Įkraunama...
Įkraunama...

Nenori į darželį

QUOTE(JoBut @ 2016 09 21, 15:00)
Sveikos mamos,

isleidau savo pirmagime i darzeli paejom pora savaiciu ir atsemiau. zodziu vaikas visalaik darzelyje budavo vienas aukletoja sake net nenori eit i grupe visalaik praleisdavo rubineje. tai nusprendziau dar metus nevesti. ka mamos patartumete? ar verta ieskoti kito darzelio ar i ta pati darzeli po metu bandyti vel?

jei kitais metais vėl bus vienas, vėl atsiimsit? tai neišeitis.
Atsakyti
QUOTE(JoBut @ 2016 09 21, 16:00)
Sveikos mamos,

isleidau savo pirmagime i darzeli paejom pora savaiciu ir atsemiau. zodziu vaikas visalaik darzelyje budavo vienas aukletoja sake net nenori eit i grupe visalaik praleisdavo rubineje. tai nusprendziau dar metus nevesti. ka mamos patartumete? ar verta ieskoti kito darzelio ar i ta pati darzeli po metu bandyti vel?
[right][snapback]71054743[/snapback][/right]

Kitamet Jusu pirmgimei jau bus 4 metai ir tikrai viskas bus gerai. Tokio amziaus vaikams pradeda labiau rupeti draugai ir zaidimai... Ir darzelyje bus drasiau.
Siemet palankykite burelius ar kokias mokykleles uz ta pacia suma, kuria butumet mokeje darzeliui. Butu idealu surasti jai 2-5 metais vyresni zaidimu drauga/e kokiai 1-3val per diena.. Mergyte taptu drasesne ir labiau bendraujanti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 22 rugsėjo 2016 - 08:43
Grįžtu vėl. Pradedu galvoti, kad mano vaikas nedarželinis turbūt (kuo iki šiol netikėjau, nemaniau, kad apskritai tokių yra). Nepripranta jis niekaip, nenori, stresuoja, būna diena, kad nieko, ramiau, bet būna tokių, kad pačiai verkti norisi. Pradėjau palikti miegoti pietų (pernai visus metus lankė iki pietų miego)-išvis pragaras, vakarais tapo piktas, irzlus, sunkiai užmiega (paprastai jis labai geras vaikas, jokių problemų). Į klausimą kodėl nenori, atsakymas vienas-nenoriu ir viskas. Dar sako dažnai, kad nepatinka triukšmas ir kad vaikai šūkauja.
Pernai galvojau, kad jam tiesiog ožiai-na nenoriu ir viskas, nes aišku namie geriau, bet dabar pradedu manyti, kad vaikui tikrai didelis stresas ir vaidybos čia nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo __snowflake: 07 spalio 2016 - 09:52
QUOTE(__snowflake @ 2016 10 07, 10:49)
Grįžtu vėl. Pradedu galvoti, kad mano vaikas nedarželinis turbūt (kuo iki šiol netikėjau, nemaniau, kad apskritai tokių yra). [...]
Pernai galvojau, kad jam tiesiog ožiai-na nenoriu ir viskas, nes aišku namie geriau, bet dabar pradedu manyti, kad vaikui tikrai didelis stresas ir vaidybos čia nėra.


Aišku, kad nėra vaidybos. Jis nenori eiti, nenori prisitaikyti prie pokyčių, nenori klausyti taisyklių, kurių darželyje yra daugiau nei namie. Kam jam tas papildomas vargas, kai galima ramiai namie sau karaliaut? smile.gif

