Įkraunama...
Įkraunama...

PAGUNDOS #55

Tęsiam 4u.gif
Atsakyti
Kaip norėčiau būti iš tų moterų, kurios moka neprisiristi. Galvoti logiškai, pamato, kažkas ne taip ir pasiuncia velniop. Nesitersia ir. Nelaukia ir nepergyvena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2015 10 12, 12:53)
Man tie pranešimai žmonai - bjauroka, sakyčiau. Nes-gaunasi taip - nesugebu PRIVERST meilužio išsiskirt - mėginu per kitą galą - o gal per žmoną pavyks. Negražu. Žema net.


drinks_cheers.gif
ir ne tik. taip pat ir suvokimas, kad ne jis pasirinko, o pati manipuliacijomis privertė, lydėtų bendram kely.
Atsakyti
QUOTE(username @ 2015 10 12, 18:38)
Kaip norėčiau būti iš tų moterų, kurios moka neprisiristi. Galvoti logiškai, pamato, kažkas ne taip ir pasiuncia velniop. Nesitersia ir. Nelaukia ir nepergyvena smile.gif

99% moterų prisiriša. Tokia prigimtis.
bet gebėjimas mastyti logiškai, savigarba ir stiprybė - išugdomi dalykai. Tereikia norėt, neplaukt pasroviui, o dirbt su savim
Atsakyti
Palinkėjau sėkmės ir susivokimo gyvenime. Neprašiau nei skirtis nei su manim būti. Pasakiau kad pasitraukiu iš jo kelio.
Dabar beliko nepalūžti ir gyventi toliau. O jei žmogui ateis laiku ir geniali mintis tada tik valio.
Atsakyti
Pagundos nemaciau tris menesius..Na bet rekordas puse metu doh.gif biggrin.gif Taciau jau yra skirtumas, visame kame.
O del gimtadieniu nebukit placios vaizduotes, viskas labai paprasta. Pernai per jo gimtadieni jam paskambinau pirma karta musu bendravime. Tai buvo vienintelis skambutis per musu pazinties laikotarpi.
Dabar buvau sugalvojus ir si ta idomaus.Tam susitikti nereikejo, bet netgi to jis negaus. As nuoskaudu nepamirstu.
Pazadu buvo..Pvz..Kad ir rast galimybiu susitikt kita savaite, praleist nakti ir pan..
Skausmingas tas gijimas,skaudu prisiminti susitikimu akimirkas, ilgetis ju, bet tas laikotarpis tarp ju nevertas viso to.
Papildyta:
QUOTE(username @ 2015 10 12, 19:48)
Palinkėjau sėkmės ir susivokimo gyvenime. Neprašiau nei skirtis nei su manim būti. Pasakiau kad pasitraukiu iš jo kelio.
Dabar beliko nepalūžti ir gyventi toliau. O jei žmogui ateis laiku ir geniali mintis tada tik valio.

4u.gif
Ir laikykis savo..Jis melagis..Nenorek buti jo zmonos vietoj, tai galbut pasikartotu. jei jam butu negerai, skirtus ir negalvotu.
Mano vyras issiskyre su zmona per keturis menesius su manim susipazines, nors as susizadejau su kitu ir net neplanavau su juo buti.
Atsakyti
QUOTE(AistraXXX @ 2015 10 12, 19:53)
Pagundos nemaciau tris menesius..Na bet rekordas puse metu doh.gif  biggrin.gif Taciau jau yra skirtumas, visame kame.
O del gimtadieniu nebukit placios vaizduotes, viskas labai paprasta. Pernai per jo gimtadieni jam paskambinau pirma karta musu bendravime. Tai buvo vienintelis skambutis per musu pazinties laikotarpi.
Dabar buvau sugalvojus ir si ta idomaus.Tam susitikti nereikejo, bet netgi to jis negaus. As nuoskaudu nepamirstu.
Pazadu buvo..Pvz..Kad ir rast galimybiu susitikt kita savaite, praleist nakti ir pan..
Skausmingas tas gijimas,skaudu prisiminti susitikimu akimirkas, ilgetis ju, bet tas laikotarpis tarp ju nevertas viso to.
Papildyta:

4u.gif
Ir laikykis savo..Jis melagis..Nenorek buti jo zmonos vietoj, tai galbut pasikartotu. jei jam butu negerai, skirtus ir negalvotu.
Mano vyras issiskyre su zmona per keturis menesius su manim susipazines, nors as susizadejau su kitu ir net neplanavau su juo buti.

