Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžys ir Žuvys, santykiai per atstumą

Sveiki,labai idomu isgirsti nuomones apie tokius santykius atsizvelgiant i zodiakus,idomu butu isgirsti tiek paciu tiek is sono matytus santykius ir kaip jie klostosi ar nebesiklosto,kaip jie susigadino ar kaip jie palaiko ta ugnele gyva esant tokiam atstumui.
Pats esu veziukas ir jau 2metai kaip per atstuma santykius rezgu su zuvyte,galiu pasakyt,kad esu prieraisus ir tokie santykiai tikrai nezmoniskai sunkus,kai susitinkam atrodo viskas tiesiog nuostabu,laikas tiesiog pasakiskai ir nezmoniskai greitai praskrenda,susimatom 2savaites i 3menesius,planuoju su ja kurti ateiti su ja,seksas nezmoniskai geras,abu megstam gamta ir but vienas su kitu,megstam ir kompanijoj pabut abu,myliu ja labai ir noreciau kurt gyvenima kartu su ja,dabar po puses metu planuojam kartu jau viska daryt,kad nebebutu to atstumos,nes jis labai sunkiai kerta per musu santykius,kai bendraujam internetu nera tokio rysio stipraus,nejauciam vienas kito salia ir ji atsala,man baisu darosi,kad ji ten turi koki kita vyra,bet kai susimatom grysta siltas ir mielas padarelis kuri as myliu,dabar kai kalbama apie atejti ji paskutini karta pasake,kad kai susitiksim bus matyt kokia bus musu ateitis,ji daug galvoja ir man nesako apie ka,baiminuos,kad susirado koki kita ,kuris jau dabar su ja salia ir ja guodzia kai jai sunku,gaila tokiais momentais negaliu buti kartu ir jos palaikyti,bet pasiryzes viska del jos,jei ji tik islauks tuos puse metu,o dabar dar susimatom balandzio viduryje ,paskiau dar 3menesiukui ir kartu visam gyvenimui viliuos,nes kai esam kartu esam tiesiog nuostabus,viens kita suprantam be zodziu,labai mazai gincu,o jei ir buna iskart abu taikytis varom,negalim vienas be kito tiesiog,bet ta baime kai ji taip saltai bendrauja telefonu ar internetu kazkaip gazdina,o kas jei jau per velu...ji visada pasako,kad nebezino ka man jaucia per tuos menesiukus kai bunam atskirai,atrodo nebejaucia nieko,ugnele dingsta,bet kai susimatom viskas tobula,gal kas suprantat kas tos zuvytes galvoje dedasi?nes man tikrai sunku suprast,noriu su ja kurti gyvenima,bet tokie jos atsalimai labai baisus,atrodo,kad tiesiog nieko nebejaucia ir nenori but kartu,kartais jauciuos,kad viena kart susitiksim ir liks tokia pat salta kaip per atstuma tas labiausiai gazdina unsure.gif ,as noriu ja matyt laiminga ir tikrai nesiruosiu but jos gyvenime jei nesugebesiu jos daryt laimingos,kad ir kaip sunku butu,bet as iseiciau,tiesiog noreciau suprast kokioje vietoje stoviu,gal kas nors isivaizduojat?nes nieko nebejauciu po kojomis,atrodo tiek stengiuos,sirdi atvira laikau,o ji nieko nejaucia,skauda ligi tol kol vel nesusitinkam.pagal zodiakus tai ale tikrai vezys dera su zuvyte,kol esam sale viens kito tol nuostabu,bet va kai astumas ir vel laukt,tada jau sunku..

Kaip patys pakeliat tokius santykius?Kaip tvarkotes su atstumu ir kaip pakeliat buvima be mylimo zmogaus salia?Kokie jusu zodiako zenklai ir ar tikit zodiaku suderinamumais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(KahAtria @ 2016 02 04, 23:39)
Sveiki,labai idomu isgirsti nuomones apie tokius santykius atsizvelgiant i zodiakus,idomu butu isgirsti tiek paciu tiek is sono matytus santykius ir kaip jie klostosi ar nebesiklosto,kaip jie susigadino ar kaip jie palaiko ta ugnele gyva esant tokiam atstumui.
Pats esu veziukas ir jau 2metai kaip per atstuma santykius rezgu su zuvyte,galiu


Na man nepatiktų toksai vyriškis, kuris daug filosofuoja ir nieko konkrečiai nedaro...Ir kitas dalykas - netikiu santykiais per atstumą...Aš tikrai ieškočiausi kito, o nelaukčiau, kol mano Brangusis kažką išburs...Na nebent nieko taip ir nerasčiau biggrin.gif

