Įkraunama...
Įkraunama...

Ką gaminome vakar, ką gaminsime šiandien

Dalinkimės idėjomis ir receptais! gathering.gif
Skanaus!
essen.gif

Sena tema

user posted image
Atsakyti
Su naujais namučiais! 4u.gif Bijodama, kad į seną temą jau nežiūrėsit, savo klausimą perkeliu čia.
QUOTE(Tepaluota @ 2015 09 27, 10:22)
Vakar žiemai dariau makalienę su burokėliais, žaliais pomidorais, svogūnais. Žinokit, super  thumbup.gif

Galima smulkiau?
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 09 27, 17:22)
Galima smulkiau? Šiemet mane konservavimo maaaaanija apsėdo doh.gif  biggrin.gif

3kg nevirtų sriubokėlių, po 1,5kg nesunokusių pomidorų ir svogūnų, 300gr aliejaus, 300gr cukraus, 100gr druskos, 100gr acto. Sriubokėliai per tarką, pomidorai ir svogūnai žiedais, viską sumaišom, laikom 10 valandų, tada į puodą, paverdam apie 1,5 valandos, supilam 0,5ltr pomidorų padažo, vėl užverdam ir į iškaitintus stiklainius. Skonis thumbup.gif , tinka ir vietoj salotų kaip garnyras, ir prie silkės, nebereikia žaist, ir ant keptos duonos su česnaku šeimyna užsidėjo.
Atsakyti
Tepaluota idomus receptas, bet jau siemet neisbandysiu. Idomu, ar yra dar kur pirkti neprinokusiu pomidoru? g.gif
As siais metais ziemai dariau (man) naujas salotas: burokeliai, paprikos, svogunai + marinatas.

Pietus man: makaronai su vistiena, dziovintais pomidorais aliejuje, grietinele bei zolelemis;
MB: keptos bulves su spirguciais + kefyras.
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2015 09 27, 19:21)
idomus receptas

Bet skooonis... wub.gif Nebūčiau patikėjus. Pati ant sriubokėlių nepuolu, bet šiandien apsisukdama. Beveik puslitriuką viena pati doh.gif
Atsakyti
Kepimo rankovėje - sprandinė su daržovėmis,

žaliasis agurkų - petražolių ir ridikėlių kokteilis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 27 rugsėjo 2015 - 22:08
aciu uz naujus namucius 4u.gif

keptos vistienos blauzdeles dziuveseliuose su keptomis darzovemis, vaisiniai kokteiliai


Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2015 09 26, 22:59)
Skrudintų pomidorų sriuba,


Galima receptą? smile.gif

Pikantiškos salotos, prie jų česnakinis prancūziškas batonas (pirktas šaldytas, ne mano gamybos biggrin.gif )
Atsakyti

turiu spanguoliu smile.gif nesumastau ka daryti g.gif gal kuri turite nauju ideju bigsmile.gif

Atsakyti
Barščių sriuba, žemaičių blynai
Atsakyti
Vakar grybu sriuba, obuoliu pyragas.

Siandien kotletai su bulviu kose, kruopu sriuba su vistiena.
Atsakyti
Daržovių (bulvės, morkos) troškinys su mėsos kubeliais, pagardintas šiek tiek česnaku ir krapais.
Lietiniai blynai su aviečių uogiene.
Atsakyti