QUOTE(Januari @ 2015 11 17, 21:53)
Oooo, Burgunt, tyliai džiaugiuosi už tave

!!!Pasistenk baimes ir visas blogas mintis vyt tolyn
O pirmą sykį man rodos tu darei hcg pas save ar tik į LT grįžus?
Laukianti stebuklo, sveikinimai
Auginkit abi savo zirniukus stiprius ir didelius
praita kart dariau pas save, man labai skaudejo nugara tai greit papuoliau pas daktara tai prie to pacio gavau ir krauja pasitikrint. nes testas rode vaiduokliuka o sirgau mmm tai nusiunte patikrint. o paskui as atostogavau Lietuvoje ir vis tikrindavau HCG. tai ir suzinojau kad nustojo augt HCG 5 sav, o 7 sav persileidau..
Cia jie skaito del tokiu smulkmenu neverta demesio kreipt. jeigu blogai auga HCG nieko padet negales, o organizmas pats isivalys. reikia laukt 12 sav, va tada jie jau skaito kaip nestuma.
ACIU JANUARI uz vaistukus, si karta dar papildomai leidausi po truputi, bet viena dezute pasilikau ant zet
Papildyta:
QUOTE(LaiLa25 @ 2015 11 17, 21:15)
Gerai, ryt ir aš pasidarysiu, kaip bus taip, viena diena nepakeis nieko juk..
Vakar, šiandie visai pilvo nejauciu... Jokio maudimo, jokio skausmo.. Man jau kaip ir 14dpi, ryt jau 15dpi tikrai rodys jei kas yra... Duok Dieve, kad ir aš galėčiau prie jūsų prisijungti ir džiaugtis kartu.
Ryt sirgsim uz tave

viskas bus gerai
nuo pacio ryto sedesim ant palaikymo suoliuko