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunday: 13 rugsėjo 2015 - 20:27
QUOTE(sunday @ 2015 09 13, 21:26)
Šiaip ar taip, Vilniuje butuose palaikyti temperatūrą HN normose privaloma, tai kodėl nieko nepešiu? Butas juk turi savininką, kuris ir privalo rūpintis. O jau ar gyvena, ar ne - ne mano reikalas, kodėl aš turiu dėl to patirti nuostolius?

Kai yra centralizuota sistema, bet ne pecius.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2015 09 13, 20:30)
Kai yra centralizuota sistema, bet ne pecius.

O kur taip parašyta?
Atsakyti
1 - reikia įrodyti, kad kaimynai išties nešildo. Pelėsis ant jūsų buto sienų ar nuo sienos sklindantis šaltis ar dar kažkas - ne įrodymas. Tam reikia patekti į kaimynų butą, geriausia su antstoliu, ir nuolat matuoti jame temperatūrą sertifikuotais matavimo prietaisais ir bla bla bla.
2 - kaip apskaičiuosit, kiek šildymo nuostolių patyrėt? Koks žalos dydis?

Geriausiu atveju laimėsit tiek, kad teismas įpareigos kaimynus šildyt butą, bet jei jie nešildys vėl tas pats maratonas.
Atsakyti