Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsio kuponai, pirkti internetu

Sveiki smile.gif
vis dažniau žvalgausi poilsio kuponų, parduodamų tokiose svetainėse, kaip beta.lt, grupinis.lt, noriunoriunoriu.lt, šį tą jau teko ir pamėginti. Prieš perkant tokį kuponą, visada stengiuosi paieškoti atsiliepimų, bet jų dažnai trūksta.. Panašios temos SM neradau, tad pamaniau, galbūt būtų naudinga pasidalinti patirtimi smile.gif

Teko apsilankyti viešbutyje Palangoje "Alka". Į kupono sąlygas įėjo apsilankymas spa, dvi nakvynės, pusryčiai. Gerai, kad vėliau grupinis.lt pataisė sąlygas ir paminėjo, kad apsilankymas spa viešbučio svečiams galimas tik iki 12 val. Laikas ne itin patogus, tad vargu, ar būtume tą kuponą pirkę..
Pats spa.. Viena sūkurinė vonia, su garuojančiu ir akis graužiančiu chloru, baseinėlis, infrasauna su nesandariomis durimis, per kurių apačią ėjo skersvėjis ir garinė pirtis, kuri mums patiko labiausiai. Vienas svarbus niuansas - persirengimo kambariuose esančios spintelės neužsirakino. Teko pasikliauti sėkme..
Kambarys erdvus, tvarkingas, privalumas - galima reguliuotis temperatūrą. Minusai - nenukastas balkonas (tuo metu buvo sniego, gerai, kad abu nerūkėme), atskiri, slankiojantys čiužiniai, ne itin švarūs rankšluoščiai ir prabėgomis tvarkomi kambariai.
Parkavimas nebuvo patogus - aikštelė maža, o šaligatviai tuo metu buvo visiškai nenukasti - teko pabraidyti po sniegą smile.gif
Reziume: nuostata lieka ta pati - perki su akcija, tai ir nesitikėk kokybės; labai gaila, nes viešbutis taip sau klientų neužsirekomenduos.
Tikiuosi prie temos prisijungs daugiau norinčių pasidalinti įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti
o kaip kuponai į Birštoną? Gal kas naudojosi Tulpės ar Versmės akcijom? Kokie įspūdžiai?
Atsakyti
Man ir buvo kilęs noras išbandyti poilsį su šiais kuponais, bet ..kol kas susilaikiau. Kilo įtarimų, kad tai gali būti PIGUS poilsis. Labai laukiu atsiliepimų iš pasinaudojusių šia paslauga.
Atsakyti
Man tik gaila, kad toki pasiūlymai yra visada dviems biggrin.gif O aš tai viena tik galiu važiuoti! Ir reikia mokėti pilną kainą už viską biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirilova: 29 kovo 2016 - 22:15
Ilsėjomės Tylos viloj Palangoj lotuliukas.gif
Nerekomenduoju.Visiška teisybė Skundai.lt atsiliepimuose
Atsakyti
Pries kelias savaites padariau uzsakyma viesbutyje Floros simfonija. Uzsisakiau du savaitgalius, nes nezinojau tiksliai kuri savaitgali galesime vaziuoti. Kai paaiskejo kada vaziuosime planavau kita uzsakyma atsaukti, bet pamirsau, siandien isijungiu booking.com ir ziuriu, kad penktadieni baigesi nemokamas atsaukimas doh.gif bet keista, kad kreditinej kortelej suma jokia nerezervuota, nors raso, kad jeigu atsauksiu nuskaiciuos 30 euru. Gal kas zinote kaip galeciau isvengti rezervavimo mokescio? Gal kreiptis i viesbuti? O gal kas noretumet perimti is manes sia rezervacija? Birzelio 3-5 dienomis dvivietis kambarys su balkonu ir su pusryciais 83,5 eur. Siuo metu uzsakinejant kainuotu 94 eurus.
Atsakyti
Buvom Palangos line. Gyvenom lux kambaryje. Puikiai pailsejom, daug proceduru, skanus maistas 3 kartus per diena . Tikrai rekomenduoju
Atsakyti