Įkraunama...
Įkraunama...

Foto ateljė Kaune

Gal galite rekomenduoti fotoatelje darančią gražias krikštynų nuotraukas Kaune? Ir dar dirbančią sekmadienį? blush2.gif ax.gif
Kadangi krikštynos sekmadienį, tai įdomu ar iš viso dirba fotoatelje? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2006 08 03, 10:36)
Aha, as ir to paties atejau paziureti, nes vaikuti krikstysim kaune , tai norisi ir atelje gera surasti 4u.gif


Kaune tik i viena atelje verta eiti - Rotuses a.1, malonus aptarnavimas, grazios nuotraukos, ypac kas megsta retro stiliu, kiek buvau kitose - provincijos lygis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2006 08 03, 09:56)
Kaune tik i viena atelje verta eiti - Rotuses a.1, malonus aptarnavimas, grazios nuotraukos, ypac kas megsta retro stiliu, kiek buvau kitose - provincijos lygis schmoll.gif



o man kaip tik tenai nelabai patiko, daro viska pagal save, turbut taip ir stampuoja foto, visus viena poza ir vskas...ir aptarnavimas prilygo ciut ne .."nu greiciau norim valgyt..ir esam pavarge..." bet cia mano nuomone... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulikee^ @ 2006 08 03, 11:18)
o man kaip tik tenai nelabai patiko, daro viska pagal save, turbut taip ir stampuoja foto, visus viena poza ir vskas...ir aptarnavimas prilygo ciut ne .."nu greiciau norim valgyt..ir esam pavarge..." bet cia mano nuomone... blink.gif


drinks_cheers.gif
Mano nuomonė apie šią fotoatelje tokia pati.... bent aš daugiau ten kojos nekelsiu schmoll.gif
Atsakyti
Praeita savaitgali buvo mano vaiko krikstynos nuotraukas daremis Rotuses a. 1 man tai visai patiko bigsmile.gif visuomet darydavomis savanoriu pr. priesais buvusi laukini arkli, cia t.p. padaro labai graziai smile.gif
Atsakyti
Tai dabar visai susimaisiau del Rotuses 1, vieni sako, kad thumbup.gif , kitiems, kad nepatiko...
Gal galit idet parodyt keleta nuotraukeliu wub.gif 4u.gif

Kazkurioj temoj pasiskaiciau , kad gertrudos 8 visai nieko fotografuoja, bet nenori atiduot CD. O kaip rotuses 1, ar atiduoda CD?
Atsakyti
QUOTE(lilija @ 2006 08 06, 23:28)
Vytenio Želionio fotostudija dirba ir sekmadieniais iš anksto reike susitarti tel. 869914250 Šv. Gertrūdos 8, Kaune. Nuotraukos super



Ačiū už rekomendaciją. Nors mūsų krikštynos jau ir praėjo, bet nieko tokio galima juk ir taip nueiti fotosesijai.
ir tikrai (tik nepamenu kurioj temoj) kažkas minėjo, kad ši fotostudija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lilija @ 2006 08 06, 22:28)
Vytenio Želionio fotostudija dirba ir sekmadieniais iš anksto reike susitarti tel. 869914250 Šv. Gertrūdos 8, Kaune. Nuotraukos super

Na,apie ta kamurke,vadinama fotoatelje,tikrai neturiu gero zodzio schmoll.gif Nebent kuriu vaikiukai super ramus,tai gal praeis viskas sklandziai...bet mano dukrele istvere pozuoti apie 5 min.,po to neklause,tai per tas 5 min.jis sugebejo nuspausti du blyksnius,o kitos nuotraukos gavosi su verkianciu,nusisukusiu vaiku blink.gif fotografas visai nebendraujantis,atsistojes ir stovi,kol ta jo drauge bande su zaislu sudominti trumpam..ir vel,kol nusitaiko poza-vaikas pabega verkiantis doh.gif
Atsakyti
Mes fotografavomes gertrudos 8 pas Vyteni Zelioni, tai man patiko 4u.gif
Grazios bus nuotraukos wub.gif
Atsakyti
Rotuses 1 fotoatelje parodo padarytus kadrus ir gali pats išsirinkti norimus. Čia su vaikais moka bendrauti ir šį tą išgauti. Bet vargu ar galima fotoatelje tikėtis ne statinių nuotraukų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teta: 28 rugpjūčio 2006 - 18:36
QUOTE(rasyte_ @ 2006 08 21, 17:44)
Mes fotografavomes gertrudos 8 pas Vyteni Zelioni, tai man patiko 4u.gif
Grazios bus nuotraukos wub.gif


mes irgi vakar ten fotkinom krikstynas,siaip gal ir nieko,bet cia turbut itakojo ir tai kad vaikiukas buvo super ramus ir viskas vyko labai greitai ir sklandziai,kazin kaip butu jei butu verkes
g.gif o kokybe pasiziuresim kaip pasiimsim fotkes,vienas is ju pliusu tai kad jie dirba sekmadieniais
Atsakyti
Mes foto darėmės pas Vytenį Želionį thumbup.gif . Ir vaikas buvo neramus (su temperatūra 38 verysad.gif ), tačiau fotografas pats mėtė kamuolius, strakaliojo, kad tik vaikaą nufotografuot normaliai. Foto thumbup.gif . Tik iš anksto reikia tartis 4u.gif
Atsakyti