Įkraunama...
Įkraunama...

„Be namų negerai“

user posted image

vacation4.gif Sveiki atvykę į aštuntą Australų serialo gerbėjų temą! vacation4.gif

Kadangi Lietuvos televizijos šio serialo neberodo, žiūrime per Youtube ir aptariame čia. Kurias serijas jau pažiūrėjome, užsižymime šiame dokumente.

Sena tema čia.
Atsakyti
Calaquendi, dėkui už naujus mielus namučius 4u.gif


QUOTE(Calaquendi @ 2015 11 28, 22:19)

Kaip supratau, Kolinos namukas stovi priekabų aikštelėje. Matėsi vienoj iš serijų, kad šalia yra priekabos, prie kurių Čarlė apklausė gyventojus. Tas namukas, atrodo, yra kilnojamas, tai kaip ir tinka prie bendro vaizdo biggrin.gif

Kolinos ir man gaila.. Nesvarbu, kad ji mėgsta nešioti paskalas, bet vis tiek negražiai su ja pasielgė.

Na aš irgi taip supratau dėl namuko, kad jis nedidukas ir kažkur visai šalia priekabų aikštelės biggrin.gif

Manau, kad vistik Penui toks elgesys geruoju nesibaigs doh.gif

QUOTE(Calaquendi @ 2015 11 28, 23:00)
Ieškodama nuotraukos naujai temai, radau informacijos, kad šiais metais buvo susitikę aktoriai, anksčiau vaidinę seriale. Tik nesupratau, ar ten buvo susitikimas vien tik aktorių, ar didžioji dalis buvo fanų, su kuriais susitiko tie aktoriai.

Nuotrauka:Daug kurių neatpažinau... blush2.gif

Beje, džiugu dėl Andželo ir norisi, kad jam pasisektų thumbup.gif

Dėkui už spoilerį bigsmile.gif Man įdomu kuo daugiau sužinoti kas bus toliau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zizija @ 2015 11 29, 22:29)
Beje, džiugu dėl Andželo ir norisi, kad jam pasisektų thumbup.gif

Tas restoranas bus sėkmingas. Naujausiose serijose jis vis dar veikia. Na, bent jau tose, kurias mačiau. Ir buriavimo klubas bus atnaujintas, visai nepanašus į tą, koks yra dabar.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2015 11 30, 09:48)

O tai liuks! thumbup.gif
Atsakyti
aš jau žiūriu 5080 seriją smile.gif vejuosi po truputį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burnickiene @ 2015 12 03, 20:07)
aš jau žiūriu 5080 seriją smile.gif vejuosi po truputį smile.gif

Šaunu, visai nedaug beliko! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2015 11 29, 00:00)
Ieškodama nuotraukos naujai temai, radau informacijos, kad šiais metais buvo susitikę aktoriai, anksčiau vaidinę seriale. Tik nesupratau, ar ten buvo susitikimas vien tik aktorių, ar didžioji dalis buvo fanų, su kuriais susitiko tie aktoriai.

Nuotrauka:

user posted image

Straipsnis

7 atpazinau smile.gif

Ačiū Calaquendi - padirbėjai iš peties. Per savaitę vos pavijau karsta.gif

Nepatinka man tas Penas (nu bet ir vardas doh.gif ). Su ta lėle irgi turbūt jis čia bus nagus prikišęs g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2015 12 04, 14:24)
Su ta lėle irgi turbūt jis čia bus nagus prikišęs  g.gif

Hm, net nepagalvojau apie tokį variantą... g.gif Bet kai pasakei, tai visai įmanoma. Jis viską stebi, tai neabejoju, kad galėjo išsiaiškinti, kas vyksta g.gif
Atsakyti
5114

