Įkraunama...
Įkraunama...

Kopenhaga

Labai mėgstu pasiskaitinėti apie pigias keliones, kaip susimedžioja pigius bilietus, nakvynės hosteliuose, maitinimąsis iš Lietuvos atsivežtais lašiniais ir badasriubėmis(čia tos užpilamos sriubytės) bigsmile.gif . Bet pati kažkaip niekada neišdrįsau ax.gif . Tik internete stebėdavau kiek visokiausių pasiūlymų atsiranda.
Ir štai išaušo vienas šeštadienio rytas kai pasvarstėme su vyru kur norėtume nuvykti, aš rinkausi tas šalis kur susikalbėti rusiškai būtų galima Gruziją ar Ukrainą, o vyras į Europą nori ir ne kitur. Cha, jei pats kalbėtų angliškai tai būtų visai gerai, bet kai nei vienas angliškai nemokame tai toks užsispyrimas mane net biesina. Lyg tyčia viename puslapyje pamačiau kad skrydis iš Kauno į Kopenhagą tik 5 eurai, tiek pat ir atgal. Bandau pirkti ir .... pavyksta. Data tai nelabai man tinkama rudens pabaigoje 3 dienos ir viduryje savaitės, bet kai tokia kaina galima rizikuoti išleis iš darbo ar ne. Vyrui irgi nieko nesakau, po geros savaitės bus vestuvių jubiliejus tuomet ir padovanosiu bilietukus. Pasižiūriu viešbučių kainas ir nė trupučio nenudžiugina, hosteliai irgi apiplėšimas vidury baltos dienos.
Po keliolikos minučių dašyla ką padariau doh.gif ir pati išsigąstu fear.gif , o jei kils kokių problemų suprasti gal dar suprasiu, bet pasakyti kad suprasčiau ne tik aš, bet ir kiti ką pasakiau gali ir nepavykti blink.gif na ir dar darbas, ar išleis 3 dienoms g.gif Puolu skambinti ir ieškoti dar tokių pat kvailių, kurie norėtų prisijungti lotuliukas.gif Vieni negali dėl darbo, kitiems mašinos variklis nusibaigė, nėra atliekamų pinigėlių, treti dabar vestuvėse dabar uliavoja alc.gif prašo palaukti poros dienų. Žinoma palauksiu, kur aš besidėsiu, mano bilietai juk rankose, na tiksliau e-pašte, bet čia ne esmė smile.gif
Pirmadienį darbe sulaukiu skambučio-pasirašom. Man lyg akmuo nuo dūšios nukrenta, negaliu sulaukti darbo pabaigos, ar dar liko pigiųjų bilietų.
Atsakyti
Grįžtu namo ir iš karto prie kompiuterio. Žiūriu-bilietai pabrango verysad.gif
Bet ogi mėnesiu anksčiau ir dar savaitgalio įeina kainuoja tik 5eurai. Variantas daug geresnis. Skambinu draugams, ar jiems tinka- sako dar geriau thumbup.gif Va vėl turime, dabar jau keturiems, bilietus į Kopenhagą. Vyrui vis dar nesakau nieko, o taip rūpi pasakyti, neramu nors pasiųski, net žmoniškai miegoti negaliu, juk laiko reikia dar iš darbo išsiprašyti atostogų ar kokių išeiginių papildomų reik susiveikti.Tik visa laimė kad jau nebe 3 dienų reikia, o vos vienos. Na nemoku aš tokių didelių paslapčių nuo jo slėpti (mažų irgi ax.gif ) Gerai prisipažinsiu, nesulaukiau aš vestuvių metinių, anksčiau padovanojau rolleyes.gif

