Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią moterį pavadintumėt nepadoria?

Pratesiant mintis Patevio temoje, kuria taip negailestingai moderatore uzdare, klausiu, taigi, kokia moteris /vyras siais laikais gali buti pavadintas nepadoriu?
Ar is vis beliko toks terminas ?
Ar dabar jau viskas ka darom tera pasirinkimas ir dora pamirsta ir uzkista giliai i spinta? bigsmile.gif

Kur ta riba dar padoraus elgesio? nuo arbatos isgerimo su "kitu" iki permiegojimo ar ir tai ne riba?

Ar padoru uzsiimti seksu su zmogumi , jo net nepazinus, o kita diena su kitu?
Padoru turint partneri, laisvai santykiauti su kitais?

Kazkada moteris mieganti su daug vyru buvo vaidnamam paparstai k*, o vyrai tarsi buvo pateisinami, nu jau buvo ta riba, kai jau visai vaikinas nejausdavo saiko, sakydavo pasileides, k* ir t.t. lotuliukas.gif
Dabar siais laikais ar tai tebera aktualu? ar atvirksciai, jei neturi daug vienadieniu nuotykiu ir dar su abiejom lytim, jau nebemodernus, atstilikes, senamadiskas, siauru paziuru? bigsmile.gif

ir kokiu partneriu patys noretumet, o jei jau turit, kokiu linketumet savo vaikams, tokiu "laisvu" paziuru ar tu "senamadisku" , su patirtim ar be patirties? ir kokie noretumet , kad jusu vaikai uzauge butu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sani*: 05 vasario 2016 - 00:29
Nu tai kiekvienam ta riba skirtinga cool.gif
Atsakyti
dar pratesiasnt minti apie visus ex ir visus komplikuotus santykius, kur padorumo ribos bendravime. Galima su jais arbata atsigert ar ir permegot prie progos? smile.gif

Atsakant Given i tavo klausima," ar atrdodau neapsiprendus" - taip, net labai.
Jei butum ,klausimu ,ka daryti nekiltu. Ispresti gyvenimo ir patalpu pasidalinimo klausimus, kai kazkoks zmogus atkeliauja i svecius, maziausia problema smile.gif
Bet pas jus matau dar neisbaigtus santykius, dar yra trauka ir pyktis ir t.t. reiskia sazininga vidaus revizija nepadaryta, ir elgiesi ne taip, kaip is tikro noretumei elgtis...Bet ne taip lengva ta tiesa savi atrasti ir jai pazvelgti i akis...
Papildyta:
QUOTE(Nastya @ 2016 02 05, 00:37)
Nu tai kiekvienam ta riba skirtinga  cool.gif

tai del to ir klausiu, jei butu visai visuomenei vienodai ,kaip kazkada, buvo grieztos taisykles ir normos ir reikalavimai, nei klausimu nekiltu ....tai ar likus is vis ta riba? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sani*: 05 vasario 2016 - 00:42
tai pratesiam sioje temoje ir apie exu ribas....
kuom as tau atrodau neapsisprendus?
kad ta trauka yra, tai gal palikim ja nuosalej.
psichoterapeutai net draudzia jai priesintis.
kap tik reikia priimti, isgyventi savy perdegti ir paleisti.
du metai sexo nera, traukos jam nejauciu (beveik) (ir is viso, ar pasikniusus giliau, atrastume visokiu trauku ivairiems zmonems)...
o kaip spresti patalpu klausima - pasakyk? bigsmile.gif
Uztat ir iseinu is namu kai jis ateina.
as - tikra motina terese, ar ne?

kaip spresti patalpu klausima?
leisti vaika isvesti i kazkokia skyle? pas neaiskius draugus, kuriu nepazistu? ar i lauka, kai pazurekim koks oras ziema, temsta nuo 16val. as cia be sentimentu sakau. gi ne 2 val issiveda, o max 9 iom turetu issivesti, gi nevalgysi ta diena triskart kavinese neaiskios kilmes maista, ir tt.
mane tai juokina zmones, kurie neturi tam tikros patirties, kuomet ju exai is kito miesto atvazinedavo.


