Įkraunama...
Įkraunama...

Pinakolada

sveiki! norejau pasireirauti apie Pinakolada.. skaiciau kas kaip ja gaminat bet su kokiomis sultimis ka geriausia skiesti nes man tai ji viena yra per stipri... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nea @ 2006 07 18, 22:13)
sveiki! norejau pasireirauti apie Pinakolada.. skaiciau kas kaip ja gaminat bet su kokiomis sultimis ka geriausia skiesti nes man tai ji viena yra per stipri... 4u.gif

su ananasu
Atsakyti
aciu!! visai gerai ananasu sultys tiko
Atsakyti
šiaip pagal viską ir pilamos ananasų sultys
Atsakyti
As kiek zinau, tai Pina Colada yra kokteilis, i kuri maishosi ananasu sultys, romas, kokoso pienas
Atsakyti
QUOTE(aitta @ 2006 11 27, 20:57)
As kiek zinau, tai Pina Colada yra kokteilis, i kuri maishosi  ananasu sultys, romas, kokoso pienas

drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes.....

oi kaip fainai,kad uzvede kazkas tema...cia pries pora dienu tiek prisiskaiciau apie ta pino colada.....bet kiek suprantu,tai kokteilio pavadinimas cia g.gif ?

mergaites,bukit gera parasykit recepta....nes kiek zinau....vieni daro su ananasu sultimis,kiti su pienu.........bet viso tikslaus ir nezinau..... doh.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(ingulka_uk @ 2006 12 05, 17:45)
sveikutes.....

oi kaip fainai,kad uzvede kazkas tema...cia pries pora dienu tiek prisiskaiciau apie ta pino colada.....bet kiek suprantu,tai kokteilio pavadinimas cia  g.gif  ?

mergaites,bukit gera parasykit recepta....nes kiek zinau....vieni daro su ananasu sultimis,kiti su pienu.........bet viso tikslaus ir nezinau.....  doh.gif 
aciu

na, as kiek zinau tai ir pieno pila ir sulciu, tada romo balto ir dar kokio nors sirupo pvz. kokosu ir viska su ledo gabaleliais suplaki...
Atsakyti
pagrinde su ananasų sultimis. Juokinga buvo, kai padarėm pavaišinti kokteilius, o man ir sako, kažkokie kvepalai, o ne gėrimas lotuliukas.gif man tai skanu tongue.gif
Atsakyti
Sveikos paneles!
Pina colada mano megstamiausias kokteilis.Kiekvienas ji kitaip daro,o siaip arciau tiesos tai taip daromas
Mallibu rum
Grietinele 30 ./
kokoso sirupas
ananasu sultys
Viska gerai isplaki ir daug leduku,skanaus!
Atsakyti
Aš maximoj pirkau jau iškart buteli pinakolada tai ten be jokių sulčių jį reikia gerti, toks kaip kisieliukas. skanu. wub.gif
Atsakyti
vilniuje bare bliusly pinakolados - super drinks_cheers.gif
Atsakyti