Įkraunama...
Įkraunama...

Susižavėjimas kunigu

Sveikos, moterys ir merginos. smile.gif

Norėjau paklausti ar yra kada tekę susižavėti kunigu? Ar dar rimčiau - įsimylėti? Jei taip, gal pasidalinsite savo patirtimi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(einora1234 @ 2016 01 03, 22:48)
Sveikos, moterys ir merginos.  smile.gif

Norėjau paklausti ar yra kada tekę susižavėti kunigu? Ar dar rimčiau - įsimylėti? Jei taip, gal pasidalinsite savo patirtimi?  4u.gif

Isimyleti kuniga yra tas pats, kas isimyleti uzsienietiska aktoriu. Isimylime ne konkretu asmeni, o jo kuriama romantiska personaza. Tai nera blogai, jei neperauga i persekiojama manija. Susikurtas romantiskas vyro ivaizdis privercia mus, moteris, pakelti siekiamybes kartele. Tai reiskia, kad ieskant antros poros bus automatiskai atmetami "blogiukai" vaikinai. thumbup.gif
Atsakyti
Taip, iš tiesų visiškai sutinku su jumis, kad toks susižavėjimas tikriausiai atsiranda dėl to, kad pačios moterys susikuria romantiška iliuzija apie tą žmogų. Kunigas tikrai tam yra labai palanki dirva, jį labai lengva romantizuot (nors, žinoma, tikrai ne kiekvieną kunigą). Niekada iki šiol negalvojau, kad galėčiau susižavėti kunigu, kol į mūsų parapiją neatkėlė naujo, jauno kunigo. Jis yra tikrai gražus, ne vien išvaizda, bet ir savo vidumi (kiek jį pažinau). Tikrai jaučiasi, kad žmogus į kunigystę atėjo iš pašaukimo. Visuomet pasako gilius ir tokius tikrai paliečiančius pamokslus. Mandagus, protingas ir šiltas. Tokių vaikinų tarp paprastų žmonių tikrai ne dažnai atsiranda. Todėl tikriausiai šis man kilęs susižavėjimas yra visiškai natūralus jausmas. Bet visgi neramina tas faktas, kad tas žmogus yra kunigas. Manau, kad pats žavėjimas žmogumi tikrai nėra kažkoks blogis ar nuodėmė. Tik man kyla klausima, kur yra ta riba? Ar yra blogai galvoti, kad kunigas yra gražus vyras? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(einora1234 @ 2016 01 04, 17:32)
Taip, iš tiesų visiškai sutinku su jumis, kad toks susižavėjimas tikriausiai atsiranda dėl to, kad pačios moterys susikuria romantiška iliuzija apie tą žmogų. Kunigas tikrai tam yra labai palanki dirva, jį labai lengva romantizuot (nors, žinoma, tikrai ne kiekvieną kunigą). Niekada iki šiol negalvojau, kad galėčiau susižavėti kunigu, kol į mūsų parapiją neatkėlė naujo, jauno kunigo. Jis yra tikrai gražus, ne vien išvaizda, bet ir savo vidumi (kiek jį pažinau). Tikrai jaučiasi, kad žmogus į kunigystę atėjo iš pašaukimo. Visuomet pasako gilius ir tokius tikrai paliečiančius pamokslus. Mandagus, protingas ir šiltas. Tokių vaikinų tarp paprastų žmonių tikrai ne dažnai atsiranda. Todėl tikriausiai šis man kilęs susižavėjimas yra visiškai natūralus jausmas. Bet visgi neramina tas faktas, kad tas žmogus yra kunigas. Manau, kad pats žavėjimas žmogumi tikrai nėra kažkoks blogis ar nuodėmė. Tik man kyla klausima, kur yra ta riba? Ar yra blogai galvoti, kad kunigas yra gražus vyras?  blush2.gif

Kiek suprantu jei apie kuniga galvoji ne kaip apie kuniga jau yra pavojus atsirasti nuodemei unsure.gif geriausia uzkirsti kelia tolimesnei eigai kol dar situacija yra kontroliuojama..
Atsakyti
QUOTE(einora1234 @ 2016 01 04, 15:32)
Tik man kyla klausima, kur yra ta riba? Ar yra blogai galvoti, kad kunigas yra gražus vyras?  blush2.gif

Riba yra lygiai ten pat, kaip ir galvojant apie vedusį (taigi - savo valia įsipareigojusį) vyrą. wink.gif

