Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

Man tai si eilute pavyda kelia:
QUOTE(dontstop @ 2016 04 13, 15:50)
maistas ne namie (mokykla, kebabai ir pan)  16,26

Donstop, kiek cia pietu porciju ir kiek kebabu? Rupi pasilyginti rolleyes.gif Vyras praeita penktadieni pirko, tai mokejo 16 prancuzisku € unsure.gif
Atsakyti
Ar ne 2€ mažas kebabas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 04 14, 12:13)
Man tai si eilute pavyda kelia:

Donstop, kiek cia pietu porciju ir kiek kebabu? Rupi pasilyginti  rolleyes.gif Vyras praeita penktadieni pirko, tai mokejo 16 prancuzisku €  unsure.gif

Mes su sūnum einbam kebabų, kai vyras išvyksta į komandiruotę, tai perkam 2 mažus arba kitus užkandžius iš kebabinės (burgerius, panini, bulvytes su kebabo mėsa ir pan). Tai pas mus kebabinėje tokios kainos: mažas paprastas kebabas 2,20, mano mėgstamiausias "turbo" užkandis 1,60, panini sumuštinis 1,50, bulvytės su mėsa lyg 1,20). Dar į šią kategoriją įeina užkandžiai iš kepyklos - ale picos mažos, bandelės su sasyska arba su grybais, nesiekia nė euro vnt, bet tikslių kainų neparašysiu mastau.gif

Konkrečiai apie kovą kalbant mokyklinių pietų pirkom tik vienai savaitei (7,5 eur savaitė, 1,5 eur dienai), 2 kartus keliavom į kebabinę ir dar čia pat įeina smulkūs pigūs gardėsių pirkiniai iš mokyklinės Kaziuko mugės (už centus) 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!
Kovo menesi tustinom pamazu saldikli... Islaidos trim zmonem: 2 suauge ir metinukas: 231 € maisto parduotuvese + 53 € kavinese (pigiai prasisukom su vyro gimtadieniu biggrin.gif) + 20 € kepykloj. Mesos pirkom nedaug, praktiskai viskas is saldiklio..

Dontstop: na, tikrai super islaidos! bigsmile.gif ir dar keturiem thumbup.gif prisidesiu prie diskusijos apie kebabus lotuliukas.gif pas mus pigiausias (bet mazu ner, tai negaliu palygint dydziu) kainuoja 4€, dar galima imti kebaba leksteje- tai ieina kebabo mesa, triju rusiu salotos, bulvytes fri arba kuskusas, riekele fetos surio (?) ir be abejo daug padazo biggrin.gif + prideda tos naan duonos. tai tokia maza lekste kainuoja 6.5€, o didele 8€ - kainu skirtumas akivaizdus smile.gif

Si menesi ir toliau tustinam saldikli, nes greit kraustysimes, tai i trasa eina mesa, darzoves ir t.t. Dar vyras pralose lazybas, tai vyro seima bus pakviesta i restorana vakarienes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2016 04 15, 23:36)


Dontstop: na, tikrai super islaidos! bigsmile.gif ir dar keturiem 

Ačiū 4u.gif Iš tikro kovą mažiau pirkom, nes vasarį buvom Lenkijoj. Vasarį išleidom apie 290, tai grubiai dviejų mėnesių vidurkis 250 eur. Kovą gerai patuštinom visas atsargas, ir balandžio pirmą savaitgalį vėl užsipirkom PL 2 mėnesiams į priekį. Kadangi jau kurį laiką gan reguliariai kas 2 mėn prekinamės PL, tai išryškėjo tendencija: užsipirkimo mėnesį išlaidos didesnės (nei vidurkis), sekantį mėn ryškiai mažesnės, nes valgom, ką turim, dasiperkam tik butiniausių produktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2016 04 15, 21:36)
prisidesiu prie diskusijos apie kebabus  lotuliukas.gif pas mus pigiausias (bet mazu ner, tai negaliu palygint dydziu) kainuoja 4€, dar galima imti kebaba leksteje- tai ieina kebabo mesa, triju rusiu salotos, bulvytes fri arba kuskusas, riekele fetos surio (?) ir be abejo daug padazo biggrin.gif + prideda tos naan duonos. tai tokia maza lekste kainuoja 6.5€, o didele 8€ - kainu skirtumas akivaizdus smile.gif

Si menesi ir toliau tustinam saldikli, nes greit kraustysimes, tai i trasa eina mesa, darzoves ir t.t.