Tikiu, aišku, tuo ženklų suderinamumu, bet su vėžiais nesiseka bendraut. Su skorpionais tuo labiau...Gal labiau su ugnies ženklais, nors esu vandens ženklas pagal zodiaką. O paskutiniu metu su niekuo nesiseka bendraut, nes patinka tie, kurie yra sunkiau pasiekiami rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(briukele @ 2016 02 05, 18:55)
Na man nepatiktų toksai vyriškis, kuris daug filosofuoja ir nieko konkrečiai nedaro...Ir kitas dalykas - netikiu santykiais per atstumą...Aš tikrai ieškočiausi kito, o nelaukčiau, kol mano Brangusis kažką išburs...Na nebent nieko taip ir nerasčiau  biggrin.gif

Tikiu, aišku, tuo ženklų suderinamumu, bet su vėžiais nesiseka bendraut. Su skorpionais tuo labiau...Gal labiau su ugnies ženklais, nors esu vandens ženklas pagal zodiaką. O paskutiniu metu su niekuo nesiseka bendraut, nes patinka tie, kurie yra sunkiau pasiekiami  rolleyes.gif


As ir netikejau santykiais per atstuma kol jos nesutikau,nezmoniskai sunku,butume visa laik kartu butu kitas reikalas,bet tai bus imanoma tik po gero pusmecio,noriu matyt ja laiminga ,o jei nesugebesiu padaryt jos tokios tai tikrai nelysiu jei i veida,tuo labiau,kad siuo metu ji man sake isvis nezino ka jaucia,daznai taip buna,bet kai susitinkam vel viskas nuostabu,tik kuo tuoliau tuo labiau tas atstumas saldo kol kartu nebunam,toks jausmas,kad nieko nebeliks,ta baime....o siaip esam gan skirtingi zmones,bet tai netrukdo man jos mylet,ji ruko ir megsta isgert su kompanija,as sportuoju esu nerukantis,retkarciais del skonio pora alaus atsigeriantis,sake,kad noretu mesti rukyti ir tobulint kuna savo,bet sake,kad reiktu,kad buciau sale,nes pati nepajegs,na suprantu,nera lengva atsisakyti tokio dalyko ir stumt save pati i virsu,geriau kai kazka salia ir padeda,esme ta,kad dabar jai labai sunkus metas,daug problemu gyvenime,tokiu momentu labai reiktu mylimo zmogaus salia,o manes nera....nezinau ka ir begalvot,dienos bega,o viskas salciau ir salciau,bus matyt kaip cia bus,vienom dienom tikiu,kad viskas bus gerai,kitom jauciu,kad nieko neiseis,bet matyt bus tik kai ateis laikas,niekada nejauciau tokios meiles ir pagarbos merginai gyvenime,dievinu viska kai susitinkam,dievinu,kad ji nemeluoja,o rezia tiesa i akis,kad ir kokia skaudi bebutu,bet man patinka zmones kurie nemeluoja,paprasciausiai dabar kai neesam kartu atrodo,kad ji tolsta,vis maziau bendrauja,bloga nuojauta,sneket nenori,sako kai susitiksim,islauksiu ,bet kazkaip jauciu,kad ji net neislaukus gali pabaigt santykius,o as zmogus,kad i akis viska pasakyt megstu ir megstu kaip man i akis pasako,tada bent jau bunu uztikrintas,kad nemeluoja.anksciau ji sakydavo man,kad ir ka besakyciau ar nenoreciau susitikt,atvaziuok pas mane,tu visada man busi reikalingas,gal ir kvaili zodziai,bet jei ji nenores susimatyt,as visvien pas ja nuvaziuosiu ir pabandysiu pasisneketi smile.gif noriu zinot kur stoviu ir ar ji dar pasirengus biski pakentet,kad kartu galetumem kurt gyvenima kartu smile.gif kartais paprasciausiai pagalvoju,kad jei jau pamatysiu ja ir ji nenusisypsos,apkabinsiu stipriai,pabuciuosiu paskutini karta ,pasakysiu buk laiminga ,myliu tave ir dingsiu is jos gyvenimo,jei ji manes jame nenori,kad ir kaip skauda,nezinioje gyvent sunkiausia,kai nezinai nei kas nei kur nei kaip,va dabar tokia situacija,bet kadangi esu vezys,gan naivus,viliuos,kad viskas bus gerai ir laimingai smile.gif dar draugu meiles istorijos kaip is filmu,tai ikvepia biski,o jus pati zuvyte? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KahAtria @ 2016 02 05, 19:45)
As ir netikejau santykiais per atstuma kol jos nesutikau,nezmoniskai sunku,butume visa laik kartu butu kitas reikalas,bet tai bus imanoma tik po gero pusmecio,noriu matyt ja laiminga ,o jei nesugebesiu padaryt jos tokios tai tikrai nelysiu jei i veida,tuo labiau,kad siuo metu ji man sake isvis nezino ka jaucia,daznai taip