i tema atsakant.
nepadorus elgesys nelygu nepadorus zmogus. nemanau, jog zmones buna vien padorus, ar vien nepadorus visa laika.
vat iskart norejau tau parasyt pavyzdi, turbut as visai nepadori.
bet man nuo pat jaunystes, dar kai buvo 20+, buvo visai dzin snekantis su draugais persirengti ju akivaizdoj.
turejau jau vyra, ir kruva draugu-bernu kaip visad. aisku, jie manes netrauke, prasom neissigalvoti, buvo kaip broliai (pres man patinkanti vyriski kaip tik sitaip lasivai nesielgciau), todel nemanyk, jog vel cia is demesio bado taip darydavau.
zodziu, jei budavo reikalas, tiesiog poklabio metu, nueidavau i savo kambari, ir jokiu ten duru tankymu ar uzdarymu, ir imdavau toliau kalbedama persirenginet. jei draugas netycia atsekdavo, tuoj kaip burokas nerdavo atgal. na, nebutinai kaip burokas, o susidrovejes, ar galva nuleides. (tipo, kuklu pavaidint.)
sitaip mes elgdavomes ir su drauge - ir paskui pazvengdavom; tipo. dieve mano, kokie tie bernai jautrus.
as atsimenu savo motyvus: as buvau didziuma gyvenimo dali grynai bachuriska, mane nervindavo grynai ta lyciu priespriesa ir skirtybiu sureiksminimas, galvoju, o ko cia man sleptis savo namuose, jei reik persirengt, skubiai kazkur einam, turiu uzsibarikaduot ir tt. ko cia ta geisma sexualint? tegu ipranta, jog persirengineju ir man pofig, ir tegul jiems nesistoja" kas syki. tegu ir jie ipranta. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 05 vasario 2016 - 08:30
Retas žmogus yra nepadorus. Ištvirkavimas nepadorus yra tik tuomet, kai jis viešas. Nelaikau moterų ar vyrų, kurie turi daug partnerių nepadoriomis - o kodėl turėčiau? Joms gerai, vyrams gerai. Jie renkasi ir gyvena taip, kaip jiems patogu.
Atsakyti
Cicio kaip visad savam stiliuj. lotuliukas.gif
tuoj Sani kad puls.....



Sani, tu dvasiskai sunkia tema pradejei. biggrin.gif
padorumas gali buti ISORINIS, bet jokiu budu negalima tegit, jog toks zmogus bus tyras ir DORAS viduje. savo magistro darba rasiau kaip tik is pasileidusios prancuzu aukstuomenes, kuri, subtiliai pasnaudojusi visu PADORIU elgesu, BazNynia, ritualais, manieromis, ir tt. tvirkindavo jaunas mergeles/jaunuolius ir tt.
tu gali rengtis, atrodyti padoriai, bet vejyje svilpauja velniai, taip sakant.

kita vertus, gali buti familiarus, grubokas, netasytas, kaip as bigsmile.gif - o viduj tyras kaip lasas. (p.s. bent jau tokia anksciau buvau, ir priskiriu savo elgesi naivumui, dabar tokia nesu.0


PARADOKSAS: dabar esu netgi labiau rafinuota, ir prie kitu nenusirengineju, esu subtilesne, bet viduje kazin kokios mintys gali lindeti... rolleyes.gif



Atsakyti
Padorumas-nepadorumas tai kaip nerašyti neoficialūs įstatymai. Jų supratimą labai apsprendžia ekonominis išsivystymas ir technologijų pažanga. Jei lytinis gyvenimas kažkada buvo padorus tik susituokus, tai todėl, kad nebuvo kontracepcijos. Visuomenė taip stengėsi užtikrinti moterų ir vaikų padėtį. Dabar padėtis kitokia ir nieko nepiktina lytinis gyvenimas nesusituokus.
Yra daugybė kitų aspektų mumyse. pavyzdys - vogti iš valstybės ar darbdavio kaip ir padoru, bet iš kito žmogaus namų - nelabai. Nors jei jis koks labai turtingas, tai gal ir padoru.