Nesuprantu tuomet, kodel mano vyras tuomet uz kebaba mokejo 16€. Jauciu, ten koks nors seimyninio formato meniu. Reikes pasidometi ju kainomis pas mus, pasilyginimui cool.gif

Ar toli kraustotes? Gal jau chez vous?
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2016 04 16, 07:16)
Ačiū  4u.gif Iš tikro kovą mažiau pirkom, nes vasarį buvom Lenkijoj. Vasarį išleidom apie 290, tai grubiai dviejų mėnesių vidurkis 250 eur. Kovą gerai patuštinom visas atsargas, ir balandžio pirmą savaitgalį vėl užsipirkom PL 2 mėnesiams į priekį. Kadangi jau kurį laiką gan reguliariai kas 2 mėn prekinamės PL, tai išryškėjo tendencija: užsipirkimo mėnesį išlaidos didesnės (nei vidurkis), sekantį mėn ryškiai mažesnės, nes valgom, ką turim, dasiperkam tik butiniausių produktų  smile.gif

turbut pasikartosiu su klausimu: o jus turit saldikli? daugiau nesuvalgot, kai visko pilna namie? biggrin.gif nes as pazistu savo vyra.. jei butu uzpirkta visokiu desru ar kokiu skanestu, tai eitu aplink, kol nieko neliktu biggrin.gif

QUOTE(Pireja @ 2016 04 16, 09:14)
Nesuprantu tuomet, kodel mano  vyras tuomet uz kebaba mokejo 16€. Jauciu, ten koks nors seimyninio formato meniu. Reikes pasidometi ju kainomis pas mus, pasilyginimui  cool.gif

Ar toli kraustotes? Gal jau chez vous?


Uz viena? labai brangu... bet pas mus provincija, tai zinai biggrin.gif kraustomes chez nous uz 5km i gretima miesteli wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2016 04 16, 12:25)
turbut pasikartosiu su klausimu: o jus turit saldikli? daugiau nesuvalgot, kai visko pilna namie? biggrin.gif nes as pazistu savo vyra.. jei butu uzpirkta visokiu desru ar kokiu skanestu, tai eitu aplink, kol nieko neliktu biggrin.gif


Šaldiklio neturim, turim tiesiog šaldytuvą su 90 l talpos šaldymo kamera smile.gif
Dešrų neperkam, o žalios mėsos užšaldytos tikrai daugiau nesusivalgo, kai iškart pilną kamerą nuperkam biggrin.gif
Kažkokių skanėstų nelabai ir neperkam g.gif Mėsą, paukštieną, pieno produktus paprastus, pieniškus desertus tik vaikams, mineralinį.. kitkas skaitau brangiau Lenkijoje, nei pas mus ax.gif
Atsakyti
bet tai kai pas Jus pietus mokykloje kainuoja blink.gif pas mus 5$ dienai doh.gif bet ten taip belekas.... dedu pati kasdien, nes nera noro, kad vaikai prisikimshtu picu, "chicken nuggets", mac&cheese ir t.t. tai dedu sriubos, salotu, jogurta, sumushtini, vaisiu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Canelle @ 2016 04 16, 10:25)
Uz viena? labai brangu... bet pas mus provincija, tai zinai biggrin.gif kraustomes chez nous uz 5km i gretima miesteli wink.gif

Smagu uz jus! rolleyes.gif
QUOTE(Rashkyte @ 2016 04 16, 16:52)
bet tai kai pas Jus pietus mokykloje kainuoja  blink.gif  pas mus 5$ dienai  doh.gif 

Pas mus 4,42€ 3-6m. vaikams. Nuo rugsejo brangs. Bet meniu labai geras: uzkandele, karstas patieklas, jogurtas ar suris, saldus desertas ar vaisius. Nuo rugsejo brangs iki 4,68€.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2016 04 16, 11:35)
Smagu uz jus!  rolleyes.gif

Pas mus 4,42€ 3-6m. vaikams. Nuo rugsejo brangs. Bet meniu labai geras: uzkandele, karstas patieklas, jogurtas ar suris, saldus desertas ar vaisius. Nuo rugsejo brangs iki 4,68€.

bet tai bent meniu normalesnis thumbup.gif
Atsakyti
Kvieciu pasirasyti pericija:
http://www.peticijos...susigrinti_lit/
Atsakyti