Įkraunama...
Įkraunama...

nepatiriu su vyru malonumo

Sveikos, nezinau ar kam taip buna, bet su vyru jau ilga laika, ir beveik niekados neesu patyrusi orgazmo. ar tai normalu...? zinoma mes snekames apie pozas ivairias, bandome ivairiai, bet nepajauciu as to malonumo..
dazniausiai suvaidinu, kad malonu ir viskas...o gal as pripratusi prie saves..?
Atsakyti
Kazin ar tinkamoj vietoj tema , gal geriau reiktu eiti i Miegamaji? g.gif Nepamirskit, kad sis formumas prieinamas laisvai visiems ir vaikams.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2016 01 29, 12:07)
Kazin ar tinkamoj vietoj tema , gal geriau reiktu eiti i Miegamaji?  g.gif Nepamirskit, kad sis formumas prieinamas laisvai  visiems ir vaikams.... blush2.gif

O ko jau tie vaikai siais laikais nemate ir negirdeje? bigsmile.gif g.gif

Miegamajam siaip neparasysi, nauji vartotojai ten negali uzeit ir ten reikia slaptazodzio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mingaile000 @ 2016 01 29, 09:43)
Sveikos, nezinau ar kam taip buna, bet su vyru jau ilga laika, ir beveik niekados neesu patyrusi orgazmo. ar tai normalu...? zinoma mes snekames apie pozas ivairias, bandome ivairiai, bet nepajauciu as to malonumo..

O tai kaip patirsi, jei suvaidini ir vyras galvoja kad viskas ok? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2016 01 29, 12:28)
O ko jau tie vaikai siais laikais nemate ir negirdeje?  bigsmile.gif  g.gif

Miegamajam siaip neparasysi, nauji vartotojai ten negali uzeit ir ten reikia slaptazodzio wink.gif

Nu mano vaikai apie orgazma kol kas nei girdeje,nei mate smile.gif Cia kaip kas aukleja smile.gif

Tai matyt ne bereikalo tokios taisykles tokiam skyriui ar ne? Todel ir sakau, kad tema ne vietoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2016 01 29, 16:17)
Nu mano vaikai apie orgazma kol kas nei girdeje,nei mate smile.gif

Esi tuo tikra? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 01 29, 16:30)
Esi tuo tikra? lotuliukas.gif

100 proc smile.gif
Atsakyti
Jaaatau, kaip baisu ir gaila, kad du vaikai gimė mamai nepatyrus orgazmo verysad.gif Tikiuosi jie niekada apie tai nesužinos ...
Papildyta:
O ko jau tie vaikai siais laikais nemate ir negirdeje?  bigsmile.gif  g.gif

Nu vaikai tikrai nežino ir negirdėję, ar jie pradėti orgazmo būsenoj, ar ne lotuliukas.gif
Papildyta:

Nu aš ne nauja, bet vistiek niekaip neprisibraunu iki lovos reikalų doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2016 01 29, 16:52)
Nu aš ne nauja, bet vistiek niekaip neprisibraunu iki lovos reikalų  doh.gif  lotuliukas.gif

Nieko ten įdomaus nėr biggrin.gif Dažniau kalbama apie šunis, kates, receptus, išuutusius vaikų užpakalius nei apie seksą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mingaile000 @ 2016 01 29, 09:43)

Vyrui esi prisipažinusi kad nepatiri? Kažkaip kitaip patiri?
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2016 01 29, 16:58)
Nieko ten įdomaus nėr biggrin.gif Dažniau kalbama apie šunis, kates, receptus, išuutusius vaikų užpakalius nei apie seksą lotuliukas.gif

Rimtai blink.gif Tai vadinasi todėl ir nepriima ten manęs pensinykės su patirtim, nes mano miegamąjam nei šunų, nei kačių, nei receptų nei iššutusių subinių nėr verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2016 01 29, 16:40)

Nu nebent jie lb maži ir nemoka bent google naudotis biggrin.gif
O jei tai berniukas, nuo 12 m m jis jau tikrai patirs erekciją ir pabandys pats vonioj kuom tai baigias lotuliukas.gif . Tik aišku mamai to nepasakos cool.gif
Atsakyti