Romeo pamato Peną su nematyta mergina. Paklausia Nikolės, ar ji vis dar draugauja su juo, bet ji pasako, kad ji šiaip su juo rimtai nesusitikinėja, tik šiaip leidžia laiką, bet Romeo tai neįtikina, jis nežino, kokie iš tiesų Nikolės santykiai su Penu. Nikolei smalsu, kodėl Romeo klausė apie ją ir Peną, ir pastebi įtampą tarp jų. Paklausia paties Peno apie tai, bet jis išsisuka nuo atsakymo. Vėliau mokykloje ji to paties paklausia Romeo, bet jis pasako, kad nieko nevyksta. Indi taip pat pastebi, kad kažkas negerai, ir Romeo jai pasako, kad nežino, ar reikia pasakyti Nikolei apie pastebėtą merginą. Indi pasako, kad jeigu ji būtų tokioj situacijoj kaip Nikolė, norėtų žinoti, bet Romeo bijo, kad Nikolė ant jo supyks. Galiausiai Romeo pasako viską Nikolei, bet nėra tikras, ar pasielgė teisingai. Nikolė pasako, kad viskas gerai, ji ir Penas nėra pora, todėl jis gali bendrauti su kitomis merginomis, jei tik nori. O ant Romeo nepyksta dėl to, kad pasakė. Bet tai neįtikina Romeo, jis galvoja, kad Nikolė tik apsimeta.

Penas pasako Alfui, kad nesiruošia liudyti prieš Koliną teisme ir įtikins to nedaryti kitas vagystės aukas. Alfas dėl to labai patenkintas, bet bijo, kad gali būti per vėlu, kadangi byla jau pradėta.

Romeo pamato Peną išeinantį iš kitos merginos priekabos ir jį užsipuola. Penas pasako, kad jis tik kalbėjo su ta mergina norėdamas įtikinti ją atsiimti pareiškimą dėl pavogtų daiktų.

Po to, kai Penas visus įtikina atsiimti pareiškimus, Kolinai kaltinimai panaikinami.

Nikolė nori paklausti Peno dėl kitų merginų, bet kai sužino, ką jis padarė dėl Kolinos, nusprendžia, kad jis geras vaikinas, todėl nebūtina jam nieko aiškintis. Nikolė pasako Romeo, ką padarė Penas, bet tai Romeo neįtikina. Nikolė džiaugiasi, kad Romeo ja rūpinasi.

Lėja pasako Reičel, kad seselė apipylė Sidą kava. Reičel dėl to šokiruota, o kai pamato įtampą tarp Sido ir vienos iš seselių, pasiteirauja jo apie situaciją. Jis nenori dėl to pateikti skundo ir pasako, kad ta seselė yra jo eks, o tai nebuvo susiję su darbu. Vėliau seselės nepaklūsta Sidui, nedaro to, ką jis jų prašo (kaip supratau, dauguma, ar net visos užduotys susijusios su pacientais), ir galiausiai Džiulė pasako, kad jos atisako dirbti su Sidu po to, ką jis padarė Teresei. Reičel bando pasikalbėti su seselėmis, bet nieko nepasiekia - jos slaugys Sido pacientus, bet tik ne tada, kai jis pats yra kambaryje. Tačiau atrodo, kad jos planuoja apie tai pranešti seselių vadui. Iki tol Reičel padės Sidui su jo pacientais, bet Sidas pasako, kad jis negalės tęsti darbo, jeigu situacija nesikeis. Sidas bando kalbėti su Džiule sakydamas, kad asmeniniai santykiai neturėtų turėti įtakos profesionaliam elgesiui, kadangi dėl to nukenčia tik pacientai. Bet Džiulė jį ignoruoja ir atsisako klausyti. Moteriai, kuri neseniai pagimdė (ją rodė ir anksčiau, bet nieko įdomaus su ja nevyko), prasideda kraujavimas. Sidas įsako seselėms suaugti ir daryti savo darbą. Jos vis dar nori ignoruoti Sidą, kai tenka įsikišti skubios pagalbos skyriui.

Deksas pasiūlo padėti Toniui bokso pamokose, ir Tonis sutinka.


