Įkraunama...
Įkraunama...

Londonas ir londonietės smagiai laukia Kalėdų

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 02 gruodžio 2015 - 22:13

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mainly: 02 gruodžio 2015 - 23:34
alio? Tai gal jau pareikit namo ? ! blink.gif
Atsakyti
I lova jau einam , o ne namo biggrin.gif Aciu Elija uz namus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mainly @ 2015 12 03, 00:53)
alio? Tai gal jau pareikit namo ? !  blink.gif

As dar dirbu.Iki lovos dar valanda kaip min. smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2015 12 03, 00:58)
As dar dirbu.Iki lovos dar valanda kaip min. smile.gif .

Tu dar darbe dirbi ar namie dirbi?
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2015 12 02, 21:54)
I lova jau einam , o ne namo  biggrin.gif Aciu Elija uz namus  4u.gif


O tai ne namuose miegoti reikia? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Elija, uz naujus namus 4u.gif

Gotte, klausei tai taip cistos yra, darys biopsija. Dabar negali pasakyk 100% kad nera piktos.
Grazus katinukas, nu bet man katinas turi but minkstas, pukuotas biggrin.gif jus jau toki viena turit g.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2015 12 03, 01:32)
Elija, uz naujus namus  4u.gif

Gotte, klausei tai taip cistos yra, darys biopsija. Dabar negali pasakyk 100% kad nera piktos.
Grazus katinukas, nu bet man katinas turi but minkstas, pukuotas  biggrin.gif  jus jau toki viena turit  g.gif

Labas rytas.Gerai kad laiku jas rado.Padarys biopsija,ir isims jeigu ka.Nepergyvenk.Pas mane puse draugiu be kiausidziu gyvena ir nieko.Viskas bus gerai.Mano dukrai kaip buvo 16 buvo rade cista,po metu jos jau nebuvo.Viskas bus gerai.
Atsakyti
Labas rytas,

I.Elija grazi tema. Primine musu viena nare niku Londonas biggrin.gif

Apžiūrėjau J.Statkevičiaus šou foto, šį kartą gražu. Nėra to vulgarumo, bet piguma dvelkia g.gif , bet rūūūūbai šį kartą tikrai labai patiko thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(gotte @ 2015 12 02, 16:55)
Limcamca, aš nežinau kaip reaguočiau jei mano vaikui reiktų reikšti palaikymą "vaivorykšiniams". Šiaip nesu prieš nusiteikusi, bet man tos akcijos tai visai ne į temą. Kodėl negali jie tiesiog gyventi ir tiek, nesuprantu. Vis jiem kokių palaikymo renginių, paradų reikia doh.gif Pas mus mokykoje yra dvi lesbietės, jos turi tris vaikus - neseniai trečias gimė. Tokios kažkokios apsileidusios užpankavusios britės blush2.gif  doh.gif Bet į jas niekas kreivai nežiūri schmoll.gif


Manau logiška, kad jų taikinys vaikai, nes vaikų mąstymą dar gali keisti, koreguoti, pakreipti tam tikra linkme. Vat ir aš nenoriu labai putotis, nes vaikai akcentuos, kad tai yra kažkoks blogis. Pakalbėjom, papasakojo ką pasakojo biggrin.gif , pagalvojom ką rengsis, biškeliuką atkalbėjau plaukus spalvotai purkštis, nes mokykloje tai tikiu, kad saugu. Bet už jos ribų, visokių durnių yra. Pamatys vaivorykštę dar iš kokio akmens paleis doh.gif


QUOTE(giega @ 2015 12 02, 17:30)
Einu puostis,varom i Madonos koncerta mirksiukas.gif


Kaip koncertas?

QUOTE(gotte @ 2015 12 02, 21:23)
vo koks mūsų vaiks


Gražuolis wub.gif UK ar LT pirkot?
Atsakyti
Oi,koks grazuolis Gottes naujas katinukas bigsmile.gif bigsmile.gif As uz Fog varda thumbup.gif


Kocertas labai fainas bigsmile.gif Ypac pirma valanda-dainos geros,show nerealus bigsmile.gif Paskui biski issikvepe,dainos tokios kur tik show ziuret galima,o pvz masinoj nebeklausytum...Bet vistiek labai fainas koncertasBandziau fotkint,bet sviesos spigina,nieko nesimato...


Atsakyti
Toli nuo scenos. Kaip Madona pati atrode?
A, bet ziurek si karta griuvo, griuvo kelis kartus pries koncerta ir nenumire tau kaip Dzeksonas biggrin.gif Juodas jumoras biggrin.gif
Atsakyti