Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas, individuali veikla

QUOTE(sena pažįstama @ 2017 02 09, 14:38)
Dėl visų aferų nieko negaliu komentuoti, bet jei suteikėte paslaugą užsieniečiams(šioj vietoj-miškovežio pardavimas), pagal LR įstatymus privalote sumokėti PVM.
Pasiskaitykite daugiau čia:
https://www.vmi.lt/c...mdb/1.8.21?rqtj

Tai kad normali praktika kai įmonė įmonei parduoda kažką su 0 PVM tarifu (kai abu PVM mokėtojai), čia ne paslauga, bet pirkimas pardavimas, kaip žinia ES šalys narės nėra užsienio šalys. Matomai ten padaryti fiktyvūs pirkimai pardavimai toliau ir eksportas iš ES, todėl kažkas susigrąžino PVM ir susilikvidavo, o kai nebėra iš ko išieškoti tai ieško kraštinio.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2017 02 09, 14:46)
Tai kad normali praktika kai įmonė įmonei parduoda kažką su 0 PVM tarifu (kai abu PVM mokėtojai), čia ne paslauga, bet pirkimas pardavimas, kaip žinia ES šalys narės nėra užsienio šalys. Matomai ten padaryti fiktyvūs pirkimai pardavimai toliau ir eksportas iš ES, todėl kažkas susigrąžino PVM ir susilikvidavo, o kai nebėra iš ko išieškoti tai ieško kraštinio.

ES šalys ne prie ko. Kiekvienoj skirtingoj ES valstybėje skirtingas PVM, tą norėjau pasakyti mirksiukas.gif Pardavus 0 tarifu pardavėjas įsipareigoja pats susimokėti 21 proc. Net jei kažkas pardavė fiktyviai, vis tiek ir ta kita įmonė turės susimokėti savo šalies PVMą.
Jūs paskaitykit nuorodą, kurią įdėjau, ten ne apie įmones rašo, o apie paprastus žmones, kurie net dirba pagal verslo liudijimą(kaip aš), kurie nesurenka tų 45000 eurų, kad taptų PVM mokėtojais, bet turi PRIEVOLĘ mokėti PVM, nes bendravo su ES šalimis. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 09 vasario 2017 - 14:26
QUOTE(sena pažįstama @ 2017 02 09, 15:24)
ES šalys ne prie ko. Kiekvienoj skirtingoj ES valstybėje skirtingas PVM, tą norėjau pasakyti mirksiukas.gif Pardavus 0 tarifu pardavėjas įsipareigoja pats susimokėti 21 proc. Net jei kažkas pardavė fiktyviai, vis tiek ir ta kita įmonė turės susimokėti savo šalies PVMą.
Jūs paskaitykit nuorodą, kurią įdėjau, ten ne apie įmones rašo, o apie paprastus žmones, kurie net dirba pagal verslo liudijimą(kaip aš), kurie nesurenka tų 45000 eurų, kad taptų PVM mokėtojais, bet turi PRIEVOLĘ mokėti PVM, nes bendravo su ES šalimis. 4u.gif

O kurioj čia nuorodoj? Paprasti žmonės tai visai kas kita nei įmonės. Įmonės gali nuliniu PVM viena kitai parduoti. Jei jis įrodytų, kad ta mašina į Estiją tai firmai iš tikrųjų nuvažiavo, jokių mokesčių nereiktų mokėti, taip jam VMI sakė. Žodžiu pats turėjo nuvežti iki Estijos arba lydėti. VMI turi numerių atpažinimo sitemą, kuri įrengta pasienių tarp ES šalių zonoje, ji neužfiksavus kad mašina įvažiavo į Estiją. Žodžiu kažkas tokio.
Atsakyti
Mergytės, toks klausimas- kaip man žmoniškai susiskaičiuoti kiek turiu per mėnesį gauti pajamų, kad dirbdama pagal individualios veiklos pažymą gaučiau į rankas minimalią algą?
Atsakyti
Jei esu dirbanti pagal darbo sutarti ir dar noriu papildomai veiklai issiimti verslo liudijima, tai kokius mokecius turesiu moketi? VSD ir PSD?
Atsakyti
Sveiki, nezinau kur tiksliai turiu rasyt sita pranesima,
tad rasau cia.