Atsakyti
Pusnugei vakscioti padoru, nes tai seksualu, grazu( cia is realiu pvzdziu), o va zindyti viesai nebepadoru smile.gif atodo zmoniu pasaulis apsiverte aukstyn kojom smile.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2016 02 05, 12:05)
Cicio kaip visad savam stiliuj.  lotuliukas.gif
tuoj Sani kad puls.....
Sani, tu dvasiskai sunkia tema pradejei. biggrin.gif
padorumas gali buti ISORINIS, bet jokiu budu negalima tegit, jog toks zmogus bus tyras ir DORAS viduje. savo magistro darba rasiau kaip tik is pasileidusios prancuzu aukstuomenes, kuri, subtiliai pasnaudojusi visu PADORIU elgesu, BazNynia, ritualais, manieromis, ir tt. tvirkindavo jaunas mergeles/jaunuolius ir tt.
tu gali rengtis, atrodyti padoriai, bet vejyje svilpauja velniai, taip sakant.

kita vertus, gali buti familiarus, grubokas, netasytas, kaip as  bigsmile.gif - o viduj tyras kaip lasas. (p.s. bent jau tokia anksciau buvau, ir priskiriu savo elgesi naivumui, dabar tokia nesu.0
PARADOKSAS: dabar esu netgi labiau rafinuota, ir prie kitu nenusirengineju, esu subtilesne, bet viduje kazin kokios mintys gali lindeti...  rolleyes.gif

labai sutinku 4u.gif
Tai kas tas padorumas, dora tikroji turiu omeny? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ciccio @ 2016 02 05, 11:22)
Retas žmogus yra nepadorus. Ištvirkavimas nepadorus yra tik tuomet, kai jis viešas. Nelaikau moterų ar vyrų, kurie turi daug partnerių nepadoriomis - o kodėl turėčiau? Joms gerai, vyrams gerai. Jie renkasi ir gyvena taip, kaip jiems patogu.

O kur tau tada riba? gerai, zmogus viesai nieko bloga nedaro, bet namuose prievartauja vaikus, jis irgi padorus? g.gif
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2016 02 05, 08:28)
tai pratesiam sioje temoje ir apie exu ribas....
kuom as tau atrodau neapsisprendus?
kad ta trauka yra, tai gal palikim ja nuosalej.
psichoterapeutai net draudzia jai priesintis.
kap tik reikia priimti, isgyventi savy perdegti ir paleisti.
du metai sexo nera, traukos jam nejauciu (beveik) (ir is viso, ar pasikniusus giliau, atrastume visokiu trauku ivairiems zmonems)...
o kaip spresti patalpu klausima - pasakyk?  bigsmile.gif
Uztat ir iseinu is namu kai jis ateina.
as - tikra motina terese, ar ne?

kaip spresti patalpu klausima?
leisti vaika isvesti i kazkokia skyle? pas neaiskius draugus, kuriu nepazistu? ar i lauka, kai pazurekim koks oras ziema, temsta nuo 16val. as cia be sentimentu sakau. gi ne 2 val issiveda,  o max 9 iom turetu issivesti, gi nevalgysi ta diena triskart kavinese neaiskios kilmes maista, ir tt.
mane tai juokina zmones, kurie neturi tam tikros patirties, kuomet ju exai is kito miesto atvazinedavo. 