Vakare kepu kotletus, verdu grikių košę, pjaustau dešrą sumuštiniams, ruošiuosi trijų dienų kelionei. Mūsų skrydis 6,05, taigi iš namų mums reikia išvykti kažkur apie 1 nakties. Sugebu atsigulti dar Panoramą TV teberodant, bet... lyg tyčia miegas niekaip neima doh.gif Gal po 11 tik užmingu, o jau po valandos ir keltis reikia.
Kauno oro uoste pirmą kartą, stovėjimo aikštelę iš anksto užsisakėm ir su nuolaida 3 paroms kainavo 10 eurų su centais. Galima užsisakyti nemokamą autobusiuką kad nuvežtų iki oro uosto, bet mes nematom reikalo, visai netoli toji aikštelė, o ir laiko pakanka.
Skrydis trumpas apie 6,30 jau Kopenhagoje( reikia nepamiršti laikrodžius persukti, ten +1 val nei pas mus) Dar oro uoste nusiperkame "City pas" viešojo transporto bilietus su kurio gali važinėtis autobusu, metro, traukiniu ir plaukti geltonos spalvos keleiviniu laivu. Važinėti galima per 4 zonas 24 val, daugiau ir nelabai reikia. Sumokame po 80 kronų. Pingus iš anksto dar lietuvoje išsikeitėme.
Atsakyti
Beeinant link metro prisimename kad mes dar nė nepusryčiavę smile.gif Bet jau nebepasitaikė joks labai patogus ir atokesnis suoliukas, taigi pusryčiaujame lietuviškais sumuštiniai pačiame metro ax.gif Jaučiamies tikrais turistais, neskaitan to kad kai kas, pirštais nerodysime, sugebėjo daiktus į lagaminą susidėti, o paskui oro uoste drebėti ar praeis, nes su ratukais gaunasi aukštesnio ilgio, nei galima. Bet nieks nesvėrė, nematavo. O ir pati paskui į dėžę matavimo įmečiau tai dar ir vietos liko 4u.gif
Važiuojame į viešbutį, nes kainos viešbučio ar Hostelio privataus kambario nelabai skiriasi, jei netoli miesto centro. O dar ir pusryčiai įskaičiuoti essen.gif. http://www.tripadvis...en_Zealand.html Mums kainavo apie 251 euro, mokėjome vietoje grynaisiais, nors užsakymui kreditinės reikėjo, bet nuo jos nenuskaičiavo. Iš anksto susitarėme kad priims mūsų bagažą i bagažo kambarį, taigi jame palikome savo daiktus. Mums pasakė kad galime ateiti anksčiau nei nurodytas įregistravimo laikas. Mes ne viešbutyje sėdėti atvykome, todėl šiuo pasiūlymu nepasinaudojome. smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jerda @ 2015 11 16, 21:55)
Labai mėgstu pasiskaitinėti apie pigias keliones, kaip susimedžioja pigius bilietus, nakvynės hosteliuose, maitinimąsis iš Lietuvos atsivežtais lašiniais ir badasriubėmis(čia tos užpilamos sriubytės)  bigsmile.gif . Bet pati kažkaip niekada neišdrįsau  ax.gif .


biggrin.gif Bet tai užkrečia? mirksiukas.gif thumbup.gif

Šaunuolė, kad išdrįsot. Laukiu toliau. 4u.gif
Atsakyti
Dairaus ir aš į pigius skrydžius Kopenhagon unsure.gif Tai labai labai ir labai džiugu, kad informacijos pateiksit thumbup.gif Laukiam biggrin.gif
Atsakyti
Laukiu tesinio ir klokit viska tongue.gif kur verta apsilankyti, kur buvot apsistoje, kiek kainavo. 4u.gif Mes skrendam porai savaiciu per pacias sventes, bet mes dar keliausim ir i Svedija. Stoholma, Malmo zadam aplankyti. Dar konkretaus plano nesudarem ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Jerda @ 2015 11 16, 20:44)
Važiuojame į viešbutį, nes kainos viešbučio ar Hostelio privataus kambario nelabai skiriasi, jei netoli miesto centro. O dar ir pusryčiai įskaičiuoti essen.gif. http://www.tripadvis...en_Zealand.html  Mums kainavo apie 251 euro, mokėjome vietoje grynaisiais, nors užsakymui kreditinės reikėjo, bet nuo jos nenuskaičiavo.

Cia vienai parai kaina, ar tam visam laikui kur buvote apsistoje? Nes kiek ziurejau apie 70-80 eu para buvo.
Atsakyti
QUOTE(SunGuru @ 2015 11 16, 22:58)

Cia vienai parai kaina, ar tam visam laikui kur buvote apsistoje? Nes kiek ziurejau apie 70-80 eu para buvo.


Ačiū visoms už palaikymą 4u.gif
Kaina 2 paroms 4 asmenims viename kambaryje, su įskaičiuotais pusryčiais

Pirmas įspūdis-dviračiai. Jų gausybė, mums pasirodė kad čia problema ne kur parkuoti automobilį, o kaip atrasti saviškį tar gausybės dviračių ax.gif
Čia tik labai maža aikštelė, buvo kelis kartus didesnių, bet ji pirmoji kurią pamatėme wink.gifuser posted image
O dviračių įvairių įvairiausių: paprastų ir keleivinių su saugos diržais, kuriais vežioja vaikučius, krovininių
user posted image

user posted image

user posted image

O čia jau visą gyvenimą žmogelis vežiojasi 4u.gif
user posted image

Yra ir tokių
user posted image

Ar lengvai atrastumėte sąvąji tarp tokios gausybės doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Einame į metro ir vykstame link Christianijos.
user posted image

Ten yra Gelbėtojo bažnyčia (Church of Our Saviour) (Vor Freslers kirke). Ją ir planuojame aplankyti, tiksliau kopti 400 laiptelių į bokštą.
user posted image

