Įkraunama...
Įkraunama...

Parama maistu

Sveiki. Esu Krizinio nėštumo centro savanorė Kaune.
Mūsų centras teikia nemokamą pagalbą moterims, išgyvenančioms krizinį nėštumą. Pagalbą teikiame tiek nėštumo metu, tiek gimus vaikeliui. Rūpinamės visa šeima.
Šiuo metu vis dažniau susiduriu su situacija, kai vaikams (nekalbu apie mamas, jos viską ištveria) trūksta maisto. Yra nemokamas maitinimas darželiuose, dienos centruose, kažkiek (bet ribotą laiką ir ribotais kiekiais) padeda Maisto bankas. Bet lieka savaitgaliai, atostogos, vaikų ligos laikotarpis, kai vaikams reikia duoti valgyti. O nėra ką. Dėl prastos mitybos vaikai dažniau serga, užsisuka užburtas ratas.

Noriu paklausti, gal kas nors privačiai esate sukūrę kažkokią schemą, sistemą, modelį, kaip galima būtų paremti tokias šeimas - maistu, kurį išmeta namų ūkiai. Nes prekybos centrai arba išparduoda, arba atiduoda Maisto bankui arba dar kažkokioms institucijoms. Domėjausi šiuo kanalu.

Būsiu dėkinga už mintis, idėjas, patarimus.

Gal šią temą reikėtų kitame forume skelbti, bet čia susirenka tie, kam skauda dėl tokios situacijos...

Atsakyti
Beveik savaitę ieškojau informacijos ar kas prisideda ir remia šeimas maistu išskyrus Maisto banką, tačiau be fizinių ir NVO organizacijų vienkartinių parėmimų nieko neradau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2015 11 20, 10:14)
Beveik savaitę ieškojau informacijos ar kas prisideda ir remia šeimas maistu išskyrus Maisto banką, tačiau be fizinių ir NVO organizacijų vienkartinių parėmimų nieko neradau sad.gif


Merga, AČIŪ Jums labai, kad tiek laiko skyrėte. Ir aš pati ieškojau, neradau. Todėl ir galvoju, gal kas nors daro ką nors tokio tiesiog privačiai. Norėčiau nukopijuoti modelį smile.gif.
Juk žmonės tikrai išmeta maisto.
Gal kitą kartą atrodo, kad siūlyti gali tik daug, bet juk gelbsti ir kilogramas bulvių. Ir kepaliukas duonos, kai tiesiog nėra nė cento piniginėje. Kartais sunku suprasti, kad taip gali būti Lietuvoje, ne kažkur vargo prispaustoje šalyje, bet, deja, tai yra realybė. O mamos geros, mylinčios savo vaikelius ir šalia viso ko turi dar ir tai pakelti ... Skauda širdį be galo sad.gif.

Atsakyti