Reikia pagalbos su draudimais. Reikia apdrausti kelis dalykus, kurie priklauso imonei. Kur draustumetes? Esu girdejas kad imones turto draudimas ife yra geras. Ka manote? Vienas pazistamas brokeris sake kad kas liecia imones turta ten nekyla bedu. As pats gyvybe tik esu apsidraudes, tad negyvybes draudimo rinkoje neturiu daug supratimo.
Atsakyti
Sveiki,


klausiu tų, kurie verčiasi INV ir kurie savarankiškai kas mėnesį moka PSD įmokas sodrai.

Ar Jus taip pat privalote papildomai mokėti PSD 9 proc. nuo savo gautų pajamų?

Ar pakanka, kad per metus būtų sumokėta 12 mėnesių įmokų suma?
Atsakyti
Sveiki visi,

Vykdau ind.veiklą pagal pažymą -prekiauju daikteliais. Kasmet paskutinę metų dieną padarau prekių inventorizaciją ir įvertinusi per metus turėtas pajamas ir išlaidas pateikiu VMI deklaraciją, pagal ją sumoku GPM, VSD ir PSD.
(VSD ir PSD moku tik kartą per metus, nes dar dirbu samdomą darbą ir esu apdrausta)

2017 metais liepos mėnesį keitėsi VSD mokesčio tarifas. TAČIAU aš nedariau inventorizacijos 2017-06-30 dieną, todėl negaliu pateikti atskirų sumų už I ir II pusmečius, nuo kurių atitinkamai reikia sumokėti 29,7% ir 28,9% VSD mokes2ius.

Gal žinot, kaip reiktų elgtis tokiu atveju? Gal yra galimybė deklaruoti ir sumokėti už 2017 metus VSD vienu tarifu? Tebūnie ir didesniu?
Atsakyti
Gal žinote, kiek reikia uždirbti, kad užsiskaitytų pilnas darbo stažas dirbant su individualios veikos pažymėjimu?Ir kiek į mėnesį reikia mokėti PSD ir kitus mokesčius?
Atsakyti

Sveikos. Šiuo metu laukiuosi. Gimdymo data kovo 15 dieną. Dirbu su individualia veikla. Už 2018 metus deklaravau 3000 € . Sav pranešimų nei karto neteikiau. Norėčiau gauti motinystės išmoką. Nuo ko pradėti ? Nuo 12 mėn minimalių algų ? O kaip su 30proc išlaidom ? Kaip man tiksliai viską suskaiciuoti ? Buvau Sodroj, nieko tikslaus nepasakė :( 

Man reikia žinoti kiek konkrečiai deklaruoti ir kokiais mėnesiais ? Ar skaičiuos atskirus mėnesius, ar bendra suma ? Ar šitie reikalai nesiskaito sukčiavimu ? Ar paskui nebūtų bėdų su VMI ? 

Atsakyti

Sveikos. Šiuo metu laukiuosi. Gimdymo data kovo 15 dieną. Dirbu su individualia veikla. Už 2018 metus deklaravau 3000 € . Sav pranešimų nei karto neteikiau. Norėčiau gauti motinystės išmoką. Nuo ko pradėti ? Nuo 12 mėn minimalių algų ? O kaip su 30proc išlaidom ? Kaip man tiksliai viską suskaiciuoti ? Buvau Sodroj, nieko tikslaus nepasakė :( 

Man reikia žinoti kiek konkrečiai deklaruoti ir kokiais mėnesiais ? Ar skaičiuos atskirus mėnesius, ar bendra suma ? Ar šitie reikalai nesiskaito sukčiavimu ? Ar paskui nebūtų bėdų su VMI ? 

Atsakyti

Sveikos. Šiuo metu laukiuosi. Gimdymo data kovo 15 dieną. Dirbu su individualia veikla. Už 2018 metus deklaravau 3000 € . Sav pranešimų nei karto neteikiau. Norėčiau gauti motinystės išmoką. Nuo ko pradėti ? Nuo 12 mėn minimalių algų ? O kaip su 30proc išlaidom ? Kaip man tiksliai viską suskaiciuoti ? Buvau Sodroj, nieko tikslaus nepasakė :( 

Man reikia žinoti kiek konkrečiai deklaruoti ir kokiais mėnesiais ? Ar skaičiuos atskirus mėnesius, ar bendra suma ? Ar šitie reikalai nesiskaito sukčiavimu ? Ar paskui nebūtų bėdų su VMI ? 

Atsakyti