Įkraunama...
Įkraunama...

Eismo įvykio žalos sureguliavimas

Sveikos, į mane įvažiavo kitas automobilis, tačiau dėl patirto streso eismo deklaracijoje įrašiau tik galine lempa ir bamperi, ar gali draudejas prisikabin ir neatlygint nuostolio del sparno pazeidimu? Ilenkta ir nubrozdinta. Bet ten puikiai matosi jog del butent sio smugio taip ir atsitiko.
Atsakyti
QUOTE(mergytea90 @ 2015 12 18, 00:04)
Sveikos, į mane įvažiavo kitas automobilis, tačiau dėl patirto streso eismo deklaracijoje įrašiau tik galine lempa ir bamperi, ar gali draudejas prisikabin ir neatlygint nuostolio del sparno pazeidimu? Ilenkta ir nubrozdinta.  Bet ten puikiai matosi jog del butent sio smugio taip ir atsitiko.


Jei labai neramu- galima rašyti papildymą draudimui. Bet šiaip žalą vertina ekspertai apžiūrėdami automobilį. Juk tikriausiai važiavot į draudimą apžiūrai? Draudimas turi nuotraukas? Nereikia bijoti bendrauti labiau su draudimu, ir viskas bus gerai, galima juk skambinti, rašyti arba nuvažiavus pasišnekėti smile.gif
Atsakyti
Viskas gerai, draudimas viską nufotografavo ir visus pažeidimus surašė nepriklausomai nuo eismo įvykio deklaracijos - ji tik formalumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 12 18, 12:52)
Jei labai neramu- galima rašyti papildymą draudimui. Bet šiaip žalą vertina ekspertai apžiūrėdami automobilį. Juk tikriausiai važiavot į draudimą apžiūrai? Draudimas turi nuotraukas? Nereikia bijoti bendrauti labiau su draudimu, ir viskas bus gerai, galima juk skambinti, rašyti arba nuvažiavus pasišnekėti smile.gif

i draudima toli grazu nebutina vaziuoti apziurai
Atsakyti
Na taip, dabar tik nuotraukų užtenka. Mūsų atveju jie patys atvažiavo apžiūrai ir nusifotkinti, net su savo domkratais, nereikėjo net ant keltuvo kelti (stovi servise mašiniukas).
Atsakyti
mano atveju viska sutvarke servisas. As uzregistravau ivyki draudime ir toliau jau viska servisas sutvarke, man teko tik kelis kartus telefonu pakalbeti.
Ai nu tiesa draudimui dar teko rasyti prasyma del pakaitinio automobilio kompensavimo.
Atsakyti
Mano atveju servisui nėra kas veikti- man jie tiesiog padeda, nes neturiu kur mašinos laikyti. Mašiniukas nurašomas. Todėl draudimo ekspertai ir važiavo patys į vietą žiūrėti ir patys nuotraukas darėsi. Mėginsim pardavinėti dalimis su serviso pagalba smile.gif
Atsakyti