kuom atrodai, nezinau is to kaip viska surasiai kaip klausiai, atrodo kazkoks neapibreztumas. Nesuptrask, klaidingai, nesakau,akd neturetum myletis su vyru, nei nesakau,akd turetum . Taip pat nesakau,akd traukos neturetu buti, ar ,akd ji turetu, Tik ,kazkaip atrodo iki galo pati del to neapsipredndi ko labiau noretusi tau.
Turiu pvz mano drauge, jau sakiau nesenai issiskyre, nes vyars pradejo smurtauti, siaip neblogas vyars ir gana gerai jei gyveno 15, bet kazkas matyt susikape, nu nesvarbu. Jie issiskyre ir jis taip pat is kitos salies atvaziuodavo pas juos savaitgaliui. Is pradziu aisku, apsistodavo ju namuose ir t.t. Bet kai jau uzkniso su savo vadovavimu ir aiskinimu, kaip ka ji trui daryti savo namuose, ji jam pasake aiskiai, atvaziuoji buni su vaikais kiek nori, bet negyveni. Atvaziuoja apsistoja arb apas draugus arba issinuomoja ka tam savaitgaliui ir viskas. Ka turiu omeny, kad iseiti vsiada randi,kai zinai ka nori daryti, kai turi aisku tiksla ,ji ir igyvendini.
Suprantu tu dabar metaisi tarp to,kas geriau tavo vaikui ir tau paciai. Bet yra ir kitas vaikas, ne to tevo? ar maisau ka, o kaip jis reguoja? g.gif
Taip pat neapsisprendi ar dar su juo myletis, juk norisi, ar pasikankinti bet vissikai tai baigti...bet juk ex vyras, ne svetimas, vaiko tevas....bet tada jam kyla iliuzijos ir noras gal sugristi...bet tu bijai, kad vel bus negerai ,kaip buvo..nes matai,kad jis toks pat...o jis pyksta, gal irgi noretu su tavim buti, galvoja gal vel prisijaukins, o gal is dalies ir nenori irg metosi..?
ar ne panasios abejones aplanko g.gif
Matai, kai issiskiri vaikam, veinaip ar kitaip bus trauma, o del to ir grauzia mamoms sirdi taip ir metosi....o dar ypac, jei kazkas viduj rusena del to vyro...
as tai nezinau is vis kaip jus atlaikot. As kazkiek laiko gyvenau atskirai nuo vyro , jis ateidavo lankyti vaikus, tai man sirdis plysdavo...nes ir as ji mylejau irmaciau kaip visi kankinames...nutariau, rasti kita kelia ir kita buda susitvarkyti savo gyvenima...
p.s. nezinau tavo gyvenimo grafiko, bet pzv kai vyras tavaziuoja,kiek savaitgaliui, savaitei? galima kita vaika pas jo teti palikti , o paciai pasidaryti atostogas ir kazkur isvykti, kad ir savaitgaliui, tegul tetis dziaugiasi su vaiku, arba juos isleisti tam laikui kazkur, pvz pas mociute, jei tokia yra, cia tik pvz, nezinant detaliu.
Papildyta:
QUOTE(given444 @ 2016 02 05, 08:28)
i tema atsakant.
1nepadorus elgesys nelygu nepadorus zmogus. nemanau, jog zmones buna vien padorus, ar vien nepadorus visa laika.
2vat iskart norejau tau parasyt pavyzdi, turbut as visai nepadori.
bet man nuo pat jaunystes, dar kai buvo 20+, buvo visai dzin snekantis su draugais persirengti ju akivaizdoj.
turejau jau vyra, ir kruva draugu-bernu kaip visad. aisku, jie manes netrauke, prasom neissigalvoti, buvo kaip broliai (pres man patinkanti vyriski kaip tik sitaip lasivai nesielgciau), todel nemanyk, jog vel cia is demesio bado taip darydavau.
zodziu, jei budavo reikalas, tiesiog poklabio metu, nueidavau i savo kambari, ir jokiu ten duru tankymu ar uzdarymu, ir imdavau toliau kalbedama persirenginet. jei draugas netycia atsekdavo, tuoj kaip burokas nerdavo atgal. na, nebutinai kaip burokas, o susidrovejes, ar galva nuleides. (tipo, kuklu pavaidint.)
3sitaip mes elgdavomes ir su drauge - ir paskui pazvengdavom; tipo. dieve mano, kokie tie bernai jautrus.
4as atsimenu savo motyvus: as buvau didziuma gyvenimo dali grynai bachuriska, mane nervindavo grynai ta lyciu priespriesa ir skirtybiu sureiksminimas, galvoju, o ko cia man sleptis savo namuose, jei reik persirengt, skubiai kazkur einam, turiu uzsibarikaduot ir tt. ko cia ta geisma sexualint? tegu ipranta, jog persirengineju ir man pofig, ir tegul jiems nesistoja" kas syki. tegu ir jie ipranta. bigsmile.gif

