Įkraunama...
Įkraunama...

Patėvis

Sveiki kaip islaikot distancija kai gyvenat su moterimi jos dukra ir per sventes atvaziuojanciu buvusiu vyru -ar imanoma santykiu harmonija ? gal reiktu visiem kartu pagyvent g.gif
Atsakyti
O ko tam vyrui i jusu namus vaziuot??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sėlija* @ 2015 12 13, 18:04)
O ko tam vyrui i jusu namus vaziuot??? blink.gif
situacija issprendziau .
Nuo pradziu jei ,tai mama su dukra gyvena savo namuose na o tetukas(buves) aplanko lanko su gimtadieniu pasveikina duoda pastebejimus ir t.t
Problema tame kad gal kur belgijoje ymanoma keturiese penkiese gyvent tai normalu o mes deja Lt gyvenam -kaimynai po to sypsosi ir klausia kelise jus ten gyvenat .
Jei normaliai tai taip suprantu arba buves nesikisa i seimos santykius kartais pasiima vaika ir viskas arba isvis nebendrauja - nes po to su vaiku neina susisneket - tetis gerutis o patevis vergvaldys .
Atsakyti
As suprantu, kad tevas pasiima vaika ir bendrauja, bet tam nereikia apsistoti pas buvusia zmona. Čia visiškas nonsensas.
Atsakyti
nesupratau g.gif atvaziuoja jusu zmonos buves vyras ir gyvena kazkiek dienu pas jus?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 12 20, 20:48)
nesupratau  g.gif atvaziuoja jusu zmonos buves vyras ir gyvena kazkiek dienu pas jus?

As ir is pradziu nesupratau ,bet po kazkiek laiko supratau .. buves mamos draugas uzsuka (vaiko tevas) bet negyvena ,pasibuna su vaiku pasveikina per sventes -aisku kai manes nebuna ir t.t
idomu kad paklausus kaip cia dabar ,-atsakymas -tevas myli dukra -laabai .
Esme kad mama nieko blogo nemato ,kaimynai sypsosi kartais paklausia jos kiek ji tu vyru turi doh.gif
O blogiausia kad vaikas nuteikiamas taip -tetis geris- nes su juo smagu linksma ir t.t - o mama bloga ,nes ja nelinksma, ji valgyt duoda skalbia ir dar drauga turi.
Man tai cia nesamone gaunas -aisku amerikoj gyvena penkiese nu cia neiseina marijos zemej
Papildyta:
QUOTE(Sėlija* @ 2015 12 20, 19:07)
As suprantu, kad tevas pasiima vaika ir bendrauja, bet tam nereikia apsistoti pas buvusia zmona. Čia visiškas nonsensas.
Ne jis negyvena ,tiesiog uzeina buna isgeria arbata puse dienos ,pasiima vaika ir issiveza ... Manau kiekvienas ta riba nubrezes savaip tuo labiau kad EX ...
Pavyzdziui gimtadienio proga -sakyciau pakaktu sms -o cia su gelem nutaikes proga (susitares ) sveikina buvusia zmona kuri turi drauga ....
idomu ties kiek riba turetu buti nubrezta ...
Atsakyti
nepyk, bet ir problema radai doh.gif ir kaimynai tavo, tai idiotai,atsiprasant. Kiekvienas zmogus, kuris uzeina ir pabuna kelias valandas, tai jau GYVENA???? Visai zmonem su galva blogai. Bet ir pats kaltas, kad nesugebi ju pasiust i keturias puses, kai tokias nesakones sako.
O kuo tau blogai, kad uzeina ir issiveza dukra pusei dienos? Gi jo vaikas, turi tam teise. Ar noretum, kad savaitgali pas jus praleistu, kad su dukra pazaist galetu? Ar jam jau savo vaika reikia pamirst, jei jau su jos mama issiskyre? O del arbatos gerimo g.gif na, irgi nesuprantu problemos. O tai tavo zmona/drauge negali sutart su ex, vien del bendro vaiko? Butinai peiliais turi metytis? Nes jei gali sutart, tai kas blogo apie bendra vaika prie arbatos puodelio pasedet? Ar tu jau juos lovoj uztikai? Tada jau kitas reikalas.
nepyk, bet man atrodo, kad problema tavyje. Tavo paranojoj. Nebent tam pavydui realu pagrinda turi.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 12 20, 21:57)
nepyk, bet ir problema radai  doh.gif ir kaimynai tavo, tai idiotai,atsiprasant. Kiekvienas zmogus, kuris uzeina ir pabuna kelias valandas, tai jau GYVENA???? Visai zmonem su galva blogai. Bet ir pats kaltas, kad nesugebi ju pasiust i keturias puses, kai tokias nesakones sako.
O kuo tau blogai, kad uzeina ir issiveza dukra pusei dienos? Gi jo vaikas, turi tam teise. Ar noretum, kad savaitgali pas jus praleistu, kad su dukra pazaist galetu? Ar jam jau savo vaika reikia pamirst, jei jau su jos mama issiskyre? O del arbatos gerimo  g.gif na, irgi nesuprantu problemos. O tai tavo zmona/drauge negali sutart su ex, vien del bendro vaiko? Butinai peiliais turi metytis? Nes jei gali sutart, tai kas blogo apie bendra vaika prie arbatos puodelio pasedet? Ar tu jau juos lovoj uztikai? Tada jau kitas reikalas.
nepyk, bet man atrodo, kad problema tavyje. Tavo paranojoj. Nebent tam pavydui realu pagrinda turi.
Pas normalius zmones gerbia kita zmogu ir i visokias intrigas su buvusiuoju nesivelia , dukra -valio atvaziavai prie varteliu pasiemei uz rankutes ir issivezei ...
Kam tie uzkulisiniai zaidimai ...
nepykstu nera del ko -cia juk forumas kad pakalbeti ir gal is sono geriau atrodo ..
as nutraukiau santykius nes sunku matyt vaika kuris dziaugiasi tevu o mano atzvilgiu priesas -o man tai nereikalingas nesimas kazkokio jungo,pagalvojus kam svetimos bedos ...
su peiliais nereikia bet kazkaip gerti arbatas svesti gimtadieni su buvusiu vyru pas save namuose kai turi drauga nesusideda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 20 gruodžio 2015 - 22:12
QUOTE(Leksa @ 2015 12 20, 21:57)
nepyk, bet ir problema radai  doh.gif ir kaimynai tavo, tai idiotai,atsiprasant. Kiekvienas zmogus, kuris uzeina ir pabuna kelias valandas, tai jau GYVENA???? Visai zmonem su galva blogai. Bet ir pats kaltas, kad nesugebi ju pasiust i keturias puses, kai tokias nesakones sako.
O kuo tau blogai, kad uzeina ir issiveza dukra pusei dienos? Gi jo vaikas, turi tam teise. Ar noretum, kad savaitgali pas jus praleistu, kad su dukra pazaist galetu? Ar jam jau savo vaika reikia pamirst, jei jau su jos mama issiskyre? O del arbatos gerimo  g.gif na, irgi nesuprantu problemos. O tai tavo zmona/drauge negali sutart su ex, vien del bendro vaiko? Butinai peiliais turi metytis? Nes jei gali sutart, tai kas blogo apie bendra vaika prie arbatos puodelio pasedet? Ar tu jau juos lovoj uztikai? Tada jau kitas reikalas.
nepyk, bet man atrodo, kad problema tavyje. Tavo paranojoj. Nebent tam pavydui realu pagrinda turi.
Suprantu kad menkniekis ,o jum patiktu kad jus draugaujat su manim tvarkot busta man mano o as parsivedu savo buvusia isgeriu arbatos ,nes vaikas bendras , atvaziuotu pasveikint su gimtadieniu as pasvenciu pusdieni ....be jusu jum nezinant ... taigi vaikas bendras ..
o vaikas jum dar uzmestu -ko cia atvaziuoji ?? kas jus cia trauktu taip protingai pasverus ?

Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2015 12 20, 22:05)
Pas normalius zmones gerbia kita zmogu ir i visokias intrigas su buvusiuoju nesivelia , dukra -valio atvaziavai prie varteliu pasiemei uz rankutes ir issivezei ...
Kam tie uzkulisiniai zaidimai ... 


siaip jau tevai turetu ir kalbetis apie savo vaika. Bendra vaika. Ir tikrai nematau nieko blogo, jei buves sutuoktinis ir pro duris uzeina. Ir arbatos atsigeria. Tai nejau, jei pakalbet nori, tai buves vyras savo buvusia zmona i kavine specialiai turi kviestis ar vestis? Ar lauke stovet ir kalbet? O gal jiems galima tik telefonu bendraut? Tai dar pareikalaut reiketu, kad ir pokalbius irasytu, maza kas......
PARANOJA.

QUOTE(arbuzas77 @ 2015 12 20, 22:22)
Suprantu kad menkniekis ,o jum patiktu kad jus draugaujat su manim tvarkot busta man mano o as parsivedu savo buvusia isgeriu arbatos ,nes vaikas bendras , atvaziuotu pasveikint su gimtadieniu as pasvenciu pusdieni ....be jusu jum nezinant ... taigi vaikas bendras ..
o vaikas jum dar uzmestu -ko cia atvaziuoji ??  kas jus cia trauktu taip protingai pasverus  ?

tai jus net negyvenat kartu? ir dar kazkokios pretenzijos is draugo net ne sugyventinio puses, kad kazkas pas drauge i jos namus gali ateiti doh.gif
Mano patarimas - ieskot moters be vaiku, be buvusiu vyru. Ir geriau vaiku neturet. Nes jei issiskirsit, garantuotai, vaikas liks be tevo. Matau is anksciau issakyto poziurio.
Atsakyti
nesuprantu autoriaus problemos schmoll.gif ir matau tik vienur problema - jame paciame. Labai jau susireiksmines. Tipo, jei pasiemem moteri su vaiku, tai vaiko tevas geriausia, kad nesdintusi is ju visu gyvenimo. O moteris su buvusiu elgiasi, kaip civilizuoti zmones. Ir kazko visai netikiu, kad kaimynai klausineja keliese gyvenat. Cia jau bus autoriaus fantazijos. Pas visus zmones uzeina kiti zmones i namus ir pabuna po kazkiek valandu, bet netikiu, kad kaimynai jau is karto puola klausinet ar negyvena kartu.
Atsakyti
oi arbuze, arbuze...mes su buvusiu ne vien arbatos isgeriam, bet ir mieste kartu apsilankom, i picerija nueinam (visur su vaiku, aisku), turim bendru draugu, tai nuolat susiduriam kokiuose suejimuose. (dabar vien del musu skyrybu - draugai mums po dvigubas sventes organizuot turetu? bigsmile.gif )
ir siaip jei kur nuvezt reikia, kartais paprasau - nors ir nepiktnaudziauju.
Man istrigo, jog tau rupi KAIMYNU nuomone - tipinis lietuviskas bruozas.
ir dar liudna tai, jog tavo tpinis lietuvinis mastymas - jei isiskyre, tai turi buti nuolatiniam karo stovy.
doh.gif doh.gif arba atsalime.
zmoniu nebrandumas net juokina....
Atsakyti