Čia ne koks naujos lietryčio temos "tyrimas"? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 01 07, 20:11)
Riba yra lygiai ten pat, kaip ir galvojant apie vedusį (taigi - savo valia įsipareigojusį) vyrą. wink.gif

Čia ne koks naujos lietryčio temos "tyrimas"?  rolleyes.gif


Na, gerai. O tuomet galima žiūrėt į vedusį vyrą ir galvot, kad jis yra gražus? Ar tai jau būtų blogai?
Su tuo lietryčiu prajuokinai biggrin.gif Tiesą pasakius nežinojau ką šitas žodis reiškia, tai pagooglinau. biggrin.gif Kaip suprantu Lietuvos ryto trumpinys, taip? biggrin.gif Tai atsakymas - ne, čia tikrai kažkoks tyrimas. Deja tai yra reali mano situacija. smile.gif
Atsakyti
Siais laikais kunigai kitokie - parodysi jiems demesi, tai ir padulkinss, patampys.. gal net vaika padarys.. Bet labai retai jie imasi atsakomybes uz savo veiksmus. Dazniausiai pasislepia kur uz vienuolyno sienu, kitoj parapijoj..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2016 01 07, 21:13)
Siais laikais kunigai kitokie - parodysi jiems demesi, tai ir padulkinss, patampys.. gal net vaika padarys.. Bet labai retai jie imasi atsakomybes uz savo veiksmus. Dazniausiai pasislepia kur uz vienuolyno sienu, kitoj parapijoj..


Na, manau, visais laikais tokių kunigų atsirasdavo. Bet visgi, norisi tikėti, kad tai yra reti atvejai. Pirmiausia, kam šiais laikais vyrui lyst į kunigystę, jei celibatas per sunkus. Gi ne tie laikai, kad kas nors stumtų ar pan., kaip Liudą Vasarį - tėvai. Tad visgi tikiu, kad jei jau renkasi vyrai tokį kelią, tai iš pašaukimo. O antra, tai man atrodo, kad nuslėpt tokį dalyką kunigui būtų labai sunku. Visgi jie yra labai matomi.
Atsakyti
QUOTE(einora1234 @ 2016 01 07, 21:10)
Na, gerai. O tuomet galima žiūrėt į vedusį vyrą ir galvot, kad jis yra gražus? Ar tai jau būtų blogai?

Man atrodo, kad ir moteriai žiūrėti į moterį ir matyti, kad ji graži nėra blogai. Bet pati puikiai suprantat, kad klausimą keliat ne apie estetinį susižavėjimą ar kito žmogaus kaip tokio vertinimą, o apie atitinkamų jausmų puoselėjimą, kurstymą ir pan. Apie tai ir ši tema, gal kažkokio padrąsinimo, gal kažkokios atsakomybės "pasidalijimo" laukiant, na tarsi "leidimo" klimpti gilyn į jausmų pasaulį.

Sveika sąžinė paprastai duoda ganėtinai aiškius signalus kai prie tos ribos imama artėt. Tik žmogus pats renkas klausytis jos perspėjančio "pypčiojimo" ar ne.
P.S. nenoriu sumenkint, bet tų realių situacijų kožna parapija pilna (beveik manau, kad ir jūsų parapijoje nesate vienintelė padūsaujanti), kai gauna naują jauną ir dar su neblogais bendravimo įgūdžiais kunigą. Ypač jei merginos / moterys savo gyvenimo palydovo dar neturi... atrodo dorybių rinkinys, dar su kitu tokiom (tikėjimo) temom gal nepakalbėsi ir "užgroja" psichika vaizduotėj imdama kaip vyrą svajonę piešt... Ir arba supranti, kad štai šito nereikia puoselėt, arba mėgaujiesi savo bebundančiais jausmais ir juos kurstai. Tiek, kad labiau įsibėgėjus, išsitėkšt skaudžiau.
Jei į pašaukimą žiūrit rimtai ir kalba nėra tik apie tai "Ar nieko tokio, jei aš biški jo dėmesio kaip moteris seksiu? Iki kur nepavojinga?", tai labai vertinga priemonė yra malda paremiant šitą žmogų jo pašaukime. Ir pačiai sveika - gali būt, kad "pareis" labai aiškus supratimas apie ribas.