Bet dar per anksti, dirba nuo 10 val. Planai keičiasi- aplankome pirmiau Cristianiją, vadinamąją menininkų, hipių ir laisės rajoną, o kaip mano vyriokas išsireiškė-narkomanų rajoną ax.gif . Kaip visi žinome ten fotografuoti negalima, tai mes sąžiningai šio prisakymo ir laikėmies.
čia įėjimas
user posted image
Kadangi dar ankstyvas rytas tai tik keli turistai žioplinėja, vyksta statybos darbai na ir keli vietiniai nelabai besiorentuojantys aplinkoje kaip šešėliai praslinko. Pakampiuose mėtosi folijos gabalėliai, o šiap tai pakankamai tvarkinga, šiukšlės turi savo vietas.
user posted image
Kiek pasivaikčioję išeiname. O už tvoros verda rytinis gyvenimas.
user posted image
Laiko vis dar yra, taigi pasivaikštome palei kanalą.
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jerda: 17 lapkričio 2015 - 20:28
Sulaukiame 10 valandos, sumokame po 35 Danijos kronas( toliau kainas rašysiu sutrumpintai DKK) ir lipame į Church of Our Saviour bokštą. Dalis laiptelių lauke, taip tik dar įdomiau bigsmile.gif
user posted image
Atsiveria nuostabūs vaizdai:
user posted image
user posted image
Kadangi turime 24 val bilietą viešąjąm transportui nusprendžiame priplaukti iki Undinėlės su keleiviniu laivu. Gerai kai turiu miesto žemėlapį ir viešojo transporto žemėlapį. Jų nepasikuklinusi dar prieš mėnesį paprašiau Kopenhagos turizmo informacijos centro kad atsiųstų man i namus. Ir atsiuntė bigsmile.gif
user posted image
Pakeliui link stolelės
user posted image
Pamatę kad atplaukia laivas mes pabėgom nulėkėme link jo, net nesigilindami į kurią pusę jis plaukia
user posted image
Zinoma kad jis plaukė į visiškai priešingą pusę nei mes planavome mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Bet mes laiko turime, praplauksime visą maršrutą.
Laive, tiksliau kelte, bet man, blondinei jis vis vien laivas blush2.gif šilta gera.
user posted image
Dar gurgiantį kirminą numalšiname sumuštinukais ir grožimies vaizdais
user posted image


Papildyta:
Taip besigrožint nejučia ir miegas suėmė. Vis tik miegota tik 1,5 valandos. Pasirodo mes, merginos, nusnūdome visą pusvalandį.Nieko nepraradome, mūsų fotografas nemiegojo ir viską įamžino, net ir "miegančiąsias gražuoles" biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Apsukę visą ratą keltu išlipame ieškoti undinėlės. O mus pasitinka vienišas vyras.
user posted image
Matyt ir danai yra girdėję tą paskymą kad mergaitės sudarytos iš saldainių ir pyragų, o berniukai iš varžtelių ir dar kažko, o ko nepamenu, ar tik ne geležiukų 4u.gif

Ir pagaliau išvystame JĄ, kokia ji mažytė ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Apie viską pagalvota, tik turėki pinigų mielas turiste ir žioplinėki smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Bet mes patys iš anksto pasidomėjome kur eiti, kuo važiuoti būti tiek kiek mums įdomu ir be minios kitų turistu.
Atsakyti
Šlepsime link Kastllet.

user posted image
user posted image

Sužavi tobulos formos, kampai, įsivaizduoju koks turėtų būti vaizdas iš viršaus. Mums kaip tikriems lietuvaičiams iškyla klausimas kaip taip sugebama prižiūrėti, nupjauti žolę išlaikant tokius stačius kampus mirksiukas.gif Lietuviai net žiūrėdami fokusą nesugeba juo mėgautis, jiems iš karto techniniai klausimai iškyla g.gif
user posted image

Taip bespėliojant prieš akis išvystame ir atsakymą.
user posted image

Vyrioko atitraukti nuo šio stebuklo nebegaliu, jei nesisarmatytų tai gal net traktoriuką pavairuoti pasiprašytų lotuliukas.gif Beje ne mano vienos taip susidomėjęs, bemaž visi vyrai užsižiopso kaip vaikai dar nematytą naujo modelio žaislą pamatę
user posted image

user posted image

Gefiono fontanas (Gefionspringvandet) trykštantis jėga ir energija ir vėjyje plazdenančia suknnele. Tokios išraiškingos detalės, man net šiurpuliukai per kūną perbėga bežiūrint...
user posted image
user posted image
Didingas vaizdas
user posted image
Atsakyti
Viska jau pamaciau, galesiu likti viesbutyje kol MB miesta apziurines biggrin.gif

Aciu 4u.gif

Atsakyti