1Sutinku vissikai, ir as nemegstu jokiu etikeciu klijuoti zmonems, galima apibudinti elgesy, bet nezmogu...
2nu kas ci atoki nepadoraus, zmoguas kunas pats savaime nera nepadorus, bet as taip manau g.gif O jei jaua pas vaikinus budavo nepadorios mintys, tai ju bedos....bet tokiu atveju siaip ar taip nepriskirciau kazkokiems neapdorumams...
3taip yr air daznai mes to visai neivertinams, matom stipria isore ir isivaiduojam,akd jei viuj tokie pat , o yra atvirksciai smile.gif
4nu cia jau nezinau, ci areiktu,akd vyrai komentuotu, kaip jei ten jauciasi,kai pmato nuoga moteri biggrin.gif
bet visa tai tik ziadimai, kalbu apie rimtesnius dalykus. Va turi drauga/vyra , bet ir toliau uzsiimineji seksu su kuo tik uzsimanai? arba is vis orgijos? cia modernu ar nepadoru? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sani*: 05 vasario 2016 - 19:01
QUOTE(PRANAITE @ 2016 02 05, 14:24)
pavyzdys - vogti iš valstybės ar darbdavio  kaip ir padoru, bet iš kito žmogaus namų - nelabai. Nors jei jis koks labai turtingas, tai gal ir padoru.

geras pastebejimas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PRANAITE @ 2016 02 05, 16:24)
Padorumas-nepadorumas tai kaip nerašyti neoficialūs įstatymai. Jų supratimą labai apsprendžia ekonominis išsivystymas ir technologijų pažanga. Jei lytinis gyvenimas kažkada buvo padorus tik susituokus, tai todėl, kad nebuvo kontracepcijos. Visuomenė taip stengėsi užtikrinti moterų ir vaikų padėtį. Dabar padėtis kitokia ir nieko nepiktina lytinis gyvenimas nesusituokus.
Yra daugybė kitų aspektų mumyse. pavyzdys - vogti iš valstybės ar darbdavio  kaip ir padoru, bet iš kito žmogaus namų - nelabai. Nors jei jis koks labai turtingas, tai gal ir padoru.

O man vogti is nieko nepadoru ax.gif lotuliukas.gif
O kontracepcija naudoti padoru ? unsure.gif
Ar nera taip,akd visa tai kas buvo padoru ir tebera aisku, tik zmones tai ignoruoja, tera vardan pacio zmogaus ir jo sveikatos, nes jei atkreipsit demesi, nepadorumas, nuodemes veda i nelaime ir ligas..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2016 02 05, 17:08)

1.Taip pat neapsisprendi ar dar su juo myletis, juk norisi, ar pasikankinti bet vissikai tai baigti...