Tiesiog esat abudu dar labai jauni, kad apskritai kažką palnuot...Na praeis viskas. Bet man atrodo, kad netinkat viens kitam. Jūsų draugei dar reikia laisvės, o ne įsipareigojimų. Ir dar vienas patarimas - pasistenkit nebūti prielipa mirksiukas.gif Kaip mergina bepatiktų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briukele: 06 vasario 2016 - 09:00
Sunkus dalykas tie santykiai per atstuma, ne esme manau cia zodiakai, tiesiog manau bunant per atstuma, kai lieka tik pokalbiai skype, kazkaip lyg kitaip pamatai zmogu. Nes susitikus gyvai, ypac draugystes pradzioj, ka ten kalbet - griuni i lova ir tiek ziniu biggrin.gif As pati jauciu kad tolstu ir salteju, o kaip kitaip, kai negali paliest, apkabint, pabuciuot ? Kito neieskau, nelakstau, kad laikas eitu greiciau - po darbo sportuoju, draugas visad pasidomi kaip treniruotei sekes ir t.t. Jis mane supranta, pastebejo, kad saltesne as - nieko sako, grysiu atitirpdysiu, svarbu kad mane myli wub.gif Beje, as oziarage, jis skorpionas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(briukele @ 2016 02 06, 08:58)
Tiesiog esat abudu dar labai jauni, kad apskritai kažką palnuot...Na praeis viskas. Bet man atrodo, kad netinkat viens kitam. Jūsų draugei dar reikia laisvės, o ne įsipareigojimų. Ir dar vienas patarimas - pasistenkit nebūti prielipa  mirksiukas.gif Kaip mergina bepatiktų...


neesu as prielipa,turiu ir pats uzsiemimu,tiesiog tas atstumas...gal naivus esu,kad tikiuos,kad kazkas gausis,bet viltis mirsta paskutine,as ne toks zmogus kuris laisve varzo,tiesiog jei ji jau bus mano tai mano,o ne kazkieno kito,o su draugais,draugem,lai bendrauja ir svencia,neteisiu as zmoniu smile.gif sako ji kai pagalvoju,tai tu tobulas vyras ir noreciau si tavimi kurti seima,bet tas atstumas tiesiog per sunkiai pakeliamas,as ta pati jauciu,tikrai astumas sunkus dalykas,bet kaip bus taip,ateities nenuspesi,galima tik pabandyt ir ziet kas gausis,geriau pabandyt ir suzinot,kad nepavyks nei paskiau saves visa gyvenima klaust,o kas butu jeigu butu....noriu padaryt viska ka galiu,o jei nepavyks tai nepavyks....tiesiog ji tokia pirma moteris,kuria budamas salia suprantu be zodziu,o ji supranta mane.... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(beladona @ 2016 02 08, 15:28)
Sunkus dalykas tie santykiai per atstuma, ne esme manau cia zodiakai, tiesiog manau bunant per atstuma, kai lieka tik pokalbiai skype, kazkaip lyg kitaip pamatai zmogu. Nes susitikus gyvai, ypac draugystes pradzioj, ka ten kalbet - griuni i lova ir tiek ziniu biggrin.gif As pati jauciu kad tolstu ir salteju, o kaip kitaip, kai negali paliest, apkabint, pabuciuot ? Kito neieskau, nelakstau, kad laikas eitu greiciau - po darbo sportuoju, draugas visad pasidomi kaip treniruotei sekes ir t.t. Jis mane supranta, pastebejo, kad saltesne as  - nieko sako, grysiu atitirpdysiu, svarbu kad mane myli  wub.gif  Beje, as oziarage, jis skorpionas wink.gif


teisingi zodziai smile.gif labai sunku per astuma,pliusas tik tas,kad kai susitinki emocijos buna zymiai stipresnes,nes tiek laiko zmogaus buni nemates.. smile.gif sekmes jums,as taip pat bandysiu daryti viska ka galiu,ipac zinant,kad po pusmecio visa laika galetume buti kartu,jei ji dar noretu manes savo gyvenime,kantrybes as turiu begales,tikiuosi viskas iseis i gera smile.gif wub.gif
Atsakyti