Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalų naujienos

user posted image
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2016 02 01, 10:02)


bigsmile.gif thumbup.gif
Kaip fainaaaa!! Kaip lauksiu ! Kaip tik pagalvojau,kad galetu Amouage alyvas isleist ...
Smalsu ...
Koks issamus aprasymas .. thumbup.gif
Na cia man jau bus laukiama naujiena ! Reik neskubet Opardu pirkt vadinasi .. g.gif

Dar lauksiu Vasario lyg menesi ,jei gerai supratau ,pasirodys LM Russia ir Skandinavian Crime ,laukiama naujiena .
Jei dar nera jos ,aisku .. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jottauute: 01 vasario 2016 - 10:46
QUOTE(jottauute @ 2016 02 01, 11:36)
bigsmile.gif  thumbup.gif
Kaip fainaaaa!! Kaip lauksiu ! Kaip tik pagalvojau,kad galetu Amouage alyvas isleist ...
Smalsu ...
Koks issamus aprasymas .. thumbup.gif
Na cia man jau bus laukiama naujiena ! Reik neskubet Opardu pirkt vadinasi .. g.gif

Dar lauksiu Vasario lyg menesi ,jei gerai supratau ,pasirodys LM Russia ir Skandinavian Crime ,laukiama naujiena .
Jei dar nera jos ,aisku .. biggrin.gif


va šitie alyviniai ir man smalsu, lauksim kartu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2016 02 01, 13:55)
va šitie alyviniai ir man smalsu, lauksim kartu 4u.gif


Man alyvų Amouage Reflection pilna blink.gif
Nors šitų irgi lauksiu su nekantrumu.
Atsakyti

"Alyviniai" kvepalai be alyvų g.gif Sudėty nėra ir kai kur rašo, kad iš alyvų negalima išgauti esencijos. Bet Fragrantikoje, prie kai kurių kvepalų pateikiamas alyvų ženklas, Čia blefas?
Atsakyti
QUOTE(theorema @ 2016 02 01, 19:41)
"Alyviniai" kvepalai be alyvų g.gif  Sudėty nėra ir kai kur rašo, kad iš alyvų negalima išgauti esencijos. Bet Fragrantikoje, prie kai kurių kvepalų pateikiamas alyvų ženklas, Čia blefas?


alyvos visad, jei gerai pamenu, cheminės kvepaluose, tas ne naujiena, aš taip manau, kad ir bus cheminės, jei jau kitokių nėr g.gif bile geras kvapas būtų irnesakyk.gif

Reflection man baltos gėlės, jei gerai pamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(theorema @ 2016 02 01, 18:41)
"Alyviniai" kvepalai be alyvų g.gif  Sudėty nėra ir kai kur rašo, kad iš alyvų negalima išgauti esencijos. Bet Fragrantikoje, prie kai kurių kvepalų pateikiamas alyvų ženklas, Čia blefas?

Tai kad natos ≠ sudėtis. Natos atspindi tai, ką teoriškai turėtume užuosti. O ko ten primaišo gamintojai, ne mums žinoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2016 02 01, 19:51)
alyvos visad, jei gerai pamenu, cheminės kvepaluose, tas ne naujiena, aš taip manau, kad ir bus cheminės, jei jau kitokių nėr g.gif bile geras kvapas būtų irnesakyk.gif

Reflection man baltos gėlės, jei gerai pamenu g.gif


drinks_cheers.gif Taip ,raso ,kad sumaiso kai kuriuos gelyciu ,pudros ekstraktus ir gaunasi kazkas tokio ,kaip alyva .. wub.gif
Opardu man fainesni pasirode uz Roja Lilac ,idomu ziauriai kokia bus Amouage ... wub.gif
Atsakyti
Nezinau, gal cia man vienai taip, begt kazkaip is dior vistiek netiketa biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2016 02 02, 20:14)

O,kiek naujieneliu .. Kazi kas cia bus ,rozynas ,hmm metalo natos g.gif Bus idomu .. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2016 02 03, 11:26)
O,kiek naujieneliu .. Kazi kas cia bus ,rozynas ,hmm metalo natos  g.gif Bus idomu .. bigsmile.gif


o man tas varnish accord įdomus - ar tik nebus "autoservisas rožyne"? smile.gif bet ten kur rožės-pelargonijos, man blogai būt negali smile.gif pagyvensim-paregėsim. 2 naujienos iš Amouage - bus ką patyrinėt bigsmile.gif
Atsakyti