Aš žinau kad jis ilgai neistvers. Kad ir kaip bandys. Jam nepakeliama mintis kad aš būčiau nebe jo.. Jis nelauks to. Na duok dieve aišku. Bet jei susilauks pats kaltas. Leisti laiką aš turėčiau su kuo ir be jo. Bet tik tiek kad nenoriu... Žinai ta meilė.. Reikia laiko.. As jam išvis iškėlus sąlyga buvau. Susirandu pora. O jis tegul būna meilužis kaip ir aš jam. Tai jis žinoma akis išpūtė. Kaip tu taip gali. biggrin.gif aš nebūčiau antru. Sakau o kaip aš esu. Tai jis neturėjo ką pasakyti.
Pasimelsiu kad jis atsimerktu laiku. O jei tai neįvyks vadinasi nebuvo lemta. Faktas tik tas. Kad aš pavargau...
Atsakyti
QUOTE(AistraXXX @ 2015 10 12, 20:53)
Dabar buvau sugalvojus ir si ta idomaus.Tam susitikti nereikejo, bet netgi to jis negaus. As nuoskaudu nepamirstu.
Pazadu buvo..Pvz..Kad ir rast galimybiu susitikt kita savaite, praleist nakti ir pan..
Skausmingas tas gijimas,skaudu prisiminti susitikimu akimirkas, ilgetis ju, bet tas laikotarpis tarp ju nevertas viso to.


Aistra, bet tu su juo pakankamai ilgai bendrauji. Ta prasme, kad jau daugmaz turetum zinot ko is jo galima tiketis, o ko ne. Ir tureti lukesciu, o ir is to isplaukianciu nuoskaudu cia visiskai beprasmiska.
Nes tai ka jis raso, tai ne pazadai. Tai tiesiog pasvaiciojimai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasikeitusi: 12 spalio 2015 - 20:15
QUOTE(username @ 2015 10 12, 20:48)
Palinkėjau sėkmės ir susivokimo gyvenime. Neprašiau nei skirtis nei su manim būti. Pasakiau kad pasitraukiu iš jo kelio.
Dabar beliko nepalūžti ir gyventi toliau. O jei žmogui ateis laiku ir geniali mintis tada tik valio.

Laikykis. O mes tave palaikysim, jei bu ssunku. Svarbu pirmas dienas nerasyti, neskambinti jam ir neatsiliepti i jo skambucius. Ir nematyti realiai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pasikeitusi @ 2015 10 12, 21:14)
Aistra, bet tu su juo pakankamai ilgai bendrauji. Ta prasme, kad jau daugmaz turetum zinot ko is jo galima tiketis, o ko ne.  Ir tureti lukesciu, o ir is to isplaukianciu nuoskaudu cia visiskai beprasmiska.
Nes tai ka jis raso, tai ne pazadai.  Tai tiesiog pasvaiciojimai.  smile.gif

Sedziu...Skaitau..Skypa pasijungus...Ir jis pasijunge. 4 dienas beveik nebuvo ne zodzio -kaip elektra trenke ji pamacius.
Staiga atsijungiau. Negalima. Gana tu iliuziju ir svaiciojimu, tegu viskas pasibaigia..
Atsakyti
QUOTE(Nerimeja @ 2015 10 12, 08:52)
Tik sakau tiesiai šviesiai.


As ne apie tai. As apie jusu poziuri. Ziaurus jis unsure.gif

QUOTE(username @ 2015 10 12, 17:48)
Palinkėjau sėkmės ir susivokimo gyvenime. Neprašiau nei skirtis nei su manim būti. Pasakiau kad pasitraukiu iš jo kelio.
Dabar beliko nepalūžti ir gyventi toliau. O jei žmogui ateis laiku ir geniali mintis tada tik valio.


Stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AistraXXX @ 2015 10 12, 22:10)
Sedziu...Skaitau..Skypa pasijungus...Ir jis pasijunge. 4 dienas beveik nebuvo ne zodzio -kaip elektra trenke ji pamacius.
Staiga atsijungiau. Negalima. Gana tu iliuziju ir svaiciojimu, tegu viskas pasibaigia..

turi pripazinti savo priklausomybe.
Atsakyti