2nu kas ci atoki nepadoraus, zmoguas kunas pats savaime nera nepadorus, bet as taip manau g.gif O jei jaua pas vaikinus budavo nepadorios mintys, tai ju bedos....bet tokiu atveju siaip ar taip nepriskirciau kazkokiems neapdorumams...
3taip yr air daznai mes to visai neivertinams, matom stipria isore ir isivaiduojam,akd jei viuj tokie pat , o yra atvirksciai smile.gif
4nu cia jau nezinau, ci areiktu,akd vyrai komentuotu, kaip jei ten jauciasi,kai pmato nuoga moteri biggrin.gif
bet visa tai tik ziadimai, kalbu apie rimtesnius dalykus. Va turi drauga/vyra , bet ir toliau uzsiimineji seksu su kuo tik uzsimanai? arba is vis orgijos? cia modernu ar nepadoru?  g.gif

1. o dieve, gi senai apsisipresta. gi tuoj du metai nera jokio sexo, o anas is surugelio laikotarpio neislipa.
p.s. mano ex ne toks turtingas kad issinuomuotu ka nors. man su pirmuoju ex taip viskas ciki, noriu kad tap butu ir su antruoju. nes negatyvizmas sekina. kada ateis tas pozityvumas ar bent jau neutralumas, nezinau. matomai, ne su kiekvienu ex gali ji susikurti. bet juk reikia kalbetis, bendraut del vaiko, todel ir santykiai, dialogas turi buti daugiau maziau zmoniskas, o db stadija tokia, jog vos jis ateina, man norisi iseit per duris, nes jis dar su savo aistrom ar negatyvumu nesusitvarkes. verysad.gif

2. na, nesitikejau jog taip parasaysi. thank u. kita butu pasakius: provokacija, ir tiek. na bet namai mano, darau ka noriu.

5. nemanau, jog svingavimas labai padoru. gal ne tas zodis, reiktu kalbeti apie "sveikata" placiaja prasme.
ir ne tik svingavimas, o sexas urmu su keliais. kaip jau minejau kitose temose, netikiu, jog sexas yra tik kopuliacija, zmones visgi turi psichika, samone, sexas pririsa, ir netgi vyrus, nors vyrai, manoma, atseit, tik nuleidzia,ir pamirsta. vot kaip maniskio ex atveju: toks robotiskas, konkretus, o siame santykyje, sexas jam labai reiksmingas, preliudija i rimtesni rysi.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2016 02 05, 22:28)
1. o dieve, gi senai apsisipresta. gi tuoj du metai nera jokio sexo, o anas is surugelio laikotarpio neislipa.
p.s. mano ex ne toks turtingas kad issinuomuotu ka nors. man su pirmuoju ex taip viskas ciki, noriu kad tap butu ir su antruoju. nes negatyvizmas sekina. kada ateis tas pozityvumas ar bent jau neutralumas, nezinau. matomai, ne su kiekvienu ex gali ji susikurti. bet juk reikia kalbetis, bendraut del vaiko, todel ir santykiai, dialogas turi buti daugiau maziau zmoniskas, o db stadija tokia, jog vos jis ateina, man norisi iseit per duris, nes jis dar su savo aistrom ar negatyvumu nesusitvarkes.  verysad.gif

2. na, nesitikejau jog taip parasaysi. thank u. kita butu pasakius: provokacija, ir tiek. na bet namai mano, darau ka noriu.

3. nemanau, jog svingavimas labai padoru. gal ne tas zodis, reiktu kalbeti apie "sveikata" placiaja prasme.
ir ne tik svingavimas, o sexas urmu su keliais. kaip jau minejau kitose temose, netikiu, jog sexas yra tik kopuliacija, zmones visgi turi psichika, samone, sexas pririsa, ir netgi vyrus, nors vyrai, manoma, atseit, tik nuleidzia,ir pamirsta. vot kaip maniskio ex atveju: toks robotiskas, konkretus, o siame santykyje, sexas jam labai reiksmingas, preliudija i rimtesni rysi.