Labanakt. Šia tema pasakiau berods, viską ką norėjau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 08 sausio 2016 - 00:09
mano pirmoji meile buvo kunigas. buvo man tada 11ka metu. svaigau iki 13kos:)
beje, tas kunigas buvo ir pirmasis mano dvasios tevas, ir siaip ziauriai fainas, pats isimylejes/susizavejes mano mama. nieko fizisko tarp ju nebuvo, tik ateidavo pas mus i namus, su mumis, vaikais, pazaisdavo kamuoliu, mamai darzoviu is savo kaimo atvezdavo.
neintensyviai ateidavo, gal is viso tik kelis kartus. juk mama buvo vedusi. graziai kalbedavosi ape Dieva prie stalo, emgaudamasis draugia ir tiek. juk kunigai irgi zmones. (Cia kaip Satrijos Ragana ir jos kunigas = platoniska meile.) mano mama irgi juo buvo susizavejus.
Paskui gyveime buvo dar du kunigai, kurie buvo mane isimyleje. jokio sexo, buciniu - bet jausmu vairove ir rangas, ohoho. zodziu, yra ka veikti. atsimenu patirtis. buvo dar vienas kunigas, sutiktas uzsieny epizodiskai, tai apie ji nelabai geri atsiminimai - rovesi ant manes kaip turi buti, vat sitas tai sexualiai.
db nesenai buvau Indijoj, ir vienas kunigas tiesiog nachaliskai savo kabinete puole mane grabalioti. bigsmile.gif nesigiriu.
mano mintys buvo tokios: na, visur jie tame sexo bade, ar tai europa, ar azija. GAILA man ju ir tiek.

db mano nusistatymas: sugundyti kuniga. rolleyes.gif tiksliau, nebesispirti ju spaudimui (jei pats kunigas man patiktu). jau tiek laiko spyriausi .idomu, iki kiek jie gali nueit. savo ribas zinau. rolleyes.gif idomu, kokios ju ribos.
nieko speciailiai nedarysiu. o jei pasitaikys, nebusiu ta, kuri "atstovi" ar "trenkia is orumo is veida."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 08 sausio 2016 - 08:09
QUOTE(given444 @ 2016 01 08, 09:08)
mano pirmoji meile buvo kunigas. buvo man tada 11ka metu. svaigau iki 13kos:)
beje, tas kunigas buvo ir pirmasis mano dvasios tevas, ir siaip ziauriai fainas, pats isimylejes/susizavejes mano mama. nieko fizisko tarp ju nebuvo, tik ateidavo pas mus i namus, su mumis, vaikais, pazaisdavo kamuoliu, mamai darzoviu is savo kaimo atvezdavo.
neintensyviai ateidavo, gal is viso tik kelis kartus. juk mama buvo vedusi. graziai kalbedavosi ape Dieva prie stalo, emgaudamasis draugia ir tiek. juk kunigai irgi zmones. (Cia kaip Satrijos Ragana ir jos kunigas = platoniska meile.) mano mama irgi juo buvo susizavejus.
Paskui gyveime buvo dar du kunigai, kurie buvo mane isimyleje. jokio sexo, buciniu - bet jausmu vairove ir rangas, ohoho. zodziu, yra ka veikti. atsimenu patirtis. buvo dar vienas kunigas, sutiktas uzsieny epizodiskai, tai apie ji nelabai geri atsiminimai - rovesi ant manes kaip turi buti, vat sitas tai sexualiai.
db nesenai buvau Indijoj, ir vienas kunigas tiesiog nachaliskai savo kabinete puole mane grabalioti. bigsmile.gif nesigiriu.
mano mintys buvo tokios: na, visur jie tame sexo bade, ar tai europa, ar azija. GAILA man ju ir tiek.

db mano nusistatymas: sugundyti kuniga.  rolleyes.gif tiksliau, nebesispirti ju spaudimui (jei pats kunigas man patiktu). jau tiek laiko spyriausi .idomu, iki kiek jie gali nueit. savo ribas zinau.  rolleyes.gif idomu, kokios ju ribos.
nieko speciailiai nedarysiu. o jei pasitaikys, nebusiu ta, kuri "atstovi" ar "trenkia is orumo is veida."

Iš kur tiek kunigų traukiat?
Atsakyti
Kodel tiek?
cia palyginus labai maza per visa gyvenima.
pazistu dar daugiau kunigu, su kuriais nera jokiu romantiku.
todel kad sukuos visuomeninej/misijinese veiklose.
taigi kunigu, vienuoliu, vyskupu nors vezimu vezk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 08 sausio 2016 - 14:02