Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Sena tema

Toliau kovojame su plaukų slinkimu ir mėginame atsiauginti kasas 4u.gif

user posted image
Atsakyti
O aš vėl kartojau feritino ir geležies kraujo tyrimus smile.gif Taip pat skydliaukės hormonų tyrimus smile.gif
Bet ne visi tyrimai buvo nemokami, už feritino ir dar kažkokius teko 18 eurų sumokėti blink.gif

Penktadienį jau bus rezultatai, tai labai nekantrauju pamatyti kas ten darosi pas mane biggrin.gif
Atsakyti
labas,ar kas nors bandete BfHair seruma nuo plauku slinkimo?
http://yam.lt/pasiul...ku-slinkimo/258
Atsakyti
Na va, grįžtu su tyrimų rezultatais, tai feritinas tik 40,6 sad.gif Su skydliaukės hormonais viskas gerai, hemoglobinas 138, irgi geras. Tai reikės daugiau valgyti maisto, turinčio geležies unsure.gif
Atsakyti
Nieko sau, mazas feritinas lotuliukas.gif Mano buvo 8, reikes pakartoti kada tyrima. Geriu vel tris men Tardyferona ir dar Pantogara menesi bei Eye q zuvu taukus. Kol kas jokio pagerejimo.
Atsakyti
Hmm, na taip, palyginus mano dar nėra labai žemas biggrin.gif Bet senoje temoje buvo rašyta, kad turi būti 70, tai man dar trūksta iki tokių skaičių g.gif

Aš šiuo metu geriu Pantogar ir silicea gelį, ir dar atlankiau darsonvalizacijos procedūras. Tai po darsonvalizacijos man atrodo, kad yra pagerėjimas, plaukai mažiau slenka smile.gif Nors neaišku ar čia nuo tų procedūrų ar nuo Pantogaro ir gelio g.gif
Na, bet svarbiausia, kad slenka mažiau, dabar labai laukiu ataugančio ežiuko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 16 lapkričio 2015 - 09:17
Ko tik aš nebandžius šiai problemai sprest...Toks jausmas, kad kiek turi išslinkt, tiek ir slenka ir nieks nesustabdo. Užeina toki gyvenimo tarpsniai, kad stipriau slenka, būna kad mažiau. Vieną smulkmenėlę esu atradusi, kuri rodos veikia - kai labiau slenka, pradedu plauti (masažuoti odą galvos) druska. Arba pasirodė, arba tikrai veiksminga
Atsakyti
Man sumažėjo plaukų slinkimas, kai į mankštą įdėjau pratimą, kur lenkiuosi ir su rankom siekiu grindų. Manau, kad tai dėl to, kad daugiau kraujo suteka į galvą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmose @ 2015 11 23, 11:20)
Ko tik aš nebandžius šiai problemai sprest...Toks jausmas, kad kiek turi išslinkt, tiek ir slenka ir nieks nesustabdo. Užeina toki gyvenimo tarpsniai, kad stipriau slenka, būna kad mažiau. Vieną smulkmenėlę esu atradusi, kuri rodos veikia - kai labiau slenka, pradedu plauti (masažuoti odą galvos) druska. Arba pasirodė, arba tikrai veiksminga


Aš irgi taip galvojau, kai iš pradžių slinko, bet kai tai tęsėsi ir tęsėsi, tai baigėsi kantrybė unsure.gif

Ir dabar pagaliau nurimo tas slinkimas, tai silicea gelį paskutinę (trečią) bonkutę geriu, kitos nebepirksiu, o dėl Pantogar'o dar mąstau, gal dar ketvirtą pakuotę nusipirkti ir sugerti g.gif
Atsakyti
Galkuri naudojot Alpicort? Kas per biesas, padeda nors kiek? Ar yra po jo kelias atgal, ta prasme, nebenaudojant jo, neprasides vel slinkimas? Na, ne kaip minoksidilis cia?
Eisiu vel tyrimus skydliaukes hormonu, kalcio, magnio, vitamino d darytis. Drasonvalio 10 proceduru paskyre, kirpti kiek negaila plaukus liepe, na ir tas Alpicortas, kurio kazkodel bijau g.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2015 12 10, 13:36)
Galkuri naudojot Alpicort? Kas per biesas, padeda nors kiek? Ar yra po jo kelias atgal, ta prasme, nebenaudojant jo, neprasides vel slinkimas? Na, ne kaip minoksidilis cia?
Eisiu vel tyrimus skydliaukes hormonu, kalcio, magnio, vitamino d darytis. Drasonvalio 10 proceduru paskyre, kirpti kiek negaila plaukus liepe, na ir tas Alpicortas, kurio kazkodel bijau g.gif


Darsonvalizacija labai gera procedūra, būtinai visas 10 išlankykit smile.gif Man po šių procedūrų slinkimas žymiai apmažėjo 4u.gif

Ir man teko savo plaukus gerokai patrumpinti dėl slinkimo... Bet nesigailiu, dabar tikrai geriau atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,zinau sia tema buvo kalbeta daugybe kartu.Bet mane domina cia rasiusiu merginu pries keleta metu dabartine plauku bukle..nes skaiciau forumuose atgaliniu metu pasisakymus ir tiesiog idomu-kaip visoms ar susitvarke reikalai su plaukuciais?ar yra tokiu,kurios nupliko ir nesioja perukus?nes man paciai slenka plaukai,jau ir pakausis sviecia verysad.gif ....galvoju ar nupliksiu ar atsistatys plaukuciai..
Atsakyti