1. nu gal ne taip supratau, bet tiek apie tai rasei ir taip neaiskiai, kad pagalvojau, jog vis dar noretum su juo permiegot smile.gif O kol tu nori to ir siunti tas bangas,kad ir nesamoningai . Nieko nereikia sedi sau salia ir jei kyla noras kyla chemija, tai daznai ir vyras i tai atsiliepia, o ypac ex ,su kuriuo jau kazkas buvo smile.gif
Nu jau neturi siai draugu, giminiu, kur apsistott tu ar jis?Nu ir tie pinigai uz nuoma, ne milijonai, nereikai prabangaus viesbucio smile.gif Jei norisi iseit , tai ir iseik ,kokios bedos?, tegu buna vienas su vaiku, juk nebijai jam vaika palikti, nejau 2,3 d neturi ka veikti? g.gif
bet siaip keistas, man tas pasakymas su savo negatyvumu...nesusitvarko, ir nesusitvarkys, retas vyras,kuris susitvarko be moters, moteris tarsi balzamas sirdziai jeims, vaistai, ramybes oaze, o kai tokios ner alabai sunku. Moteris gali vyra tiek sunaikinti, tiek didvyriu padaryti...
Tai kai tu ant jo pyksti, tu ji naikini, tai is kur jis nebus irzlus, nesuteiki meiles, svelnumo, tai kuom jam dziaugtis ? bigsmile.gif lotuliukas.gif ...Gaila, kad nesusiderinot ir nesugebat kartu gyventi graziai, butu visiems geriau...
P.S ne ka galiu patart skyrybu klausimu, galeciau patart kaip susitaikyt blush2.gif pvz kuo blogai tosk vyars,kuri sgyvena kitoj slay ir grist atik kelis kart i metus ? bigsmile.gif

2. Provokacija parsideda nuo minciu , bet ne nuo veiksmu. Ziurek kiek nudistu yra ir nieko gerai jiems visiems, niekas ant nieko nepuola, nes vidinis nusistatymas toks smile.gif

3. vat as irgi apie ta pati, nu kas nepadoru, dazniausiai juk ir nesveika. Kam tie isakymai visi religijose , beveik visuose panasus, del buku zmoniu,kurie dar nesupranta, kaip kas veikia, kad juos apsaugot, dabar religijos nebepraktikuoja dauguma, ir pasimete kaip aveles, nes vidinio zinojimo irgi neturi. Jei zmones matytu,suprastu, kas vyksta, kai jis pvz buna neistikiams, jie niekada to nedarytu... seksas surisa visam gyvenimui. lytinis aktas ir sujungia zmones, kiekviena kart myledamiesi jie pradeda kurti vaika, tam isskiriama energija, vyksta daug ivairiu porcesu...
Supranti mintys, energijos jos tikros, jos veikia , ne ka kitaip nei fiziniai daiktai, dazniausiai netgi stipriau. Mintimis mes kuriam relaybe, sukuriam minciu formas, o paskui materija siekia jas ispildyti, viskas pirklauso nuo to kiek sugen=biaiskia formuoti mintis...Pamegink toki ekspermenta, galvok tik gerai apie ta antra ex, kazkuri laika, vyk salin bet kokias blogas mintis ir paziurek kaip jis elgsis mirksiukas.gif
kaip manai del ko mes susitinkam gyvenime vienokius ar kitokius vyrus? g.gif
p.s. dar viena mintis kilo, tarp jusu trauka nedingo, nes dar kazko neisprendet, cia sursita su tuo klausimu, kam is vis susitikot, dar kazka veians kita tyrit ismokinti.
Atsimeni anoje temoje apie skyrybas, skaiua,akd kai iduj kazka ismoksti ir pasikeiti tai salimais esanti svyras arba pasikeicia arba iseina is tavo gyvenimo, Matai tavo situacijoje tu ji isvariai, o jo misija dar nebuvo apsibaigusi, taigi kaip ir fizizskai salia nera, bet pamoka neismokta ir jus vis tiek kankinates. Turi suprasti,ka tas vyars tave turi ismokinti?..kodel tu taip begti nori nuo jo? unsure.gif as cia gana rimta....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sani*: 06 vasario 2016 - 00:56