Jei atvirai, tai man rodos, kad daugiausia problemų su darželiais turi tie, kurių tėvai neapsiprendę reikia jų vaikams darželio ar ne, vesti jį ten ar namie laikyt, o gal ne visą dieną, o gal kas antrą dieną, o gal du kartus metuose, o gal nuo sausio, o gal nuo balandžio. Nu tai ir vaikai jų niekad neapsisprendę ir nepripratę - vieną dieną nori eit, kitą jau ožius rodo. Kokie tėvai, tokie ir vaikai biggrin.gif Su labai retom išimtim, kada tikrai bėda.
Atsakyti
Čia ne tas variantas. Vedžiau pirmą vaiką sėkmingai, buvau taip pat nusiteikusi ir su antru, tik situacija pasirodė švelniai tariant kitokia. Darželio nauda neabejoju, tik pradėjau galvoti, ar patiriamas stresas jos nenusveria.
Atsakyti
aš manau, kad viskas labai priklauso nuo auklėtojų.
Pirmais metais vedėm į privatų darželį, šiemet į valstybinį. Kaip nekeista, bet valstybiniam pasilieka noriau. Gal auklėtojos geresnės, nors privačiam buvo labai fainos, bent jau man. Mama sako, jog vaikas suprato, kad kitaip nebus, todėl liko mažiau ožiukų.
Reikia nusiteikt ir patieks tėvams, jaustis pasiruošusiam paleist vaiką. Tą ir auklėtojos kartoja. Taigi, paleiskim vaikus ;)
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2016 10 07, 09:49)
Grįžtu vėl. Pradedu galvoti, kad mano vaikas nedarželinis turbūt (kuo iki šiol netikėjau, nemaniau, kad apskritai tokių yra). Nepripranta jis niekaip, nenori, stresuoja, būna diena, kad nieko, ramiau, bet būna tokių, kad pačiai verkti norisi. Pradėjau palikti miegoti pietų (pernai visus metus lankė iki pietų miego)-išvis pragaras, vakarais tapo piktas, irzlus, sunkiai užmiega (paprastai jis labai geras vaikas, jokių problemų). Į klausimą kodėl nenori, atsakymas vienas-nenoriu ir viskas. Dar sako dažnai, kad nepatinka triukšmas ir kad vaikai šūkauja.
Pernai galvojau, kad jam tiesiog ožiai-na nenoriu ir viskas, nes aišku namie geriau, bet dabar pradedu manyti, kad vaikui tikrai didelis stresas ir vaidybos čia nėra.

Manau, visi skirtingi. Jeigu taip ilgai nepripranta, gal ir ne darzelinis vaikas. Kiti, girdejau, visai kitaip jauciasi privaciuose, kur grupeles mazesnes, bet tikrai ne visi gali ta leisti. Reikia galvoti kas tinka jusu seimai ir nepaisyt kitu. As pati neleidau mergaites i darzeli, bandem, bet nelabai seklesi, nes jai dar ir sunkus AD. Kolkas auginu namie, vedu i privacias mokykleles. Svarbu, kad sutiktu bendraamziu, bet kas idomiausia, kad yra labai bendraujanti ir kiti tevai stebisi, kad nelanko darzelio. Taisykliu nera. Ne visada pasiteisina tai, kad vaika reikia grudinti, visi vienodai, visi i darzelius, i darbus. Mane mama labai spaude, kol viena diena atsirado epilepsija, kuria labai sunkiai isgyvendinom.
Atsakyti
QUOTE(Viltėja @ 2016 10 11, 15:46)
Manau, visi skirtingi. Jeigu taip ilgai nepripranta, gal ir ne darzelinis vaikas. Kiti, girdejau, visai kitaip jauciasi privaciuose, kur grupeles mazesnes, bet tikrai ne visi gali ta leisti. Reikia galvoti kas tinka jusu seimai ir nepaisyt kitu. As pati neleidau mergaites i darzeli, bandem, bet nelabai seklesi, nes jai dar ir sunkus AD. Kolkas auginu namie, vedu i privacias mokykleles. Svarbu, kad sutiktu bendraamziu, bet kas idomiausia, kad yra labai bendraujanti ir kiti tevai stebisi, kad nelanko darzelio. Taisykliu nera. Ne visada pasiteisina tai, kad vaika reikia grudinti, visi vienodai, visi i darzelius, i darbus. Mane mama labai spaude, kol viena diena atsirado epilepsija, kuria labai sunkiai isgyvendinom.


Sutinku, visi vaikai skirtingi. Vyresnįjį sunų pradėjome vesti į darželį, kai jam buvo 2,5 metai. Buvo tikra tragedija, vaikas ir taip jautrus, bet pasidarė isteriškas, verkti pradėdavo ne darželyje, o jau namuose rėkti be perstojo ir taip visą kelią, viasas drebėdavo, buvo baisu. Padarėm pertrauką, paskui pradėjo lankyti darželį nuo 2,9, buvo lengviau, palaipsniui priprato ir dabar viskas puiku. O jaunesnis sunus labai gerai pradėjo lankyti darželį nuo 2 metų,, be isterijų, be nervinių priepuolių, viskas labai gerai.
Atsakyti

Turiu kaip tik tema apie nenora eiti i darzeli https://simonology.b...iju-nuneigimas/ :)

Kazkas maciau parase "baikit saugot nuo blogu emociju". Sakyciau Saugokit nuo per stipriu tokio amziaus  vaika ir padekit vaikui isivardint ir atliept ;)

Atsakyti