Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių būreliuks plep toliau........... Nr. 41

Čia plepa Šiaulių išmintingos moterys, prašokusios dvidešimt penktuosius metus ir sugebančios daugiau nesenti iki pensijos...

user posted image

Šiandien virš miesto elegiškai sninga
Barsto žiema konfeti.
Medžiai po sniegu laimingi, laimingi.
Skęsta tylioj užmaršty.
Leidžias nuo debesio snaigė nustebusi.
Miestą apgaubia bežadė tyla.
Ak, pamiršau, kad štai šitaip nuo seno.
Rudenį keičia žiema....


Henrikas Radauskas

12 būdų atsispirti darganai ir tamsai:
1. Vilnos magija - Rudens vakarais nieko nėra jaukiau, kaip apsikloti vilnoniu pledu, užsimauti vilnones kojines ir skaityti knygą wub.gif
2. Jaukios šlepetės - Kai kojoms šilta ir minkšta, jaučiamės visiškai kitaip mirksiukas.gif
3. Karšta sriuba - Oranžinė moliūgų sriuba ar auksinis vištienos sultinys, o gal kvapnūs barščiai? mastau.gif
4. Liepsna - jei namie neturite židinio, kuo dažniau užsidekite žvakių, ypač aromatinių......arba..... savatgaly į gamtą kepti dešrelių essen.gif
5. Šokiai - ............... pamąstymui tongue.gif
6. Katė - Dar neturite? Mmm… tas švelnus murkimas, aksominis kailiukas, švelnumas ir šiluma, kurią kasdien jums dovanos tas nuostabus gyvūnėlis, su niekuo nesulyginama. Beje, man labai gaila, kad mūsų mieste nėra kačių kavinės 4u.gif
7. Medus ir imbieras - Jie gerina imunitetą, pakelia tonusą ir suteikia energijos. Medumi gardinkite ne tik arbatą – jo įsidėkite į košę, užsivarvinkite ant blynų. Išsivirkite indiškos arbatos su prieskoniais ir pagardinkite ją medumi.
8. Oranžinė spalva - Nusipirkite tokių spalvų pledą, staltiesę, žvakių, šviestuvą ar užuolaidas, gražioje lėkštėje ant stalo pasidėkite mandarinų............ dry.gif
9. Aromatiniai aliejai - Sušildyti gali ir kvapai mirksiukas.gif
10. Šildyklė - nesupraskite tiesiogiai blush2.gif Tai gali būti net vyras flirt.gif
11. Pyragai - bent kartą per savaitę nusipelnome pasigardžiuoti pyragu, pyragaičiais ar šokoladu thumbup.gif
12. Mergaitiški pokalbiai - Taps tikrai šilčiau! Sieloje! Tad - KADA SUSITINKAM???????????????? gathering.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2016 01 06, 09:41)
12. Mergaitiški pokalbiai - Taps tikrai šilčiau! Sieloje! Tad - KADA SUSITINKAM????????????????  gathering.gif

user posted image


Nu ir as anoj temoj klausiau- KADA??? g.gif

As kaip visad tik nuo 17 valandos galiu. smile.gif
Atsakyti
Graziai ziemiska tema thumbup.gif

Man ateinancios sausio savaites bus sunkios per popieriu kruvas ir visokius nusimatancius renginius, pasiruosimus jiems... Mielai nukelciau pasimatyma i vasari 4u.gif .
Atsakyti
Sveikos,

imu praktiskai bet kuri vakara po 17 val smile.gif
Poema, imsiu visus pasiulymus po truputi biggrin.gif
Atsakyti
labas, sianakt isskrendam , o va po savaites as jusu visa , dar savaite atostogausiu, po paskui zinoma iki 17 dirbu , bet visada mielai prisijungsiu:)
Atsakyti
O Poeme kaip miela,net ziema isimylet galima wub.gif
As iki 23 atostogauju tai galiu bet kada,nors gi dar ne kart nebuvau susitikime,tik vienam maziukyje 4u.gif
Atsakyti
O as sia savaite atostogauju, galiu bet kada............
Tai ka darom? Laukiam kol agle grys? O tai reiskia kita savaite susibegam? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rutytis @ 2016 01 10, 21:08)
O Poeme kaip miela,net ziema isimylet galima  wub.gif

As ja myliu, be galo, be krasto wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2016 01 11, 12:49)
Tai ka darom? Laukiam kol agle grys? O tai reiskia kita savaite susibegam?  4u.gif


Manau palaukim, kol ana sugris smile.gif

labas 4u.gif


Ziema ir man patinka rolleyes.gif ziauriai noreciau su slidem po laukus pasiduot....tik slidziu ner....

Tiesa, sestadieny buvau pirty, tai pirma karta ejau laukan su sniegu issitrint...nu kokia palaima po to wub.gif ir nieko- jokio persalimo....manau darysiu taip dar ne karta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LTL8787: 12 sausio 2016 - 20:12
QUOTE(LTL8787 @ 2016 01 12, 21:08)
Tiesa, sestadieny buvau pirty, tai pirma karta ejau laukan su sniegu issitrint...nu kokia palaima po to wub.gif  ir nieko- jokio persalimo....manau darysiu taip dar ne karta smile.gif

Ne, nu bet kokia tu extremale tai as apakus blink.gif blink.gif
Buciau numirus po kokiu 15 minuciu, gal net po 10........ garbes zodis .....
Man vyras pirti daro rusy. Kad galeciau is pirties isejus susisupti I chalata, tapkutes, ir laiptukais uztipenti prie zidinio atsigerti arbatos tongue.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Ok, laukiam madam, maciau facebuke kumpius valgo isvykus lotuliukas.gif Agle parekauk gryzus ax.gif Tai turbot mergickos, planuojam ateinancia savaite po darbu susibegt 4u.gif
Atsakyti
jap, planuojam kita savaite po darbiuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2016 01 14, 18:21)
*Ne, nu bet kokia tu extremale tai as apakus  blink.gif  blink.gif
Buciau numirus po kokiu 15 minuciu, gal net po 10........ garbes zodis .....

**Tai turbot mergickos, planuojam ateinancia savaite po darbu susibegt  4u.gif


* na kazkaip nusprendziau, kad tai reikia kazkada isbandyt....nors viena karta....
tik veiksmas ten vyko ne 15 ir ne 10 minuciu- viso labo pora minuciu- nes buvau basa, tai padai eme salt, o va pats kunas tai buvo laaaaabai iskaitintas, todel jokio salcio nesijaute mirksiukas.gif

** pritariu del kitos savaites... thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2016 01 14, 18:21)

Ok, laukiam madam, maciau facebuke kumpius valgo isvykus  lotuliukas.gif Agle parekauk gryzus  ax.gif Tai turbot mergickos, planuojam ateinancia savaite po darbu susibegt  4u.gif

Madam jau namie,o kumpiai žentui susipažinti su nacionaline virtuve tongue.gif
Labai viskas patiko, labai fainoje vietoje gyvena,paskui sukelsiu nuotraukas į facebooką biggrin.gif
ir planuotis galim ,aš dar savaitę atostogausiu rolleyes.gif
beje labai keista buvo sugrižti į žaiemą ,kai ten anglijoje galejai matyti ir su kailiniais ir su trimpomis rankovėmis ir plikomis kojomis.Žodžiu ten visų 4metų laikų aprėdai:)
Atsakyti