Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip gaminti mikrobangėje?

Ar gaminate ka nors mikrobangese? As tai nemoku nieko...Naudoju tik atsildyt ka nors ir pasildyt. Aisku mano be griliaus,tai ar imanoma ka nors joje iskepti ar dar kitaip pagaminti?
Atsakyti
Mamulia, galima tik tiesa pasakius as pati nei karto negamiua, bet turiu visa knyga (pritaikyta dar pirmosioms mikrobangens) Prie progos kai susitiksim, galiu atnest  paskolint jei idomu bus. Veliau idesiu kelis receptus i sia tema, nes dabar negaliu. Bet toj knygoj aprasyti visokiausi receptai: ir zuvies, ir mesos patiekalai, sriubos, desertai. Tik man atrodo kad gaminant mikrobangu krosnelei sunaudojama daugiau elektrosenergijos, nei gaminant ant el.ar dujines virykles
Atsakyti
O tema ;D

kadangi orkaite pas mus neveikia, tad lieka tik mikrobangine. Kuri laika stovejo tik maisto sildymui, po to juk keptos vistytes norisi, tad teko galvot. del energijos nezinau, bet kas viskas bent dvigubai greiciau tai tikrai, gal tas ant to iseina ???
o su griliu nieko gero man neiseina.

taigi megstu toki dalyka daryt:
turiu troskintuva spec. mikrobanginems, pasiimu vista(kalakuta, anti ir t.t), supjaustau, pritrinu ten visko, prieskoniai, cesnakas, druska, kartais kai netingiu biski palaikau, kad isigertu. Po to sudedu neaukstu sluoksniu i ta stiklini puoda, mazdaug kad trecdali puodo, kuo maziau tuo greiciau issitroskina. ir ant didziausio galingumo - apie 20- 25min. Po to jeigu norisi dar apkepu keptuveje.

Vista siaip iseina panasiai kaip orkaiteje, o kalakutas - gyvenime nepasakysi, kad kieta mesa, iseina minkstute - minkstute ;D
Atsakyti
na jei be griliaus, tai imanoma troskinti, virti. As mikrobangeje burokelius verdu ir greitai, ir kvapas ne toks intensyvus. Tiesiog uzdarame inde su keliais saukstais vandens isverda per 15 min. Galima koldunus su darzovem ir grybais pasitroskinti. wink.gif
Atsakyti
Vyras mano, tai koses ten verda is dribsniu  :) Greita ir puodo plauti nereikia.
Mamulia, o ka tu konkreciai noretum pasigaminti? Ir zuvi galima ir darzoves troskinti.
Atsakyti
Springlet oho tu daug ka darai, please papasakok ;

o burokeliu ar skuti pries kisant i mikrobange, ar pjaustai ir ant kokio galingumo statai?

j
Atsakyti
Girdejau , kad kazkaip mikrobangej kepa (verda?) kopusto galva balandeliams.Gal kas zinote kaip?
Atsakyti
Aha tikrai idomu kaip ta kopusta isvirt, nes as ci akazkada dariau balandelius ir kopusto galva per puse perpjoviau (neisjuokit labai, please, man ir taip geda), nu nelindo jis man kitaip i puoda.  ;D :smile.gif
Na ka as galejau padaryt, o jei mikrbangei galima tada as vyrui balandeliu prydarysiu (jam taip patiko tie keli kur gavosi  :P)
Va parasiau o man dabar geda biski kad tokia nemoksa cia kulinarijoj rasineja  :-[, Bet siaip tai tokie kurjozai turbut visoms pasitaiko  ;D
Atsakyti
Kopusto ir as nebanziau, idomu ar gautusi  ??? Troskinant reikalingas sandarus indas. Pvz burokelius as verdu tokiame stikliniame inde su dangciu, nuplaunu, bet neskutu, o tik nupjaunu virsunele ir ta vieta kur lapai, tada ipilu mazdaug 7 valgomuosius saukstus vandens, nustatau 700W galinguma ir priklausomai nuo svorio jie verda(4 vidutiniai burokeliai gal 15min), isvirusius dar siek tiek palaikau mikrobangeje.
Atsakyti
Saldytos uogos labai gerai atsisildo mazdaug 150W  galingumas (as kartais ir mazesni nustatau 90w atrodo) 7 min ir po to dar palaikau mikrobangeje toki pati laika.  Braskes ir  melynes labai graziai atsyla.

Vistos kulselems issikepti jau grilius reikalingas.
450W galingumas,  kepa 12 min, o grilius pas mane 3 pakopu, tai as antra ijungiu.

Galima zuvi su darzovemis issitroskinti. Supjaustyti zuvi gabaliukais, paprika, morkas, svoguna ir pora juostelemis, ideti prieskoniu, truputi sviesto  ir troskinti 700w 8min. Ir vel mazdaug 3 min palaikyti mikrobangeje
Atsakyti
QUOTE
Aha tikrai idomu kaip ta kopusta isvirt, nes as ci akazkada dariau balandelius ir kopusto galva per puse perpjoviau (neisjuokit labai, please, man ir taip geda), nu nelindo jis man kitaip i puoda.  ;D :smile.gif


Kopustas ir man i puoda nelabai lenda, tai as ji is vienos puses apverdu, tada apverciu ir is kitos apverdu, issitraukiu nuimu kelis lapus ir vel dedu atgal wink.gif
Atsakyti
Springlet o kaip  tu vista kepi, man ant grilio sudziuna ir tiek ??? visaip bandziau, jeigu trumpiau laikyt - neiskepa, ilgiau - sausa pasidaro, bet kad neapskrunda tai faktas
Atsakyti