Įkraunama...
Įkraunama...

"Priekabos" prie dviračių

Gal kas žinote, kur rasti nusipirkti tokį vežimą - karutį, kuris montuojasi prie dviračio?
Atsakyti
[quote=aieva,2006 02 02, 21:07]
Gal kas žinote, kur rasti nusipirkti tokį vežimą - karutį, kuris montuojasi prie dviračio?
[

Mums tai pavyko davus skelbima i omni. O siaip pagal uzhsakyma gali atvezti www.gerasdviratis.lt, bet ten brangu.
O gal jau pavyko?
Atsakyti
Pagaliau nusipirkau dviratį, tačiau susidūriau su problema - vaikų kėdutės - žmonėms iki 22 kg doh.gif O mano mažoji maždaug tiek ir sveria. Nidoje mačiau vokiečius važinėjant su tokiom priekabom prie dviračio, labai patiko ši idėja. Gal kas matėte pirkti, nuomuotis, bandėte, rinkote informaciją? Būtų labai įdomu sužinoti.
Atsakyti
Mes vazinejames super dalykas lotuliukas.gif , bet 22 kg cia kiek metu nes ji skirta iki 6 metu vaikui smile.gif Nesw poto pagal ugi nelabai patogu . Maniske joje visas vasaras ir keliavo . Simet irgi dar keliaus smile.gif
Pagal zmoniu reakcijas suprantu kad tai nera labai iprastas reiskinys pas mus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kadangi mes jas turim 2 (viena didesne kita mazesne galiu pasakyt kad butinai imkit kur kojites zemiau uz sedyne smile.gif
Siaip puikus daiktas dar tuom kad galima sudeti daiktus , mazulio nevargina kelione ( susideda zaislai ir visa kita aplinkui i kiseniukus ).
Atsakyti
Mergaičiukei mano keturi "su puse" (labai svarbus momentas 4u.gif biggrin.gif ), bet ji gana aukšta - 112 cm. Kai kurias sukneles dėvi, kur skirtos šešiametėms blush2.gif
Renax, o jūs Lietuvoje pirkote, o gal patys platinate? Kokios kainos? Gal būna pirkti dėvėtų (arba patys tuoj išaugsite?) arba nuomuojami?
Atsakyti
QUOTE(Ir Guste @ 2006 07 18, 12:47)
Mergaičiukei mano keturi "su puse" (labai svarbus momentas  4u.gif  biggrin.gif ), bet ji gana aukšta - 112  cm. Kai kurias sukneles dėvi, kur skirtos šešiametėms  blush2.gif
Renax, o jūs Lietuvoje pirkote, o gal patys platinate? Kokios kainos? Gal būna pirkti dėvėtų (arba patys tuoj išaugsite?) arba nuomuojami?

Nea mes ju neplatiname , patys parsivezem is vokietijos cia jos nepigios tuo labiau tokios kokios norejom nelabai radom .
Isnomuot gal ir imanoma tik kada noresit ir kik planuojat nuomai isleist ?
112 tilps , maniske 116 telpa smile.gif svoris ten iki 36 kg smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Renax, už atsakymą. Kol kas apie priekabą ir nuomą tik teoriniai pasvaičiojimai, pats dviratis priekabos kainos nesiekia 4u.gif , bet idėja patogiai pasivažinėti su vaiku labai vilioja, kad ir po kokius parkus ar pan.
Klaipėdoje mačiau mamą, vežančią tokį kaip mano vaiką tiesiog ant bagažinės, padėjus rankšluostį. Man būtų labai baisu blink.gif Šiąnakt sapnavau, kad pati darau kėdę vaikui, tokią tvirtą, metalinę ax.gif biggrin.gif Logiškai pamąsčius nėra ten kokios stebuklingos konstrukcijos, tiesiog vaikas turėtų tvirtai sėdėti ir kojas patogiai pasidėti. Galėtų kainuoti ir ne daugiau nei šimtas litų...
Atsakyti
Ir mes tokios priekabos ieskom, bet Lietuvoj ju pirkti nemaciau, o per ebay man ten zalias miskas, bet ten yra. Sake Toma Philips kazkas mate pirkti.

Va kokiu ju buna
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovesa: 22 liepos 2006 - 14:25
Senukuose maciau panasia priekaba, ji kainuoja virs 600Lt
Atsakyti
Savaitgalį buvome "Dviratyje" Žirmūnuose, kaina 749 Lt blink.gif Tik tiek, kad galima du vaikus susodinti, kas porelę nedidelių turi, gal ir apsimokėtų.
Kitoje dviračių parduotuvėje man patarė paieškoti "svarščiko", kuris porą ratų privirinęs lengvai tokią priekabėlę padarytų. Va, mamytės, kieno vyrai auksarankiai, jums biznio idėja biggrin.gif
Atsakyti
Mano auksarankis svarscikas ale kaip medziaga pritvirtinti g.gif
Atsakyti
Atvaziuok i svecius tikrai nesudetinga ten viskas jei karkasas yra smile.gif
Tai kad po du visada telpa , nebuna vienam smile.gif
Atsakyti