Įkraunama...
Įkraunama...

Šveičiam kūną

Jau gan senokai zurnale aptikau straipsni apie kuno sveitima kavos tirsciais. Paskaiciau, nuejau i parduotuve ir nusipirkau brangu kuno sveitikli doh.gif tongue.gif Pries pora savaiciu ir vel perskaiciau patarima grozio zurnale- ''sveiskit kuna kavos tirsciais''. Nu, bliamba, galvoju, gana cia man akis badyti! Emiau ir pasinaudojau tuo patarimu. Ir ka- dabar tikrai zinau, kad jokiu kuno sveitikliu daugiau nebepirksiu! Rezultatas lygiai toks pat, o kainuoja daug pigiau. Be to, buvo rasoma, kad tai dar ir celiulitui padeda- juk daugumoje anticeliulitiniu priemoniu yra kofeino prikrauta thumbup.gif O ir kvepia skaniai... wub.gif
Gal kuri is jusu taip pat yra isbandziusios sia ''namudine'' priemone? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(birdie @ 2006 07 18, 17:06)
Gal kuri is jusu taip pat yra isbandziusios sia ''namudine'' priemone?  4u.gif


Mano viena giminaitė taip pat naudoja kavos tirščius thumbup.gif Sako, kad skrabo niekada nepirktų.
Atsakyti
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 07 18, 16:11)
Mano viena giminaitė taip pat naudoja kavos tirščius thumbup.gif Sako, kad skrabo niekada nepirktų.

Nu va va, dabar jau ir as tokios pat nuomones! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tik labai juokingai atrodo, kai stoviu duse visa issitepliojus lotuliukas.gif Vyras, netiketai iejes, net zagtelejo bigsmile.gif
Atsakyti
as irgi senai jau toki buda praktikuoju tai kaip profe pasakysiu kad maisant tirsius su siek tiek duso gelio dar ir alyvuogiu aliejaus ilasinkite wub.gif jau tooookia oda minksta svelni ir pamaitinta buna wub.gif
Atsakyti
aš irgi šveičiuosi su kava, man atrodo, kad tie riebalai joje dar ir pamatina išdžiuvusią odą 4u.gif
Atsakyti
as irgi pradejau naudot kavos tirscius sveitimui, kai elektrini depiliatoriu nusipirkau, nes siurksti kempine man nieko nenutrindavo. tai visai nieko su ta kava, tik paskui delnus paskausta trintis. bet siaip geras dalykelis. smile.gif
Atsakyti
rupi druska irgi labai gerai šveičia thumbup.gif
Atsakyti
o neusikisa jums vonios tirsciais sveiciant? g.gif
Atsakyti
Na žinokit ir man kavos tirščiai - thumbup.gif Šveičiu jais blauzdas (įauginėjančių plaukelių prevencija), Šlaunis (nuo celiulito), rankas kartais (irgi nuo įauginėjančių plaukelių), bikinį (nuo įauginėjančių), pėdas, kitas vietas jei turiu pakankamai tirščių. Neseniai pradėjau šią priemonę naudot ir tikrai artimiausiu metu nežadu pirkt jokio pylingo kūnui cool.gif Jau net vyras žino, kad išgėrus kavą tirščius reikia pilti į atitinkamą puodelį, o ne į kriauklę biggrin.gif .
Merginos, kaip manot, ar kavos tirčius galima būtų panaudot ir veido pilingui, na aišku netrinant veido taip kaip šlaunų, o švelniai. Gal kuri taip darote ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2006 07 19, 06:58)
o neusikisa jums vonios tirsciais sveiciant? g.gif

blink.gif net negalvoju apie tai, niekas man neuzsikemsa niekados, profilaktiskai 1 karta per menesi naudoju "kurmi" po jo jokiu tirsciu vamzdziuose nelieka
Atsakyti
Aš vakar pirmą kartą dariau tokią procedūrą: kavos tirščiai+šviežias medus+Johnson's baby aliejukas buvo užtepti ant užpakaliuko, šlaunų, krūtinės (kad oda standi būtų tongue.gif ) ir palikta kelioms minutėms, per kurias tuo pačiu pilingu nušveičiau rankutes (beje, jos po tokios procedūros kaip kūdikio tapo ax.gif ). Ir po kurio laiko viskas gerai įtrinta ir nuplauta. Paskui dar šalto ir karšto vandens srovės (brrr, buvo šalta, tačiau išlipus iš vonios tokia šiluma užplūdo... blink.gif ). Nuo šiol dažniau lepinsiuosi taip! tik jei bandysite taip daryti, įsitikinkite, kad jums labai patinka kavos kvapas, nes vakar likusią dienos dalį nuo to kvapo pati jaučiausi esanti kava biggrin.gif O rankos iki šiol kvepia!
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 07 19, 11:15)
Na žinokit ir man kavos tirščiai -  thumbup.gif Šveičiu jais blauzdas (įauginėjančių plaukelių prevencija), Šlaunis (nuo celiulito), rankas kartais (irgi nuo įauginėjančių plaukelių), bikinį (nuo įauginėjančių), pėdas, kitas vietas jei turiu pakankamai tirščių. Neseniai pradėjau šią priemonę naudot ir tikrai artimiausiu metu nežadu pirkt jokio pylingo kūnui  cool.gif Jau net vyras žino, kad išgėrus kavą tirščius reikia pilti į atitinkamą puodelį, o ne į kriauklę  biggrin.gif
Merginos, kaip manot, ar kavos tirčius galima būtų panaudot ir veido pilingui, na aišku netrinant veido taip kaip šlaunų, o švelniai. Gal kuri taip darote ?  g.gif



man net viena kosmetologe patare,kad galima ir veida,ir visa kuna taip sveist..ir dar sake,kad jei kava buvo gerta su cukrum,tai gaunasi net maitinimas odos,o jei be cukraus tai drekinimas,ale dabar galvoju,o gal atvirksciai g.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti