Įkraunama...
Įkraunama...

"Apple" kompiuteriai

Nauja tema.

Kur perkate "MacBook"" dėklus, krepšius? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 10 lapkričio 2015 - 22:15
QUOTE(Victorious @ 2015 11 10, 23:10)
Nauja tema.

Kur perkate "MacBook"" dėklus, krepšius? 4u.gif

Domina ta pati tema 4u.gif deklas iPad'ui


Ir klausimas ... Kaip sukelti visas foto is MacBook'o ir iPhon'o i plansete ??? kur ten ka suzenyti reikia ? doh.gif , bet perkelti taip, ad viskas liktu planseteje, o ir kompo ir telefono issitrintu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana34: 23 lapkričio 2015 - 14:47
bigsmile.gif Amazon biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2015 11 10, 23:10)
Nauja tema.

Kur perkate "MacBook"" dėklus, krepšius? 4u.gif



Nueinat i www.jimk.lt ir paieškoje parašykite "Macbook" , rasite daug visokių gėrių smile.gif arba spauskite ant nuorodos: http://www.jimk.lt/s...;submit_search=
Atsakyti
Pasakykit neišmanėlei jei aš pirkčiau stacionarų obuolį JAV? kas skirtųsi nuo LT parduodamo?
Atsakyti
QUOTE(zuikelisv @ 2016 06 30, 09:15)
Pasakykit neišmanėlei jei aš pirkčiau stacionarų obuolį JAV? kas skirtųsi nuo LT parduodamo?

Kištukas į elektros rozetę kitoks būtų.
Atsakyti
Kaip is vieno Apple perkelti visus duomenis i kita Apple ? unsure.gif
Atsakyti
Kodel negaliu instaliuoti program iMac'e, issoksta lentele su uzrasu safari can't open the file " ...... " because no available application can open it
Atsakyti
O koks failo tipas?
Atsakyti

Sveikos,

kurios esate perėjusios nuo wondows prie mac kompiuterių? Patiko? Verta? Visi taip giria MAC, o aš dabar kaip tik svarstau kokį nešiojamą kompiuterį įsigyti. Jei kas pasidalins kokia informacija būčiau dėkinga.

Ačiū :)

Atsakyti

Labai lauksiu atsakymo! ;) Dabar kaip tik svarstome šeimoje "ant bangos", tai labai įdomu būtų sužinoti papildomą info ar patirtį ;)

Atsakyti
O kokios informacijos reikia?

Perėjus nuo windows'ų - neįprasta, reikia susidraugauti. Daug dalykų padaryti geriau, nei Windows, kai kurie dalykai blogiau nei Windows.

O kalbant apie pačius kompiuterius, tai jie labai kokybiški.
Atsakyti