Šiek tiek padėliojau istoriją su Nikole, Romeo, Penu ir kaltinimais Kolinai, kad būtų maždaug pagal eilę ax.gif blush2.gif Kiti įvykiai pagal tai, kaip backtothebay aprašė blush2.gif
Atsakyti
5115

Sidas ir Reičel kovoja dėl pacientės gyvybės, bet matosi, kad ji arti mirties. Jai prasideda haliucinacijos ir pagalvoja, kad Sidas yra jos vyras. Kalbina jį, sako, kad myli. Sidas jai atsako tuo pačiu - pasako, kad myli, nes to pacientei labai reikia. Seselės dabar jau pamato kitą Sido pusę ir pradeda jį gerbti. Sidui tenka pasakyti pacientės vyrui, kas nutiko. Kai Sidas ir Reičel buriavimo klube išgeria po bokalą, Alfas jiems pasako, kad čia paskutiniai gėrimai, patiekiami buriavimo klube prieš jo atnaujinimą (remontą). Po sunkios darbo dienos Sidas pareina namo, išsitraukia alaus ir sulaukia vienos iš seselių, kuri siūlo savo draugiją. Kaip supratau, čia ne Teresė, o kažkuri kita.

Rubė ir Liamas įrašinėja dainą studijoje ir Liamas atrodo susirūpinęs. Jis pasiguodžia Rubei, kad bijo, jog muzika vėl jį prives prie tokio gyvenimo, koks buvo anksčiau. Rubė patikina, kad to nebus, nes jis stiprus, o Rubė bus šalia ir jį palaikys. Įrašymas labai gerai nusiseka ir jie apsikabina.

Į Samerbėjų motociklu atvažiuoja italė mergina, apsirengusi formaliais drabužiais. Sustoja pajūryje, įmeta žiedą į vandenį. Ją užkalbina Liamas, bet yra sutinkamas šaltai. Vėliau kavinėj sužinom, kad ta mergina - Eiprilės sesuo Bjanka. Ji pabėgo iš savo sužadėtuvių vakarėlio, kuris vyko Milane, nes sužinojo, kad sužadėtinis ją apgaudinėjo su kita. Joms bekalbant galima pastebėti, kad jos yra labai skirtingos. Buriavimo klube Bjanka flirtuoja su Liamu, o juos pamačiusi Rubė jaučiasi sukrėsta.

Jei gerai supratau, tai Elaidžas neturėjo progos VJ klasei papasakoti apie savo darbą, nes visą (arba didžiąją dalį) tam skirto laiko prakalbėjo ugniagesys, pasakodamas apie savo nuveiktus darbus. Elaidžas susimąstė, kad buvo pasiruošęs pasakojimą apie neįdomius dalykus, todėl nusprendė prisiminti, ką įdomaus nuveikė per savo "karjerą". Kai papasakojo apie visokias tragedijas ir stichines nelaimes, su kuriom teko jam susidurti, Lėja susimąsto, ar tikrai jam bus pakankamai įdomu dirbti Samerbėjuje. Jis šiek tiek susimąsto, ar tikrai jis džiaugsis čia dirbdamas, bet patikina Lėją, kad jam viskas čia tinka.
Atsakyti
Biski kazko nesupratau ax.gif Kodel ten visos tos seseles nusiteike pries Sida?
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2015 12 07, 16:52)
Biski kazko nesupratau ax.gif  Kodel ten visos tos seseles nusiteike pries Sida?

Kai praeitą kartą Sidas buvo miestelyje, jis su viena iš jų (Terese) palaikė santykius. Jei gerai atsimenu, kažkurį kartą Nikolė, atėjusi pas Sidą, užtiko tą seselę pas jį. Neprisimenu, kas tiksliai tarp seselės ir Sido nutiko, bet ji buvo dėl to labai nepatenkinta. Ar jis ją paliko, ar išdavė su kita, ar dar kažkaip įskaudino...
Atsakyti